ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Через негоду три десятка сіл на Львівщині залишились без газу

 

Внаслідок збільшення води у річці Дністер через негоду впродовж 14-15 травня було пошкоджено та перекрито газопроводи в трьох районах Львівської області.  У зв’язку з аварією,  газопостачання було припинено більше 5-ти тисячам споживачів регіону. Аварійні служби ПАТ «Львівгаз» виїхали на місця для  відновлення систем газопостачання. За результатами роботи, мешканцям районів буде оперативно повідомлено про терміни відновлення постачання блакитного палива.

 
За попередніми даними, порив труби було виявлено на переході через потічок в Жидачівському районі. У зв’язку з цим подачу газу перекрито приблизно у 50-ть житлових будинків села Монастирець.

Така ж ситуація виникла у Самбірському та Старосамбірському районах. Там надмірна вода порвала газові труби на чотирьох переходах через річку Дністер. Зокрема, у Самборі виявлено пошкодження на переході у між селами  Ралівка- Задністря. Натомість у Старому Самборі вода порвала трубу між селами Сознань-Страшевичі. У результаті, блакитного палива залишилось 13 сіл Сабірського та 16 сіл Старосамбірського районів.


Окрім того, сильна негода нашкодила і мешканцям міста Львова. У житловому  будинку на вул. Святослава 2, через підмив фундаменту з’явилася тріщина в несучій стіні. Працівниками ПАТ «Львівгаз» було перекрито подачу газу до будинку, а мешканці евакуйовані.

 

Інформаційна довідка

ПАТ «Львівгаз» - найстаріше вітчизняне підприємство у своїй галузі, а також одне з найбільших за рівнем газифікації та обсягами реалізації газу.
Споживачами компанії є 772,6 тис. домогосподарств Львівщини, що становить 73,94 % від загальної кількості домогосподарств області.
Щороку компанія «Львівгаз» транспортує близько двох мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Найбільшими клієнтами ПАТ «Львівгаз» є ПАТ «Іскра», ТзОВ «Львівська картонно-паперова фабрика», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський жиркомбінат», яким компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.
ПАТ «Львівгаз» належить до одного із набільних платників податків у Львівській області, зокрема щороку підприємство сплачується понад 160 млн. гривень.
 

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100