ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук
Белый каталог сайтов - UkrNet Білий каталог сайтів. Пошук в Україні, каталог українських сайтів. Пошук, просування, швидка індексація ваших сайтів. Оперативна  інформація в Україні.

рейтинг, оптимизация, линки, траффик, трафик, белый, поисковый, каталог, сайты, поиск, FAQ, Украина, Links, сайты, целевые, тиц, рейтинг, искать, интернет, продвижение, ресурсы, архив, archive, search, find, поиск, пошук, ukraine, ukrainian, украина, украинский, ua, Киев, Львов, Днепропетровск, Донецк, Харьков, Ивано Франковск, Винница, Одесса, Крым, Запорожье, сайт, город, архив, украинский, сегмент, интернет
     Незважаючи на численні застереження працівниками ВАТ «Львівгаз», маємо знову нещасний випадок на Львівщині, спричинений самовільним втручанням в газову мережу.
      У суботу,  25 жовтня, у м. Броди на вул. Гайдамацькій, 30, о 2210 на другому поверсі п’ятиповерхового будинку пролунав вибух газоповітряної суміші, в результаті чого власник квартири отримав чималі опіки. Причина спалаху самовільне відключення від газової мережі та нехтування правилами безпеки користування газовими приладами. Споживач самовільно відключив газову плитку від газової мережі. Мало того, що він порушив «Типову інструкцію з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункт 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку заміну і ремонт газового обладнання, ще й ці роботи він здійснював у нетверезому стані.
     На ліквідацію наслідків вибуху одразу прибули працівники Бродівського управління з експлуатації газового господарства, працівники МНС та міліції, а також швидка допомога. На даний час припинено газопостачання на квартиру, у якій стався спалах газоповітряної суміші.

Rambler's Top100