ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

За мобілізованими працівниками ПАТ «Львівгаз» зберігає робочі місця і соцгаранті

 

ПАТ «Львівгаз» зберіг за мобілізованими до війська працівниками робочі місця та зарплату. Такі дії компанії були регламентовані новими законодавчими актими, які нещодавно вступили в силу.На сьогодні робоче місце та соціальні гарантії були збережені для девяти працівників ПАТ «Львівгаз», які в рамках часткової мобілізації пішли до війська на службу і навчання. Поки чоловіки виконуватимуть свій державний обов’язок, їм впродовж року будуть нараховувати середньомісячну заробітну платню, а по завершенні мобілізації, працівники зможуть знову повернутися на своє робоче місце та займану посаду.
 
«Нам дуже важливо зберегти працівників. Адже кожен з них – це професіонал газової галузі з багаторічним досвідом. Тому компанія лише зацікавлена, щоб люди поверталися на роботу після виконання свого державного обов’язку» - зазначив голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко.

Він також наголосив, що попри мобілізаційні заходи та призов працівників, робота підприємства є налагодженою, що дає можливість йому працювати у звичному режимі. У той час, обов’язки, які виконували мобілізовані фахівці – розподілена між іншими працівниками компанії.  

 Відповідні заходи щодо мобілізації військовозобов’язаних передбачені новим законом "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення проведення мобілізації», який набрав чинності з 1 квітня 2014 року. Раніше в таких випадках компанія керувалася ст. 36 п.3 Кодексу законів про працю яким передбачалося звільнення  з роботи громаданина України, що був покликаний до лав збройних сил, з гарантією відновлення його на займаній після завершення терміну мобілізації.

Інформаційна довідка

ПАТ «Львівгаз» - найстаріше вітчизняне підприємство у своїй галузі, а також одне з найбільших за рівнем газифікації та обсягами реалізації газу.
Споживачами компанії є 772,6 тис. домогосподарств Львівщини, що становить 73,94 % від загальної кількості домогосподарств області.
Щороку компанія «Львівгаз» транспортує близько двох мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Найбільшими клієнтами ПАТ «Львівгаз» є ПАТ «Іскра», ТзОВ «Львівська картонно-паперова фабрика», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський жиркомбінат», яким компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.
ПАТ «Львівгаз» належить до одного із набільних платників податків у Львівській області, зокрема щороку підприємство сплачується понад 160 млн. гривень.
 

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100