ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Кращі

          Через самовільне втручання абонентом у газову мережу 8 березня близько пів на дванадцяту стався спалах газоповітряної суміші в м. Дрогобич на вул. Шкільній, 11а. 

   Міністерство юстиції дає таке роз’яснення щодо постанови Національної комісії регулювання електроенергетики від 09.07.2021 р. № 811 «Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення»:

             За 2009 р. аварійна служба  УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» прийняла 25 викликів з підозрою на отруєння чадним газом і це дуже насторожує, оскільки за 2008 р. таких викликів було 21. Люди все частіше нехтують правилами користування природним газом у побуті.

      Національна комісія регулювання електроенергетики України видала ліцензію на транспорування природного газу за регульованим тарифом трьом облгазам: ВАТ «Одесагаз», ВАТ «Кіровоградгаз», ВАТ «Вінницягаз». Таке рішення ухвалене на засіданні НКРЕ 11 лютого 2010 року.

         Газопостачальні організації отримали ліцензію на транспортування газу за регульованим тарифом на 5 років.

    Триває “Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті”, який ВАТ «Львівгаз» проводить щорічно з 15 вересня до 15 жовтня перед початком опалювального сезону.
      Цей захід проводиться з метою забезпечення безперебійної та безаварійної експлуатації систем газопостачання, підготовки газових господарств області до безпечної і надійної роботи в осінньо-зимовий період, а також удосконалення форм та методів пропаганди серед населення правил безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті, запобігання нещасних випадків.
     Під час проведення «Місячника ...» працівники товариства здійснюють посилений відомчий контроль за станом газових мереж і приладів, якістю їх технічного обслуговування задля їх безпечної та надійної роботи в осінньо-зимовий період та запобігання нещасних випадків під час користування газом у побуті.
      У межах «Місячника ...» працівники газових господарств ВАТ «Львівгаз» розповсюджують серед своїх абонентів листівки-пам’ятки безпечного користування газовими приладами, публікують статті і оголошення в пресі, проводять лекції у навчальних закладах, інструктажі населенню в технічних кабінетах і газових школах, проводять наради з власниками житлово-комунального фонду, тощо. Підсумки проведення «Місячника …» будуть підведенні до 10 листопада 2008 р.

Rambler's Top100