ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Кращі
     Незважаючи на численні застереження працівниками ВАТ «Львівгаз», маємо знову нещасний випадок на Львівщині, спричинений самовільним втручанням в газову мережу.
      У суботу,  25 жовтня, у м. Броди на вул. Гайдамацькій, 30, о 2210 на другому поверсі п’ятиповерхового будинку пролунав вибух газоповітряної суміші, в результаті чого власник квартири отримав чималі опіки. Причина спалаху самовільне відключення від газової мережі та нехтування правилами безпеки користування газовими приладами. Споживач самовільно відключив газову плитку від газової мережі. Мало того, що він порушив «Типову інструкцію з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункт 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку заміну і ремонт газового обладнання, ще й ці роботи він здійснював у нетверезому стані.
     На ліквідацію наслідків вибуху одразу прибули працівники Бродівського управління з експлуатації газового господарства, працівники МНС та міліції, а також швидка допомога. На даний час припинено газопостачання на квартиру, у якій стався спалах газоповітряної суміші.

       Теплопостачальні підприємства Львівщини отримали ліміти природного газу на першу декаду лютого 2009 року, на всю Львівську область виділено 10 000 м3 на добу при реальному споживанні близько двох мільйонів.

         Останнім часом збільшилася кількість  звернень до ВАТ «Львівгаз» для погодження проекту забудови або розміщення малих архітектурних форм на лінії підземних газопроводів, що є грубим порушенням правил газової безпеки, окрім того це ускладнює доступ працівників ВАТ «Львівгаз» до підземних газових мереж для технічного обслуговування. 

       15 вересня 2009 р. розпочнеться “Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті”, який ВАТ «Львівгаз» проводить щорічно з 15 вересня до 15 жовтня перед початком опалювального сезону.

     Надзвичайна ситуація, а саме хлопок газоповітряної суміші, який сьогодні трапився о пів на сьому ранку, виникла через не санкціоноване втручання абонентом у газову мережу. Мешканець однокімнатної квартири за адресою вул. Сахарова, 34 самовільно розібрав кахельну пічку і намагався підключити газовий конвектор, не маючи ні відповідної технічної документації, ні проекту на виконання цих робіт. Такими діями споживач порушив «Типову інструкцію з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункт 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку заміну і ремонт газового обладнання.

Rambler's Top100