Офіційний Cайт ВАТ «Львівгаз»

24.12.2021 - Звернення Любомира Голубовського В. о. голови правління ВАТ «Львівгаз»

            Сьогодні відбулася прес-конференція на тему «Хто зацікавлений у дестабілізації газопостачальної галузі Львівщини». Керівник ВАТ «Львівгаз» Любомир Голубовський розповів про реальну ситуацію, яку ми зараз маємо у газопостачанні Львівщини і про загрози, які на даний час існують для людей. Подаємо інформацію про те, які акценти розставив Любомир Голубовський у своєму виступі:      «Медіапростір зараз перенасичений недобросовісною інформацією, тобто такою, що не відповідає дійсності. Відповідальні за таку ситуацію ті люди, яким вигідно і які зацікавлені в тому, щоб дестабілізувати ситуацію з газопостачанням у Львівській області.

          Львівська філія ДП «Нафтогазмережі», яка першочергово створювалася для того, щоб контролювати газопостачання, а не втручатися в неї, на сьогодні поширює неправдиву інформацію щодо своєї готовності перейняти з 1 січня 2010 року газорозподільні мережі.
        Як зазначив Любомир Голубовський, що з ініціативи влади була проведена нарада, на якій були присутні представники всіх зацікавлених сторін, зокрема він, як керівник ВАТ «Львівгаз» та представник ДП «Нафтогазмережі» Тарас Керницький, на якій будо досягнуто домовленостей про те, що поки ситуація не буде просвітлена і не буде відпорних нормативних документів, які б регулювали подальше існування двох структур і чітко розмежовували сфери впливу та відповідальності, доти жодна із сторін не повинна вживати ніяких дій, які можуть мати негативні наслідки.
Натомість структура ДП «Нафтогазмережі» в особі керівника Тараса Керницького почала заповнювати медіа простір «чорним піаром» про діяльність нашої компанії, підривати авторитет газорозподільної компанії в області та створювати конфліктні ситуації всередині колективу шляхом провокацій, залякування та підкупу наших працівників. Що мається на увазі шляхом підкупу, це коли проста людина працює із заробітною платою 1500 гривень, а їй пропонують 3000 гривень це на мою думку підкуп, оскільки це є завідомо неправдива пропозиція, яка не може бути виконана. Саме так зараз і відбувається.
           Існує домовленість між Радою профспілок газових господарств України і НАК «Нафтогаз України», що у разі реалізації Постанови № 775 КМУ працівники ВАТ «Львівгаз» стовідсотково без жодних негативних наслідків переходять працювати у нову структуру. Натомість в області на сьогодні ми маємо кулуарні спілкування представників новоствореної структури з тими працівниками, які проявляють невпевненість своєю позиції або які завідомо були готові піддатися на провокації щодо більших заробітних плат.
             На даний час точково переманюють людей, що несе особливу загрозу для надійності та безперебійності газопостачання Львівщини, оскільки кожен із цих людей мав свою ділянку роботи і ніс за неї відповідальність. Якщо припусти, що завтра ці люди замість того щоб вийти на роботу буде думати де вона буде пізніше, може трапитися непоправне.
            На сьогодні у ВАТ «Львівгаз» працює 5024 особи, за інформацією, яку зараз озвучує НАК «Нафтогаз України» штатний розпис Львівської філії ДП «Нафтогазмережі» має бути затверджений на рівні 4000 чоловік, крім того є інформацію, що вже працевлаштовані наперед у новоствореному підприємстві близько 800 людей, а це означає, що на даний час вже 1800 працівників ВАТ «Львівгаз» вже випадає з цього процесу. Крім того, люди які працевлаштовані тільки для того, щоб показати свою дієвість, свій вплив на регіон керівниками «Нафтогазмережі» і вони отримують заробітну плату з державної кишені за роботу, яку не виконують, тому що зараз роботу виконує ВАТ «Львівгаз». За що ж вони тоді отримують заробітну плату, а наші працівники дійсно недоотримують належне, тому що є недостатній тариф.
            ВАТ «Львівгаз» звертається до громадськості саме сьогодні, у зв’язку з тим, що львівським керівництвом ДП «Нефтогазмережі» не дотримуються домовленості та створюється негативний імідж товариства, штучно нагнітається ситуація та фабрикуються документи до найвищого керівництва держави, шляхом введення в оману депутатів Львівської обласної ради.
           На даний час існують домовленості між трудовими колективами Мінпаливенерго та НАК «Нафтогаз України» про те, що керівники владних структур розглянуть пропозиції профспілок про відтермінування дії постанови до закінчення опалювального сезону та дадуть об’єктивні висновки.
Як порядний працівник державної структури Тарас Керницький повинен був принаймні дочекатися цих висновків. Проте він як зацікавлений бізнесмен, який працює у газовій галузі не може цього чекати і саме цим і спровоковані його виклики.
          Звертаю Вашу увагу, що проблема виникла на державному рівні, тому там і повинна бути вирішена, а та істерія, яка на даний час створена львівським керівником ДП «Нафтогазмережі» є штучною».

Опубліковано на сайті: http://www.lvivgaz.lviv.ua
Пряме посилання: http://www.lvivgaz.lviv.ua/index.php?name=news&op;=view&id;=148