ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Інтерв’ю В. о. голови правління ВАТ «Львівгаз» Любомира Голубовського

       Чи перерозподіл газових мереж на Львiвщинi справді може призвести до зриву опалювального сезону?

        Вважаю, що перерозподіл газових мереж на Львівщині, а точніше зміна балансоутримувача, дійсно може призвести до зриву опалювального сезону у Львові. У разі будь якої зміни балансоутримувача газових мереж повинні бути найперше визначені межі балансового розмежування мереж різних власників. Окрім того повинні бути встановлені вузли обліку в межах балансового розмежування, що є вже безпосередньо втручанням в газорозподільні системи. Тому однозначно можу констатувати те, що процес передачі газових мереж, запланований на опалювальний сезон є неефективним і відповідно є дуже багато сумнівів щодо його втілення в життя.


       Чому станом на сьогоднi роботи з пiдготовки передачi майна та документацiї не розпочато?

        Станом на сьогодні ВАТ «Львівгаз» немає жодних підстав для передачі держмайна (розподільні газопроводи, споруди на них, проектно-кошторисна і виконавчо-технічна документація, транспортні засоби спеціального призначення) новоствореному підприємству ДП «Нафтогазмережі», оскільки нема відповідного наказу Міністерства палива та енергетики. Ті заяви, які на даний час лунають щодо того, ніби то ВАТ «Львівгаз» становить загрозу для постачання газу в регіоні є абсолютно безпідставними і мають провокаційний характер. Можу сказати, що це робиться лише для того, щоб дискредитувати товариство «Львівгаз», підвищити особисту значимість окремих осіб в очах громадськості, використати дану ситуацію окремими політичними силами для досягнення політичного олімпу на обласному рівні, в решті-решт просто голосно викрикнути з трибуни обласної ради, щоб бути поміченим (мабуть іншим способом привернути увагу до себе окремі особи просто не вміють).
        За яких умов ВАТ “Львівгаз” передаватиме газові мережі? Відразу ж після відповідного наказу Міністерства палива та енергетики?
        ВАТ «Львівгаз» передаватиме газорозподільні мережі на баланс ДП «Нафтогазмережі» у тому випадку якщо будуть прийняті відповідні рішення на найвищому державному рівні про передачу мереж ДП «Нафтогазмережі». Для того ДП «Нафтогазмережі» має отримати ліцензію на постачання та транспортування природного газу за регульованим тарифом, а що все ж таки найголовніше ДП «Нафтогазмережі» повинні гарантувати безпеку газопостачання споживачам, а отже мати достатню матеріально-технічну базу та кваліфікований трудовий колектив, які зможуть якісно обслуговувати ці мережі.
Станом на сьогодні ДП «Нафтогазмережі» абсолютно не готове прийняти газорозподільні мережі Львівщини, а це може призвести до масових витоків газу, а відповідно мати вибухонебезпечні наслідки, що, на мою думку, є неприпустимим.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100