ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Кращі
         Працівниками Самбірського управління з експлуатації газового господарства ліквідовано аварійну ситуацію в с. Бісковичі, Самбірського району. Сьогодні, 11 вересня 2008 р., близько одинадцятої години ранку стався спалах газо-повітряної суміші від газопроводу-вводу в житловий будинок.
       Напередодні власник будинку пошкодив газопровід своїм автомобілем, внаслідок чого стався витік газу. Однак мешканець самбірщини не повідомив аварійну службу ВАТ «Львівгаз» про порив газопроводу-вводу і самовільно намагався ліквідувати витік газу. В результаті несанкціонованого втручання в газову мережу стався спалах, стороння особа отримала опіки ІІ ступеня.
   Говорячи про приватизацію облгазів, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко намагається зробити елементарний порядок у газовій сфері України. Так вважає експерт ринку нафтопродуктів Леонід Теплов. Про це він повідомив у коментарі «Гал-info».
     У п’ятницю 25 липня 2008 р. під час планового огляду газорозподільної станції № 5, що на вул. Митрополита Андрея, працівниками ВАТ «Львівгаз» виявлено розлиту ртуть. На місце події викликали працівників МНС, а також відповідні служби та сили міста.
    Силами аварійних служб було організовано та виконано роботи зі збору металевої ртуті та обробки потенційно забруднених поверхонь демеркуризаторами. Всього зібрали близько трьох кілограмів рідкого металу. 
      Хто і за яких обставин розлив ртуть з’ясовують правоохоронні органи.
      На Львівщині знову виникла проблема із забезпеченням стабільного газопостачання споживачів. Так  вчора, 20 жовтня 2008 року, починаючи з 2100 три села (Солуки, Карачинів та Вороців) Яворівського району, до яких подається природний газ з розподільних мереж м. Львова вимушено залишилися без газопостачання.
    Така ситуація склалася у зв’язку із збільшення відбору природного газу абонентами м. Львова і відповідно зниження тиску газу у крайніх точках, що зумовлено пониженням температури повітря у вечірній час. 
     На даний час подача газу до абонентів сіл Солуки, Карачинів та Вороців повністю поновлена завдяки оперативним діям працівників Яворівського управління з експлуатації газового господарства ВАТ «Львівгаз».

      З 13 до 31 жовтня 2008 р. у ВАТ «Львівгаз» проходила комплексна перевірка стану промислової безпеки та охорони праці, яку проводило Територіальне управління «Держгірпромнагляду» у Львівській області під керівництвом І. Тереха. В результаті перевірки було виявлено низку порушень, через які було припинено експлуатацію систем газопостачання двох ШРП та деяких житлових квартир.
      Однак працівники  ВАТ «Львівгаз» оперативно відреагували на всі виявлені порушення і вже наступного дня, після виявлення несправностей, всі вони були усунені у повному обсязі, про що працівники ВАТ «Львівгаз» повідомили офіційним листом «Держгірпромнагляд».


Rambler's Top100