ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук
Правовідносини між ВАТ “Львівгаз” та споживачами регулюються спеціальною нормою права - „Правилами надання населенню послуг з газопостачання”, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 09.12.99р. із змінами (надалі Правила...).Відповідно до п.17 Правил…- зняття показань лічильників проводиться споживачем щомісяця. Газопостачальне підприємство має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів.
Нарахування за газ проводиться згідно показів газового лічильника та відповідно до «Методики розрахунків обсягів прогнозованого споживання природного газу населенням за наявності лічильника розрахунковим методом»,затвердженої наказом НАК «Нафтогаз Украни» від 04.10.2005р. №560 (надалі Методика).Оскільки показники газового лічильника знімаються в 20-тих числах місяця, тому розрахунок спожитого природного газу проводиться відповідно до Методики, тобто до спожитої кількості газу станом на число, коли були зняті показники газового лічильника, додається прогнозоване споживання газу до кінця місяця.
Також відповідно до п.13 Правил… – розрахунки за надані послуги з газопостачання можуть провадитися на підставі планових платежів з підсумковим розрахунком за період не більше одного року. У разі застосування планових платежів або безготівкової форми оплати газопостачальна організація періодично провадить перерахунок за фактично надані послуги з газопостачання та видає споживачеві рахунок.
Тому у випадку не повідомлення споживачем фактичного показника, нарахування за газ проводиться згідно авансових платежів. Проведення корекції можливе після створення доступу до помешкання для зняття фактичних показників лічильника.Контактний телефон вказано в рахунку-квитанції за газ.
Рекомендований аванс не є обов’язковим до оплати, тому в останньому рядку квитанції, який називається : «Фактично оплачено абонентом», є можливість вказати суму за фактично спожитий газ.
Якщо споживач не бажає сплачувати рекомендований аванс, це жодним чином не позначиться на його розрахунках з ВАТ «Львівгаз», адже несплачений рекомендований аванс не збільшить заборгованість за газ по його абонентському рахунку.
На період відсутності гарячого централізованого водопостачання нарахування за газ споживачам проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №619 від 8.06.1996р. ”Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників”, із змінами, внесеними згідно Постанови КМУ №822 від 08.06.98р. згідно якої на період перерви у централізованому гарячому водопостачанні норма споживання природного газу населенням встановлюється в розмірі 18,3 куб.м. на людину на місяць. За цей період населення не здійснює плату за користування централізованим гарячим водопостачанням.
Підставою для перерахунку плати за гаряче водопостачання та газ є двохстороній акт між теплопостачальною та газозбутовою організаціями, в якому фіксується термін відсутності гарячого водопостачання.
Встановлення індивідуальних водомірів та врахування їхніх показників не змінює встановлений Постановою порядок перерахунку населенню плати за гаряче водопостачання та газ при перерві у централізованому гарячому водопостачанні.
Відповідно до роз’яснення Національної комісії регулювання електроенергетики України наявність електрообладнання для нагрівання води у разі перерви у централізованому гарячому водопостачанні не є підставою для того, щоб не застосовувати норму, затверджену наведеною вище постановою Кабінету Міністрів України.
Для обліку фактичного споживання природного газу рекомендуємо встановити побутовий газовий лічильник.
Перерахунок проведено на виконання вимог п.10„Правил надання населенню послуг з газопостачання”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 09.12.99р. із змінами, який передбачає, що газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок оплати вартості використаного природного газу та суми нарахованих пільг окремо щодо кожного споживача залежно від обсягу фактичного використання газу у попередньому році та від диференційованих залежно від річних обсягів споживання роздрібних цін, що діяли в зазначеному році. Якщо за підсумками попереднього року фактичне використання природного газу споживачем не відповідає обсягам, на підставі яких визначалась ціна на природний газ, зокрема:

- у разі перевищення обсягу використаного природного газу порівняно з встановленим у попередньому році , споживач зобов'язаний протягом трьох місяців з дати здійснення перерахунку сплатити газопостачальному підприємству різницю його вартості;
- у разі зменшення обсягу використаного природного газу порівняно з встановленим у попередньому році , різниця у вартості газу залишається на особовому рахунку споживача і зараховується в рахунок майбутніх платежів.

На виконання вимог вищевказаної Постанови КМУ у січні 2008 року товариством було проведено підрахунок обсягу фактично спожитого газу в 2007 році по кожному особовому рахунку та здійснено перерахунки по ціні за минулий рік. Таким чином, в одних абонентів утворилася переплата, а інших – заборгованість за газ, яку необхідно оплатити протягом трьох місяців.
Відповідно до п.10 „Правил надання населенню послуг з газопостачання”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 09.12.99р. із змінами - Розрахунок населення за надані послуги з газопостачання здійснюється починаючи з 1 січня 2007 р. за роздрібними цінами, диференційованими залежно від обсягів споживання, що встановлені НКРЕ, за показаннями лічильників газу, а у разі їх відсутності - за нормами споживання природного газу.
Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 19 грудня 2006 року №1672 затверджено роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення з 1 січня 2007 року.
Відповідно до вищезгаданої постанови:

- за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м.куб на рік:
за наявності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 31,5 коп;
за відсутності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 34,5 коп.

- за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м.куб на рік:
за наявності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 47,8 коп;
за відсутності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 52,6 коп.

- за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м.куб на рік:
за наявності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 98,0 коп;
за відсутності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 107,8 коп.

- за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м.куб на рік:
за наявності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 117,3 коп;
за відсутності газових лічильників ціна за 1 метр кубічний газу становить 129,0 коп.

Застосування роздрібних цін, диференційованих залежно від річних обсягів споживання,в поточному році для споживачів здійснюється залежно від річного обсягу фактичного використання природного газу (зафіксованого на кожному особовому рахунку споживача) у попередньому році.

      Незважаючи на численні застереження працівниками ВАТ «Львівгаз», маємо знову самовільне втручання в газову мережу і знову нещасний випадок на Львівщині, пов’язаний із використанням природного газу у побуті. У м. Сокаль, за адресою вул. Героїв УПА, 51, кв. 9 11 травня 2009 р. о 0325 стався вибух газоповітряної суміші.



         Яким чином стався витік природного газу залишається не з’ясованим, оскільки після випробування внутрішньо будинкової газової мережі, жодних витоків природного газу не виявлено. Ще більшим питанням є те, чому епіцентром вибуху стала не кухня, де знаходилися всі газові прилади, а ванна кімната, в якій є лише електричний водонагрівач.

          У квартирі, де стався вибух, а саме у кухні були чотирикамфорна газова плита і котел парапетного типу, який містить герметичну камеру та здійснює викид продуктів згорання на вулицю, отож в даному випадку потрапляння природного газу в приміщення через котел практично не можливо.
          Після вибуху, коли працівники Сокальського УЕГГ ВАТ «Львівгаз» приїхали на місце нещасного випадку, то виявили, що гнучкий шланг, яким газову плиту під’єднують до мережі, був від’єднаний від газової труби, однак кран перебував у закритому положенні, а гнучкий шланг не пошкоджений. Таке самовільне від’єднання газової плити є порушенням «Типової інструкції з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункту 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку, заміну і ремонт газового обладнання.
          На разі власника квартири, який на момент вибуху перебував у нетверезому стані, затримали правоохоронці, від нього і намагаються отримати відповіді на запитання чому він самовільно від’єднав газову плиту від мережі та з’ясувати що могло спричинити вибух.

 

       На заседание Нацкомиссии регулирования электроэнергетики (НКРЭ) НАК «Нефтегаз Украины» представил свои предложения по формированию тарифов на транспортировку природного газа для облгазов.



           Недавно в НАК прошло совещание с директорами газотранспортных предприятий, посвященное этому вопросу. О его результатах «і» рассказал зампредправления «Нефтегаза» Владимир Триколич.

        Вопрос: Какая сегодня ситуация с задолженностью облгазов перед госхолдингом?
            Ответ: Ситуация действительно сложная. На сегодня облгазы являются еще большими должниками перед «Нефтегазом», чем тепловики. Сумма задолженности составляет более 12 млрд. грн. Но, к сожалению, общество не совсем понимает, что облгаз и тепловики – это не такое же предприятие, как завод, как метро, как аптека, где можно нажать на кнопку и отключить всю систему.
             Облгаз сегодня газ не реализует, а поставляет на основании норм и документов, установленных в Советском Союзе. То есть, по сути, облгаз не может ни отключить потребителя, ни выставить штрафные санкции – он лишь транспортирует. А установленные тарифы и цены не покрывают тех затрат, которые они несут в связи с этим. И есть проблемы в облгазах в том числе и в расчетах с «Нефтегазом». Мы находимся в одинаковом состоянии: облгазы, облэнерго, водоканалы. Мы – заложники коммунального обеспечения Украины. Для разрешения этой ситуации мы и пригласили всех директоров облгазов.
             В: И до чего договорились?
             О: Концептуально выработали подход, что нам сегодня нужно обратить внимание на тарифную политику – она не соответствует экономически обоснованным суммам, но есть несколько решений правительства о том, что НКРЭ должна их привести в соответствие. При этом, в свою очередь, надо потребовать от облгазов исполнять свои функциональные обязанности строго с лицензионными правами. То есть отпуск газа должен идти только по нормам и точно соответствовать диспетчерским режимам. У нас каждый потребитель должен иметь возможность купить газ.
           В: Какой на сегодня экономически обоснованный уровень тарифов для облгазов?
       О: Цена газа и транспортная работа взаимосвязаны. Да, действительно, потребителям придется больше платить, но не за газ, а за транспортную работу. Сегодня тарифы занижены на 27-30% по отношению к себестоимости продукта, товара или работы, которую выполняют облгазы. Поэтому будем стараться на заседании рабочей группы в НКРЭ вывести доскональные цифры (сейчас средневзвешенный тариф на транспортировку газа для облгазов с НДС составляет 97,56 грн. за 1 куб. м.— «і»).
        В: Как повышение тарифов отразится на конечном потребителе?
        О: Повышение тарифа на транспортировку конечный потребитель практически не ощутит. Стоимость конечного продукта возрастет на 5-6%. Для промышленности и предприятий ТКЭ — еще меньше.
         Хочу обратить внимание, что тарифы будут подниматься на транспортировку газа и только по облгазам. На это есть три причины. Во-первых, в связи с кризисом, объемы транспортировки резко снизились. Но при этом у облгазов огромное количество трубопроводов; для того чтобы их содержать, должны работать люди, независимо от объема транспортировки труба должна быть в соответствующем состоянии. Во-вторых, необходимо учесть ряд ранее не предусмотренных тарифов и средств на содержание этих трубопроводов. Мы хотим вместе с НКРЭ дать максимально объективную оценку деятельности облгазов.
 

За матеріалами   www.eizvestia.com/state/full/4178722

        Якщо найближчим часом споживачі «Нафтогазу України» не погасять заборгованість перед компанією, вона не зможе вчасно розрахуватися з "Газпромом" за поставлений газ, – повідомляє  Українська правда

       Про це заявив речник «Нафтогазу» Валентин Землянський в інтерв’ю Радіо «Свобода».


       На цей час комунальники заборгували «Нафтогазу» понад 4,5 мільярда гривень – і з кожним днем ця сума продовжує зростати.

        «До 7 березня ми маємо розрахуватися з «Газпромом». Інакше, ми будемо отримувати штрафні санкції у вигляді 100% передоплати газу, який нам постачається, і штрафні санкції за кожен день прострочки платежу», - заявив Землянський.
         «Ми намагаємося вирішити ситуацію, що склалася, з власних ресурсів. У нас ще є промислові споживачі, і населення, яке споживає газ. Проте ми заходимо в глухий кут. На жаль, із 900 підприємств комунальної енергетики, які сьогодні працюють в Україні, лише 10% із якими у нас немає ніяких проблем», - наголосив він.
        Колишній керівник НАКу, регіонал Юрій Бойко погоджується, що зараз перед «Нафтогазом» і справді нависла загроза влізти у борги перед «Газпромом». Однак, на його думку, борги комунальників – це не єдина і не найголовніша причина.
        «Взагалі платіжна дисципліна різко впала, тому що влада не може провести відповідним чином субвенції та субсидії через систему бюджетів. Внаслідок того, що люди втрачають роботу, вони сплачують менше. Тому проблема платіжної дисципліни є. І, безумовно, вона відображається на фінансовому стані всього «Нафтогазу», - сказав Бойко.
        «Але це одна з багатьох причин. А головна причина – це незбалансованість самого «Нафтогазу» приблизно на 40 мільярдів гривень», - додав він.
        А на думку директора енергетичних програм Центру імені Разумкова Володимира Саприкіна, причиною нинішніх проблем у «Нафтогазі» є відсутність внутрішнього ринку. Однак цю проблему мають вирішувати і Кабінет міністрів, і Верховна Рада.
         «НАК «Нафтогаз» захлинається. І це питання не суто «Нафтогазу», а загальнодержавне. Ми отримали ринкові європейські контракти на постачання газу, однак всередині країни у нас ринку, як такого, немає. Треба проводити цінову реформу, впроваджувати директиви Євросоюзу щодо газу. Отже, це питання і уряду, і Верховної Ради. Потрібно розробити відповідний закон щодо функціонування газового ринку в Україні», - вважає експерт.
          За матеріалами  Українська правда

         Відділом економічної безпеки ВАТ «Львівгаз» зафіксовані факти зняття невідомими особами показників лічильників газу у населення і оплати заборгованості за місцем проживання.



           Дані особи, серед яких було дві жінки, пересуваються на двох легкових автомобілях (марки та номерні знаки авто не встановлені), пред’являють посвідчення працівників ВАТ «Львівгаз» невідповідного зразка (відсутня фотографія), не мають касового апарату.
          Правопорушення виявлені у таких населених пунктах: Конопниця, Суховоля Пустомитівського району та Повітно Городоцького району. 
         Задля уникнення соціальної напруги ВАТ «Львівгаз» інформує, що працівники ВАТ «Львівгаз» не мають права отримувати гроші за спожитий абонентом природний газ на руки, оплата повинна здійснюватися лише через касу. Допускати працівників ВАТ «Львівгаз» до свого помешкання для обслуговування газового обладнання та здійснення контролю оплати за використане блакитне паливо лише за наявності посвідчення відповідного зразка. А саме документ повинен містити таку інформацію:
      – прізвище, ім’я по батькові працівника;
      – посаду;
      – фотокартку;
     – печатку ВАТ «Львівгаз» з лицьової та зворотної сторони.
              У разі виявлення фактів неправомірного вимагання коштів за використаний природний газ прохання негайно інформувати ВАТ «Львівгаз» на телефон довіри 233-02-72 або 04 та правоохоронні органи за телефоном 02.

        Однією з причин збільшення кількості витоків газу є те, що на сьогодні у м. Львові збільшується кількість мешканців, які використовують газові прилади із вичерпним амортизаційним терміном експлуатації. Більшість таких приладів знаходяться у помешканнях малозабезпечених львів’ян, а питання щодо заміни не вирішується. Так, на даний час у м. Львові налічується близько 213 тис. газових приладів, що мають вичерпний термін експлуатації.


         Газові мережі у м. Львові  є одними із найстарших в Україні, тому це теж проблемна ділянка, оскільки багато газопроводів мають вичерпний термін експлуатації і періодично можуть ставатися витоки природного газу, які працівники ВАТ «Львівгаз» одразу ж ліквідовують.
         Окрім того, мешканці Львова перестраховуються у зв’язку із численними нещасними випадками, які стаються в Україні та, відчувши запах природного газу, одразу ж телефонують в аварійну службу ВАТ «Львівгаз».
        Від початку року аварійна служба ВАТ «Львівгаз» зафіксувала дев’ять викликів, пов’язаних із отруєнням чадним газом. Причинами отруєння зазвичай є:
–  недотримання абонентами вимог правил безпечного користування газовими приладами та самовільне втручання у внутрібудинкові системи газопостачання;
–   відсутність тяги в димових вентиляційних каналах;
–  користування газовими приладами при зачинених вікнах і квартирках, заклеєних вентиляційних каналах;
–  несправність вентиляційних та димових каналів, в окремих випадках на місці вентиляційних решіток встановлені електровентилятори або ці решітки закриті, тощо.
      Для того щоб, зменшити кількість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом, комунальні служби повинні подавати до ВАТ «Львівгаз» акти перевірки димових та вентиляційних каналів, однак зазвичай отримати ці акти вкрай важко. Також житлово-комунальні господарства несуть відповідальність за внутрібудинкові газові мережі, оскільки вони знаходяться балансі та у власності ЖЕКів. Тому комунальні служби повинні бути зацікавлені у налагодженні співпраці із ВАТ «Львівгаз» щодо вчасного виявлення та ремонту внутрібудинкових газових мереж.
      У січні мешканці  Львова та області почали отримувати квитанції на сплату за природний газ із перерахунком за рік відповідно до обсягів споживання блакитного палива. Це спричинило масові звернення споживачів природного газу з претензіями щодо дорахувань за спожитий природний газ. 
      Такі перерахунки здійснюються відповідно до п.10 «Правил надання населенню послуг з газопостачання», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 2246 від 9 грудня 1999 року із змінами – розрахунок населення за надані послуги з газопостачання здійснюється починаючи з 1 січня 2007 року за роздрібними цінами, диференційованими залежно від обсягів споживання, що встановлені Національною комісією регулювання електроенергетики, за показами лічильника газу, а у разі відсутності – за нормами споживання природного газу.


     Відповідно щороку станом на 1 січня газопостачальні  підприємства проводять перерахунок оплати вартості використаного природного газу окремо по кожному споживачеві залежно від обсягу його фактичного використання у попередньому році та від роздрібних цін, що діяли в зазначеному році. Цього року ціна на газ змінювалася двічі, тому відповідно перерахунок здійснювався відповідно до цін, які діяли у відповідний період.
       А саме: з 01 січня 2008 р. до 01 вересня 2008 р. відповідно до Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України  «Про роздрібні ціни на газ природний, що використовується для потреб населення» від 19.12.2021 № 1672 ціни на природний були:

Диференціація цін Ціна за 1 м3 з ПДВ 
 1. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 31,5
 за відсутності газових лічильників 34,5
 2. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 47,8
 за відсутності газових лічильників 52,6
 3. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 98,0
 за відсутності газових лічильників 107,8
 4. за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 117,3
 за відсутності газових лічильників 129,0
  
       З 1 вересня до 1 грудня 2008 р. ВАТ “Львівгаз” здійснював нарахування за блакитне паливо відповідно до Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України  «Про роздрібні ціни на газ природний, що використовується для потреб населення» від 07.08.2008р. №934. Ця постанова встановлювала такі ціни:
Диференціація цін Ціна за 1 м3 з ПДВ 
 1. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 35,82
 за відсутності газових лічильників 39,36
 2. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 54,24
 за відсутності газових лічильників 59,64
 3. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 111,00
 за відсутності газових лічильників 122,10
 4. за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 132,60
 за відсутності газових лічильників 145,86
          З 01 грудня Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 25 жовтня 2008 року №1239 затверджено роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення з 1 грудня 2008 року. Відповідно до вищезгаданої постанови реалізація природного газу для населення здійснюється за умови:
Диференціація цін Ціна за 1 м3 з ПДВ 
 1. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 48,36
 за відсутності газових лічильників 53,16
 2. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 73,20
 за відсутності газових лічильників 80,52
 3. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 149,88
 за відсутності газових лічильників 164,82
 4. за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 179,04
 за відсутності газових лічильників 196,86
          На виконання вимог вищенаведених документів в грудні 2008 року  проведено перерахунки і нарахування з січня 2009 року  буде проводитися за ціною  відповідно до встановленої категорії.
        Для зменшення фінансового навантаження при сплаті за спожиті обсяги природного газу, споживачі можуть звернутися за оформленням субсидії в Управління соціального захисту населення.
      В п’ятницю, 12 грудня 2008 р., під час планової перевірки шафового газо-регуляторного пункту (ШГРП) 212, що на вул. Вулецькій, 9, працівниками аварійно-диспетчерської служби ВАТ «Львівгаз» було виявлено крадіжку обладнання.


      Невідомі викрали одну засувку діаметром 200 мм, дві засувки діаметром 100 мм та пружинний манометр, загальна вартість викраденого майна близько 15 тис. гривень. На місці події був зламаний замок та двері ШГРП.
     Починаючи з 12 грудня, поки тривали слідчі дії і ШГРП залишалося відкритим, працівники аварійно-диспетчерської служби ВАТ «Львівгаз» проводили цілодобове чергування, щоб запобігти подальшим крадіжкам.
      На даний час ШГРП 212 є відключеним і подача газу через нього не здійснюється. Матеріали у цій справі передано до райвідділу міліції для порушення кримінальної справи.
     Такі факти є непоодинокими, тому, задля уникнення аварійних ситуацій та витоків природного газу, працівники ВАТ «Львівгаз» просять мешканців у разі виявлення крадіжок повідомляти аварійну службу за телефоном  «04».
       Львівська область продовжує понадлімітне споживання газу, через відсутність лімітів газу на третю декаду місяця у теплопостачальних підприємств ЛМКП «Львівтеплоегерго» та ЛКП «Залізничтеплоенерго». Незважаючи на численні вимоги ВАТ «Львівгаз» привести споживання блакитного палива відповідно до виділених обсягів, тепловики продовжують несанкціонований відбір природного газу. Так, 25 листопада добове понадлімітне споживання природного газу теплопостачальними організаціями становило 2013 тис. м3 .


       Однак далі так тривати не може, оскільки на вимогу НАК «Нафтогаз» УМГ «Львівтрансгаз» буде обмежувати подачу газу відповідно до виділених лімітів, що може призвести до негативних наслідків, а саме зниження тиску у газорозподільній мережі і припинення його подачі у крайніх точках, що ставить під загрозу забезпечення безперебійного газопостачання.  Адже споживачі, які вчасно і справно оплачують за послуги з газопостачання, можуть залишитися без блакитного палива.
       Зважаючи на таку ситуацію, ВАТ «Львівгаз» змушене вдатися до відключень теплопостачальних організацій. На даний час вже обмежено подачу природного газу на котельні за такими адресами: вул. Надійна, 2а, (Кінескоп), вул. Грінченка, 8а, вул. Хвильового, 54, пл. Ринок, 1, пл. Ринок, 45, вул. Алмазна, 19а, вул. Каховська, 28а. До деяких котелень працівників ВАТ «Львівгаз» не допустили, а саме за такими адресами: вул. Тургенєва, 25, вул. Золота, 21, вул. Ак. Павлова, 6а. Всі акти про відключення будуть спрямовані у НАК «Нафтогаз».

    ВАТ «Львівгаз» повідомляє, що відповідно до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України «Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується  для  потреб  населення»  від 25.10.2008 р.  №1239, з 01.12.2021 р. набувають чинності  нові  роздрібні  ціни  на  природний  газ,  що  використовується  для  потреб  населення



                  Диференціація цін                          
Ціна за 1 м 
з ПДВ, коп 
1. За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м 3 на рік:
 
    за наявності   газових   лічильників 
48,36
 –  за відсутності газових лічильників 
53,16
 2. За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м 3 на рік: 
  –   за наявності   газових   лічильників
 73,20
  –  за відсутності газових лічильників
 
80,52
 3. За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м 3 на рік: 
    за наявності   газових   лічильників 
149,88
  –  за відсутності газових лічильників
 164,82
 4. За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м 3 на рік:  
    за наявності   газових   лічильників
 179,04
  –  за відсутності газових лічильників
 196,86
 
    З метою достовірного відображення  обсягів спожитого природного  газу  населенням у листопаді 2008 р. та уникнення будь-яких непорозумінь щодо нарахування за газ, звертаємося до усіх громадян – абонентів ВАТ «Львівгаз»  із проханням забезпечити доступ у свої помешкання працівникам товариства для зняття до 1 грудня 2008 р. показів газових лічильників.
     У разі відсутності інформації про фактичні покази лічильника станом на 01.12.2008р. нарахування за листопад поточного року буде проводитись на підставі планових платежів згідно з умовами Договору про надання послуг із газопостачання.               
                                                                     
        Учора, 25 червня, близько 16 години до аварійної служби ВАТ «Львівгаз» надійшло повідомлення від мешканців села Пасіки-Зубрицькі про різкий запах газу та сильний шум, який доносився з газового колодязя.
        Аварійна бригада миттєво зреагувала і виїхала на місце події, де виявлено викрадення кришки люка газового колодязя. А також спробу викрадення засувки діаметром 80 мм на газопроводі середнього тиску. Зловмисники обрізали два болти, якими кріпиться засувка, тим самим послабивши її, і це призвело до сильного шуму та витоку газу. Працівники ВАТ «Львівгаз» ліквідували аварійну ситуацію, викликали дільничного інспектора, який зафіксував факт викрадення.  Матеріали у цій справі передано до Пустомитівського райвідділу міліції для порушення кримінальної справи.
         Такі факти є непоодинокими, нещодавно було викрадено кришку люка на вул. Роксоляни, тому, задля уникнення аварійних ситуацій, працівники ВАТ «Львівгаз» просять мешканців повідомляти про викрадення аварійну службу за телефоном  «04».
[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100