ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Кращі

         ВАТ «Львівгаз» продовжили договір на користування державним майном, а саме розподільні газопроводи, споруди на них, транспортні засоби спеціального призначення, а також проектно-кошторисна та виконавча документація.

       ВАТ «Львівгаз» вкотре наголошує, що слід бути особливо обережними під час користування газовими приладами з відводом продуктів згоряння у димохід. На сьогодні маємо сумну статистику у Львові від початку 2010 року вже 25 людей постраждали від отруєння чадним газом, з них п’ятеро смертельно.

          Останнім часом збільшилася кількість звернень мешканців Львова до ВАТ «Львівгаз» щодо завищених показників, які споживачі природного газу отримують у квитанціях.

       ВАТ «Львівгаз» просить мешканців своєчасно розраховуватися за надані їм послуги з газопостачання. Борг населення м. Львова та області, незважаючи на те, що сума його зменшилася порівняно з минулим роком на  16 мільйонів 710 тисяч гривень, становить 33 мільйони 305 тисяч гривень. А це 15,6 % від загальної вартості природного газу, спожитого населенням від початку року.
      Працівники ВАТ «Львівгаз», а також інших облгазів України прийняли рішення про  організацію акції протесту біля Кабінету Міністрів України в м. Києві. Трудові колективи вимагають, щоб Прем’єр-міністр нарешті прислухалася до обґрунтованих вимог щодо збільшення частки зарплати у тарифі на транспортування природного газу розподільчими газопроводами.  На разі середня заробітна плата по ВАТ «Львівгаз» становить трохи більше 1200 гривень. Частка зарплати у тарифі на транспортування, який встановлює Національна комісія з регулювання електроенергетики з рекомендації уряду, вже дуже довго залишається на одному рівні, незважаючи на те, що реальні, обґрунтовані витрати давно перевищили встановлений рівень.

Rambler's Top100