ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Популярні

       З метою недопущення соціальної напруги серед споживачів природного газу, ВАТ «Львівгаз» повідомляє, що у міжопалювальний період проводиться масове зняття лічильників працівниками газопостачального підприємства для здійснення планової повірки.

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

          Для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні природного газу в побуті, необхідно пам’ятати і суворо дотримуватись вимог правил безпечної експлуатаціїпобутових газових приладів, постійно перевіряти тягу димових і вентиляційних каналів.

         Останнім часом збільшилася кількість  звернень до ВАТ «Львівгаз» для погодження проекту забудови або розміщення малих архітектурних форм на лінії підземних газопроводів, що є грубим порушенням правил газової безпеки, окрім того це ускладнює доступ працівників ВАТ «Львівгаз» до підземних газових мереж для технічного обслуговування. 

          У зв’язку із прийняттям Закону України «Про Державний бюджет на 2010 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» керуючись чинним законодавством та з метою забезпечення надання пільг на оплату спожитого природного газу всім категоріям споживачів, яким чинним законодавством передбачено їх надання, а саме:

      Чимало львів’ян звертаються до ВАТ «Львівгаз» із заявами щодо отримання дозволу на відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання і встановлення у своїй квартирі автономного опалення. Оскільки питання надання дозволів не у компетенції ВАТ «Львівгаз», то, задля уникнення непорозумінь із мешканцями, підприємство інформує про порядок влаштування індивідуального теплопостачання.

Rambler's Top100