ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Кращі

       Національна комісія регулювання електроенергетики України видала ліцензії на право провадження діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом шести Відкритим акціонерним товаристам з газопостачання та газифікації «Львівгаз», «Закарпатгаз», «Чернігівгаз», «Чернівцігаз», «Івано-Франківськгаз» та «Вольнбгаз» . Таке рішення було прийняте на відкритому засіданні НКРЕ, яке відбулося 18 лютого 2010 р.

         На цьому ж засідання було затверджено обсяги постачання природного газу на рік:

1. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» – 250 млн м3;

2. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз» – 150 млн м3;

3. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Івано-франківськгаз» – 100 млн м3;

4. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Волиньгаз» – 100 млн м3;

5. ВАТ по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» – 150 млн м3;

6. ВАТ по газопостачанню та газифікації Чернівцігаз» – 100 млн м3.

              Ліцензії дають право на провадження діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом на всій території України, окрім території, де компанії здійснюють постачання газу за регульованим тарифом.
      Чимало львів’ян звертаються до ВАТ «Львівгаз» із заявами щодо отримання дозволу на відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання і встановлення у своїй квартирі автономного опалення. Оскільки питання надання дозволів не у компетенції ВАТ «Львівгаз», то, задля уникнення непорозумінь із мешканцями, підприємство інформує про порядок влаштування індивідуального теплопостачання.
        Від початку року в період Новорічно-Різдв’яних свят аварійна служба ВАТ «Львівгаз» прийняла 419 викликів. Цей показник значно перевищує минулорічний – за весь січень 2008 р. бригади аварійно-диспетчерської служби ВАТ «Львівгаз» здійснили 346 виїздів.

      ВАТ «Львівгаз» вкотре попереджає бути особливо обережними під час користування газовими приладами, оскільки саме на початку опалювального сезону зазвичай спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом. У більшості випадків отруєння стаються внаслідок порушення Правил користування газовими приладами.

 
     ВАТ «Львівгаз» повідомляє, що відповідно до постанови Національної комісії з регулювання електроенергетики України  «Про роздрібні ціни на газ природний, що використовується для потреб населення» від 07.08.2021 р. №934, з 01 вересня 2008 р. набули чинності нові роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення.

Rambler's Top100