ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Кращі

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

          Для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні природного газу в побуті, необхідно пам’ятати і суворо дотримуватись вимог правил безпечної експлуатаціїпобутових газових приладів, постійно перевіряти тягу димових і вентиляційних каналів.

 

      9 вересня 2011 р. у ПАТ «Львівгаз» відсвяткували професійне свято – День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Урочистості з цієї нагоди відбули в актовому залі підприємства.  У святкуванні взяли участь голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк та перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

       З метою недопущення соціальної напруги серед споживачів природного газу, ВАТ «Львівгаз» повідомляє, що у міжопалювальний період проводиться масове зняття лічильників працівниками газопостачального підприємства для здійснення планової повірки.

       Чи перерозподіл газових мереж на Львiвщинi справді може призвести до зриву опалювального сезону?

        Вважаю, що перерозподіл газових мереж на Львівщині, а точніше зміна балансоутримувача, дійсно може призвести до зриву опалювального сезону у Львові. У разі будь якої зміни балансоутримувача газових мереж повинні бути найперше визначені межі балансового розмежування мереж різних власників. Окрім того повинні бути встановлені вузли обліку в межах балансового розмежування, що є вже безпосередньо втручанням в газорозподільні системи. Тому однозначно можу констатувати те, що процес передачі газових мереж, запланований на опалювальний сезон є неефективним і відповідно є дуже багато сумнівів щодо його втілення в життя.

            Сьогодні відбулася прес-конференція на тему «Хто зацікавлений у дестабілізації газопостачальної галузі Львівщини». Керівник ВАТ «Львівгаз» Любомир Голубовський розповів про реальну ситуацію, яку ми зараз маємо у газопостачанні Львівщини і про загрози, які на даний час існують для людей. Подаємо інформацію про те, які акценти розставив Любомир Голубовський у своєму виступі:


Rambler's Top100