ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук

 "Львівгаз" не продає газових лічильників без їх встановлення. Після написання заяви про встановлення газового лічильника товариство проводить закупівлю лічильника необхідного типорозміру, а споживач проводить оплату за виконання газомонтажних робіт та вартість лічильника.

При відсутності у помешканні газового лічильника у випадку тимчасового не проживання осіб, які зареєстровані за основним місцем проживання (довготривале відрядження, перебування у місцях позбавлення волі, проходження військової строкової служби, тощо), необхідно протягом місяця подати у товариство письмову заяву з відповідними підтверджуючими документами :
1) довідка про склад сім’ї з житлово- комунального підприємства;
2) довідка з місця тимчасового перебування відсутньої особи.
На виконання п.28 “Правил надання населенню послуг з газопостачання”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 09.12.99р. із змінами – товариство припиняє нарахування за газ за тимчасово відсутню особу терміном на 6 (шість) місяців. Після цього у разі подальшої відсутності члена сім»ї за місцем реєстації ці документи необхідно поновити. У випадку перебування за кордоном, у товариство необхідно подавати переклад підтверджуючих документів з місця проживання, праці, навчання.Акт з житлово комунального підприємства не входить до даного переліку і не є підставою для припинення нарахування за газ.
Перерахунок проведено на виконання вимог п.10„Правил надання населенню послуг з газопостачання”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 09.12.99р. із змінами, який передбачає, що газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок оплати вартості використаного природного газу та суми нарахованих пільг окремо щодо кожного споживача залежно від обсягу фактичного використання газу у попередньому році та від диференційованих залежно від річних обсягів споживання роздрібних цін, що діяли в зазначеному році. Якщо за підсумками попереднього року фактичне використання природного газу споживачем не відповідає обсягам, на підставі яких визначалась ціна на природний газ, зокрема:

- у разі перевищення обсягу використаного природного газу порівняно з встановленим у попередньому році , споживач зобов'язаний протягом трьох місяців з дати здійснення перерахунку сплатити газопостачальному підприємству різницю його вартості;
- у разі зменшення обсягу використаного природного газу порівняно з встановленим у попередньому році , різниця у вартості газу залишається на особовому рахунку споживача і зараховується в рахунок майбутніх платежів.

На виконання вимог вищевказаної Постанови КМУ у січні 2008 року товариством було проведено підрахунок обсягу фактично спожитого газу в 2007 році по кожному особовому рахунку та здійснено перерахунки по ціні за минулий рік. Таким чином, в одних абонентів утворилася переплата, а інших – заборгованість за газ, яку необхідно оплатити протягом трьох місяців.

Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Львівгаз» повідомляє, що на вимогу акціонера, який володіє більш як 10 відсотків голосів, Правління Товариства прийняло рішення про скликання загальних зборів акціонерів 20 травня 2009 року об 11 год. в приміщенні актового залу ВАТ «Львівгаз» за адресою:

м. Львів-39, вул. Золота, 42
Реєстрація учасників зборів з 9.00 до 10.00 год. за Київським часом


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Звіт правління товариства про результати фінансово-господарської діяльності товариства за 2007-2008 рік та затвердження основних напрямків розвитку на 2009 рік.
2.      Звіт Наглядової ради Товариства за проведену роботу за 2007-2008рік.
3.      Звіт Ревізійної комісії Товариства за 2007-2008 рр., висновки Ревізійної комісії щодо річного звіту та балансу товариства за 2007-2008 рр.
4.      Затвердження річного звіту, балансу за 2005, 2007, 2008 рр.
5.      Затвердження розподілу прибутку товариства за 2007-2008рр., строку та порядку виплати дивідендів (визначення порядку покриття збитків) та порядку розподілу прибутку товариства на 2009 рік.
Для участі в зборах необхідно мати при собі:
акціонеру – документ, що посвідчує особу та сертифікат акцій;
представникам акціонерів та юридичним особам – довіреність на право участі у зборах оформлену згідно чинного законодавства та документ, що посвідчує особу.

         Останнім часом збільшилася кількість  звернень до ВАТ «Львівгаз» для погодження проекту забудови або розміщення малих архітектурних форм на лінії підземних газопроводів, що є грубим порушенням правил газової безпеки, окрім того це ускладнює доступ працівників ВАТ «Львівгаз» до підземних газових мереж для технічного обслуговування. 



             Товариство може погодити такі проекти лише за умови, що газопровід буде винесено за межі будівлі на вставлену відстань.          

              У Львові є близько сорока адрес, де є порушення Правил безпеки систем газопостачання України і потребують негайної ліквідації цих порушень.  Працівники товариства неодноразово зверталися до власників забудов, однак жодного результату це не дало. Прикладами грубих порушень Правил  газової безпеки є такі адреси:

          Франківський район м. Львова:
1. вул. Аркаса, 1. Гаражний кооператив «Південний»;
2. вул. Перфецького, 9. Гаражний кооператив №22.
          Залізничний район м. Львова:
1. вул. Кульпарківська, 226. Гаражний кооператив №12 (гаражі на газопроводі середнього тиску);
2. вул. Кульпарківська, 224. Гаражний кооператив «Автолюбитель» (гаражі на газопроводі середнього тиску).
           Шевченківський район м. Львова:
1. вул. Базарна, 11 ТзОВ «Краківський ринок» (встановлені торгові ятки на газопроводі середнього та низького тисків);
2.вул. Мазепи, 25 а ТзОВ «СВ» торгова компанія «Магнат» (не дотримана нормативна відстань до газопроводу середнього тиску);
3.вул. Шевченка, 297 в ТзОВ «Ліокс» (встановлені торгові кіоски на газопроводі середнього тиску).
           Сихівський район м. Львова:
1. вул. Майданна - Антонича, 20. Гаражний кооператив №20 (гаражі на газопроводі середнього тиску);
2. вул. Скорини. Гаражний кооператив ветеранів Великої Вітчизняної війни (гаражі на газопроводі середнього тиску).
           ВАТ «Львівгаз» звертає увагу на необхідність  дотримання вимог безпечного користування газом, безперешкодного допуску працівників газового господарства до місць обслуговування газових приладів, контрольних трубок, обладнання, які знаходяться на території та приміщеннях, які є у Вашій власності. Суворо забороняється будівництво будівель та споруд на газових мережах і в їх охоронній зоні, мінімальна відстань від газопроводу до споруд повинна бути  не менше:
-         двох метрів від газопроводів низького тиску;
-         чотирьох метрів від газопроводу середнього тиску;
-         семи метрів від газопроводу високого тиску другої категорії;
-         десяти метрів від газопроводів високого тиску першої категорії.
             Мінімальна відстань від фундаментів огорож  до газопроводу повинна бути не менше одного метра.
          Проблема забезпечення ЛМКП «Львівтеплоенерго» лімітами природного газу надалі залишається невирішеною. ВАТ «Львівгаз» та УМГ «Львівтрансгаз» отримали повторне доручення від НАК «Нафтогаз» про припинення безлімітного споживання природного газу підприємствами-боржниками, найбільшим з яких є ЛМКП «Львівтеплоенерго».
        Несанкціонований відбір газу, який на даний час здійснює теплопостачальне підприємство ЛМКП «Львівтеплоенерго», загрожує зниженням тиску газу у розподільній мережі Львова та зниженням якості подачі природного газу тим підприємствам, які мають закуплені ліміти газу.


         Вже третю декаду поспіль, починаючи з 20 листопада цього року, ЛМКП «Львівтеплоенерго» не має закуплених обсягів газу і здійснює несанкціонований відбір природного газу. Товариство «Львівгаз» максимально довго намагалося забезпечити стабільну подачу газу до цього теплопостачального підприємства, використовуючи ліміти виділені для бюджетних організацій, промислових підприємств та населення.
        Однак, критична ситуація у місті, а саме зниження тиску у газорозподільній мережі м. Львова, а також численні доручення ДК «Газ України» зумовлюють відключення ЛМКП «Львівтеплоенерго» від газопостачання.
        Станом на сьогодні на Львівську область виділено 7,8 млн. м 3 на добу, а споживає наш регіон – 9,740 млн. м3, тобто щодоби Львівщина понадлімітно споживає 1,9 млн. м3, з них близько 1,5 мільйона кубометрів припадає на ЛМКП «Львівтеплонерго».
Про припинення газопостачання для безлімітних підприємств та підприємств-боржників ВАТ «Львівгаз» повідомляло неодноразово і не лише через ЗМІ, а і надсилаючи офіційні повідомлення до підприємства, міського голови та начальника міського управління з  питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
      Процедура припинення газопостачання до ЛМКП «Львівтеплоенерго» була розпочата Товариством на виконання листа НАК «Нафтогаз України» від 02.12.2021 року та доручення ДК «Газ України» від 03.12.2021 р. про припинення газопостачання підприємствам, у яких не закуплені обсяги природного газу на грудень цього року.
         Газопостачання на ТЕЦ-1 було припинено протягом 9 – 10 грудня 2008 року. 11 грудня 2008 року, після самовільного підключення та несанкціонованого відбору природного газу, газопостачання припинили повторно. 12 грудня 2008 року мало місце застосування фізичної сили охоронцями ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго» до працівників ВАТ «Львівгаз» під час припинення газопостачання безлімітним споживачам. 
     Газопостачання ТЕЦ-1 було самовільно відновлено працівниками «Львівтеплоенерго» після того, як Прокуратура м. Львова надала припис, яким заборонила «Львівгазу» відключати «Львівтеплоенерго» від газопостачання.
     Однак даний припис суперечить попереднім, якими Прокуратура м. Львова зобов’язувала ВАТ «Львівгаз» припинити безлімітне споживання природного газу.
         До працівників ВАТ «Львівгаз», під час виконання доручення ДК «Газ України» про відключення підприємств-боржників від газопостачання, була застосована фізична сила охоронцями   ТЕЦ-1.
        Сьогодні близько 16.00 працівники «Львівгазу» перекривали засувку у газовому колодязі, коли до них підішли охоронники ТЕЦ-1 і, застосувавши фізичну силу, витягли їх з колодязя.
        Після кількох самовільних підключень «Львівтеплоенерго» до газопостачання аварійна бригада ВАТ «Львівгаз» з метою недопущення аварійної ситуації у м. Львові проводила чергування біля засувки на вул. Луганській, що поблизу ТЕЦ-1, щоб у разі падіння тиску газу у розподільній мережі перекрити газопостачання до ТЕЦ-1. Адже питання забезпечення лімітів газу для потреб МЛКП «Львівтеплоенергно» не вирішено, а це комунальне підприємство самовільно підключилося до газопостачання. Така ситуація загрожує безперебійному газопостачання, оскільки у разі зниження тиску газу у мережі мешканці Львова можуть залишитися без газу.


      Процедура припинення газопостачання до ЛМКП «Львівтеплоенерго» була розпочата Товариством на виконання листа НАК «Нафтогаз України» від 02.12.2021 року та доручення ДК «Газ України» від 03.12.2021 року про припинення газопостачання підприємствам, у яких не закуплені обсяги природного газу на грудень цього року.
          Про припинення газопостачання з 8.12.2021 р. директора ЛМКП  «Львівтеплоенерго», львівського міського голову та начальника міського управління з питань НС та ЦЗН було офіційно повідомлено ще 2 грудня 2008 року.      
         Газопостачання на ТЕЦ-1 було припинено протягом 9 – 10 грудня 2008 року. 11 грудня 2008 року, після самовільного підключення та несанкціонованого відбору природного газу, газопостачання припинили повторно.
      Відсутність лімітів газу у теплопостачальних підприємств вже стало звичним явищем для Львівщини.
      Тепловики і міська влада не домовляються за ліміти блакитного палива з ДК «Газ України», а потім звинувачують ВАТ «Львівгаз» у тому, що населення залишилося без тепла. Хоча «Львівгаз» є лише газотранспортною організацією і не має жодного відношення ні до розрахунків, ні до забезпечення лімітів природного газу, а всі відключення здійснює за дорученням ДК «Газ України».  Незважаючи на постійні попередження ВАТ «Львівгаз» про те, що буде припинення подачі газу підприємств-боржників, кожне відключення тепловиків стає для них несподіванкою. 


       Така ситуація сталася нещодавно у Яворівському гарнізоні. Так, після відключення котельні Яворівського гарнізону, на адресу керівників «Львівгаз» посипалася маса звинувачень зі сторони мера Яворова Віталія Домашовця. Наголошуючи на тому, що міська рада боргів за енергоносії для навчально-виховного комплексу немає, мер забув додати, що ця котельня договору на постачання природного газу для бюджетних установ теж не має.
        І те, що мер Яворова зірвав пломбу з котельні і відновив несанкціонований відбір природного газу, проблему безперебійного газопостачання у місті не вирішить. А всі гнівні звинувачення керівника Яворова пана Домашовця на адресу ВАТ «Львівгаз» є нічим іншим як звичайним популізмом, оскільки товариство здійснює відключення за дорученням ДК «Газ України» і приводить споживання ресурсу відповідно до виділених лімітів. Якщо ВАТ «Львівгаз» не буде припиняти безлімітне споживання природного газу, то це загрожує тим, що населення може залишиться без газу.
          На даний час ВАТ «Львівгаз» з власної ініціативи,  за рахунок лімітів населення, відновлено постачання газу до навчально-виховного комплексу Яворівського гарнізону. Проте, якщо міська влада Яворова до кінця тижня не вирішить питання забезпечення природним газом котельні Яворівського гарнізону, то газопостачання знову доведеться припинити.
     Питання щодо повного забезпечення промислових та теплопостачальних підприємств Львівщини природним газом все ще залишається не вирішеним. Зокрема, до  підприємств-боржників, які не мають лімітів газу належать: ЛМКП «Львівтеплоенерго», КП «Моршинтеплоенерго», ДП «Воютицький спиртзавод» Самбірський район, Гніздичівський державний спиртовий завод Жидачівський район, ВАТ «Іскра» м. Львів, Яворівське заводоуправління будматеріалів.
      Незважаючи на відсутність лімітів, ці підприємства щодобово споживають: промислові 70–80 тис. м3, а теплопостачальні – близько одного мільйона кубометрів природного газу. У зв’язку із цим ВАТ «Львівгаз» отримало чергове доручення від ДК «Газ України» про відключення підприємств-боржників, які безлімітно споживають блакитне паливо.
      На сьогодні відключили 4 котельні МЛКП «Львівтеплоенерго» за адресами: вул. Мечнікова, 17, вул. Городоцька, 16, вул. Кн. Романа, 6, вул. Вербицького, 5. Товариство «Іскра» не допустило працівників ВАТ «Львівгаз» для відключення від газопостачання. Окрім цього, котельні ЛМКП «Львівтеплоенерго», що були відключені минулого тижня, і далі залишаються без блакитного палива.
     Від сьогодні, 19 листопада 2008 р.,  ВАТ «Львівгаз» розпочне обмежувати газопостачання для теплопостачальних підприємств, які використовують природний газ понадлімітно, згідно з розпорядженням НАК «Нафтогаз» привести споживання газу відповідно до виділених лімітів.
     До таких підприємств належать: ЛМКП «Львівтеплоенерго», КП «Дрогобич ТЕ», ДКП «Золочів ТКЕ», МДКП «Миколаїв ТКЕ», ДКП «Самбір ТКЕ», ДКП «Стрий ТКЕ».
     Товариство «Львівгаз» змушене вдатися до такого кроку для того, щоб уникнути зниження тиску у газорозподільній мережі Львова та області і забезпечити безперебійне забезпечення природним газом своїх абонентів.
     До 18.00 11 жовтня 2008 р. працівники ВАТ «Львівгаз» повністю відновили подачу газу, після пониження тиску газу УМГ «Львівтрансгаз».
    До відновлення подачі газу було залучено аварійно-диспетчерські служби м. Львова, м. Пустомити, м. Жовкви, м. Миколаєва. Для того, щоб якнайшвидше відновити подачу природного газу своїм абонентам товариство «Львівгаз» залучило 85 осіб.
      Cьогодні 10 жовтня 2008 року, починаючи з 12-00 години, у місті Львові склалася критична ситуація з забезпечення  стабільного газопостачання споживачів природного газу у зв’язку з різким пониженням тиску  в розподільній мережі міста до критичних меж, 0,18 атмосфер, при мінімально допустимій нормі 0,55 атмосфер.  
      Така ситуація склалася у зв’язку з тим, що ДК «Газ України», за вказівкою першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» В. Тріколіча, не виділила планових обсягів споживання газу (лімітів)  для населення Львівської області на жовтень.
      Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001р.  № 1729 «Про забезпечення споживачів природним газом»  відпуск природного газу через газорозподільні станції газотранспортних організацій – УМГ «Львівтрансгаз», ГПУ «Львівгазвидобування» –  здійснюється виключно в межах доведених планових обсягів (лімітів) використання газу споживачами. Пониження тисків призвело до вимушеного припинення газоспоживання 85-ти підприємств – суб’єктів господарювання та 22 тис. абонентів.
      Товариство «Львівгаз» розрахувалося з постачальником газу - ДК «Газ України» за природний газ, реалізований населенню на  90  %.
     ВАТ «Львівгаз» розпочне відновлювати газопостачання, коли тиск природного газу у мережі досягне допустимої норми.
 
         Повідомляємо, що з жовтня до грудня 2008 р. ДК «Газ України» не підтверджує ВАТ «Львівгаз» ліміти природного газу для потреб промислових підприємств, та споживачів госпрозрахункового компобуту, які уклали з товариством договори на постачання природного газу на 2008 р.


     
         З метою забезпечення стабільного газопостачання Вашого підприємства в жовтні поточного року необхідно терміново заключити договір на постачання природного газу з ДК «Газ України» (тел.. 8-044-537-02-86, 537-02-65, 537-00-87) або з Львівською філією ДК «Газ України» (тел. 239-52-20).
       Споживачам, яким станом на 01.10.08 р. не будуть виділені ресурси (ліміти) природного газу, ВАТ «Львівгаз» змушене припинити газопостачання в порядку, передбаченому чинним законодавством та нормативно-правовими документами, з метою недопущення несанкціонованого відбору газу.
 
Адміністрація ВАТ «Львівгаз»
        Відкрите акціонерне товариство «Львівгаз»  відсвяткувало 150-літній ювілей, що зібрав чимале коло гостей.


       Товариство “Львівгаз” є не лише найстарішим вітчизняним підприємством у своїй галузі, а й одним з найбільших як за рівнем газифікації, так і за обсягами реалізації газу. Відзначаючи ювілей, колектив ВАТ «Львівгаз» має чим пишатися, адже вже 150 років працівники товариства забезпечують безперебійне газопостачання області, незважаючи на трудності, з якими доводиться стикатися під час роботи. Саме від злагодженої роботи колективу підприємства значною мірою залежить функціонування багатьох галузей промисловості, а також комфорт у кожній оселі області.
         Одне з основних завдань, що стоять перед колективом – створення відповідних умов для безперебійного та безаварійного постачання та транспортування  природного газу до своїх абонентів.
         Святкування ювілею відбувалося 26 вересня, у п’ятницю, в Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Зі сцени прозвучало чимало добрих слів на адресу товариства. Привітати газовиків завітали гості з Києва, а саме заступник міністра палива та енергетики Бурзу Алієв та заступник директора з питань газопостачання та розрахунків ДК «Газ України» Михайло Заславський.
        Окрім столичних гостей колектив та керівництво ВАТ «Львівгаз» привітала і обласна влада, зокрема заступник голови облдержадміністрації Тарас Федак, який окрім привітань вручив почесні грамоти кращим працівникам підприємства.
          Безпека громадян перш за все. Покоління працівників ВАТ «Львівгаз» пронесли цей девіз через роки. Тому свято було б не повним без ветеранів товариства, які віддали йому більшу частину своєї трудової діяльності. Разом із сучасним керівникам ВАТ «Львівгаз» головою правління Василем Марчуком на святкуванні був присутній і його попередник Михайло Шевців, який очолював підприємство 13 років.
         Після всіх привітань та нагороджень кращих працівників учасники святкування переглянули виставу «Вальси Штрауса».
 
   Результати діяльності за підсумками 2007 року.

   ВАТ « Львівгаз» є одне з найстаріших газових господарств в Україні. В Львівській області природним газом газифіковано 22 міста, 18 селищ міського типу і 921 село. На обслуговуванні товариства станом на 1 січня 2008 року знаходиться 21 706,8 км розподільних газопроводів та газопроводів-вводів; газифіковано 717 800 квартир природним газом та 109 380 квартир скрапленим газом.
  Протягом 2007 року споживачам Львівської області було відпущено 2 000,1 млн.куб.метрів природного газу, в тому числі для побутових потреб населення 1 025,2 млн.куб.м, що складає 51,3 % від загальної кількості реалізованого газу, бюджетним організаціям 81,8 млн. куб. м, іншим споживачам 893,1 млн.куб.м природного газу.
  За звітний період реалізовано 12 119,3 тон скрапленого газу, в т.числі для потреб населення – 2 675,7 тон.
  Для забезпечення надійного та безпечного постачання природного газу, підтримування газових мереж і споруд на них у належному стані товариством в звітному періоді проведено : капітальний ремонт та заміну газопроводів довжиною 31,4 км, поточний ремонт обладнання газорегуляторних пунктів в кількості 2 962 шт., планове технічне обслуговування підземних газопроводів довжиною 14 435,6 км та газопроводів- вводів - 7 271,2 км, комплексне приладне обстеження підземних газопроводів - 4 118,5 км, проведена перевірка внутрішньо-будинкових систем газопостачання в 571 183 житлових квартирах (будинках), випробувано на герметичність 204,4 км підземних розподільчих газопроводів, газопроводів-вводів.
  Рівень газифікації природним газом Львівської області постійно зростає. Широкого розвитку в 2007 році набула газифікація з застосування поліетиленових труб. Станом на 1.01.08 року в експлуатації знаходиться 3 800,4 км розподільних газопроводів та газопроводів-вводів із поліетиленових труб. За звітний період товариством введено в експлуатацію додатково 1 051,3 км газових мереж, газифіковано 14 181 квартиру.
  Одне з пріоритетних питань в роботі товариства є питання зменшення втрат природного газу. Одним з шляхів вдосконалення обліку і зменшення втрат природного газу є встановлення побутових приладів обліку газу. На 1 січня 2008 року 498 177 квартир оснащено лічильниками газу, тобто 69,4 % до загальної кількості газифікованих квартир. Зокрема, за 2007 рік товариством встановлено 27 189 шт побутових приладів обліку газу .
  Чисельність працівників товариства в 2007 році становила 5 181 чол., середня заробітна плата одного працівника за звітний період склала 1 174 грн.
  За підсумками роботи за 2007 рік ВАТ «Львівгаз» отримало прибуток, який в основному направлений на фінансування заходів, спрямованих на розвиток та покращення технічного стану газових мереж.
[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100