ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

   Відтепер кожен забудовник має відкритий доступ до інформації про потужність точок підключення до газових мереж. Така інформація розміщена на офіційному сайті ПАТ «Львівгаз» та оновлюється щомісячно. Станом на 1 лютого 2014 р. резервна потужність Львівщини становить понад два мільйони м3/год. 

   Сьогодні, 10 лютого 2014 р., урочисто відкрили Центр обслуговування споживачів (ЦОС) ПАТ «Львівгаз» по вулиці Золота, 42. Новий ЦОС – сучасний центр, який обслуговуватиме, як фізичних осіб (населення), так і юридичних осіб-споживачів природного газу.

    У 2013 році ПАТ «Львівгаз» капітально відремонтувало понад 67 кілометрів газопроводів та споруд на них, на що було направлено понад 26 мільйонів гривень. Вперше за останні роки на капітальні ремонти газопроводів направлено такі інвестиції. До прикладу у 2010 р. на ремонти газопроводів виділяли близько 6 мільйонів гривень.

      З 2014 року у ПАТ «Львівгаз» діє новий колективний договір, яким передбачено впродовж року направити на соціальні виплати працівникам близько 20 мільйонів гривень.

      Новий колективний договір був затверджений на Конференції трудового колективу підприємства наприкінці 2013 р. і набув чинності із 1 січня 2014 р. та  діятиме впродовж наступних п’яти років.

 Постановою НКРЕ від 29.11.2021 р. № 1524 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2014 рік» змінено розмір оплати за стандартне приєднання до газових мереж.


Rambler's Top100