ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук

           Для проведення заміни кахельної печі на газовий конвектор необхідно отримати дозвіл від власника будинку. Після отримання відповідного дозволу (у разі необхідності – розпорядження міжвідомчої комісії районної адміністрації) необхідно звернутися з заявою про видачу технічних умов та  виготовлення проектної документації на встановлення конвектора до начальника УЕГГ м. Львова  ВАТ «Львівгаз» за адресою: м. Львів, вул. Золота, 42, корпус 3, каб. 301. До заяви необхідно подати такі документи:

  • акт розрізу димових та вентиляційних каналів;
  • копію технічного паспорту квартири;
  • дозвіл від власника будинку або розпорядження міжвідомчої комісії райадміністрації.
             Газомонтажні роботи повинні проводитися після виготовлення проектно-технічної документації спеціалізованими будівельно-монтажними організаціями, які отримали в установленому порядку дозвіл органів Держнаглядохоронпраці на виконання робіт зі спорудження систем газопостачання і зареєстровані в цих органах за місцем виконання робіт.  
            Самовільне втручання в газову мережу без відповідної виконавчо-технічної документації забороняється «Правилами безпеки систем газопостачання України».
                Після виконання робіт об’єкти систем газопостачання повинні прийматися комісією.

 

       Заборгованість за спожитий природний газ підприємців Львівщини залишається значною, на сьогодні загальний борг суб’єктів господарювання області – близько восьми мільйонів гривень. Левову частку заборгували підприємці Львова – понад п’ять мільйонів гривень. Близько 1000 суб’єктів господарювання м. Львова мають борг перед ВАТ «Львівгаз».



            Відключеними від газопостачання на даний час залишається 415 підприємств – найбільших боржників, з них 25 – відключені методом роз’єднання газопроводу за допомогою зварки.

          ВАТ «Львівгаз» звертається до керівників підприємств та організацій із закликом не нарощувати заборгованість та не допускати припинення газопостачання, оскільки відключення від газопостачання відволікає працівників товариства від основної роботи – забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання.
          Окрім того підприємці зазнають ще більших витрат, тому що крім основного боргу доведеться ще оплатити пеню та повторне відновлення подачі природного газу.
           Серед найбільших боржників і далі залишаються: «Львівський бронетанковий ремонтний завод» – понад один мільйон гривень; СП «Телсат» – близько 90 тис. гривень; ТзОВ «Золотий ліс» – близько 63 тис. гривень; ТзОВ «Добрі меблі» – близько 47 тис. гривень.

          ВАТ «Львівгаз» наголошує, що безоплатне споживання природного газу суперечить чинному законодавству!

             ВАТ «Львівгаз» звертає увагу мешканців Львівщини на те, що невпинно зростає кількість випадків, пов’язаних із витоками природного газу з подальшим горінням. Мешканці Львівщини самовільно проводять реконструкції газової мережі, встановлення газових приладів, використовуючи для їх підключення несертифіковані гнучкі метало-гумові шланги сумнівного походження і це стає основною причиною нещасних випадків. Лише у м. Львові за перше півріччя цього року 16 таких випадків, в той час як за весь 2008 р. рік  їх було 12.



            Нагадуємо, що встановлення додаткових газових приладів або проведенням реконструкції газової мережі, виконуються тільки у разі наявності відповідного дозволу ВАТ «Львівгаз» та працівниками підприємства.

              Задля впевненості у тому, що використання газових приладів є безпечним, для проведення робіт із реконструкції газової мережі, підключення газових приладів, встановлення побутових лічильників газу, а також для заміни наявних несертифікованих гнучких під’єднань (шлангів) на сертифіковані пропонуємо Вам звертатися у районні служби газопостачання (РСГ) УЕГГ м. Львова (вул. Золота,42, корпус №2), а саме:
· Галицька РСГ – 3-й поверх кімн. 301,302 – тел. 233-14-83 ;
· Залізнична РСГ – 3-й поверх кімн. 309,310 – тел.233-04-85;
· Шевченківська РСГ – 3-й поверх кімн. 305,307 – тел. 233-12-00;
· Сихівська РСГ – 3-й поверх кімн. 308-тел. – 233-03-77;
· Личаківська РСГ – 4-й поверх кімн. 407, 408 – тел. 233-21-44;
· Франківська РСГ – 4-й поверх кімн. 402,403 – тел. 233-11-35;
· ДП «Газсервіс» ВАТ «Львівгаз» – 2-й поверх кімн. 202,207 – тел. 233-01-46.
               ВАТ «Львівгаз» наголошує, що Правила безпечного користування природним газом у побуті категорично ЗАБОРОНЯЮТЬ:
1.       самовільно встановлювати або переставляти газові прилади, а також здійснювати реконструкцію приміщень, де встановлені газові прилади ;
2.       допускати до користування газовими приладами дітей дошкільного віку, а також осіб, які не пройшли інструктаж і не знають правил користування газовими приладами;
3.       вносити зміну в конструкцію газових приладів;
4.       відключати автоматику безпеки та регулювання; користуватися газом при несправності газових приладів, автоматики, арматури;
5.       залишати працюючі газові прилади без нагляду;
6.       використовувати газ за не призначенням;
                  Пам’ятаймо: наша безпека та здоров’я в наших руках !

 

        Із 8 червня 2009 р. розпочинає свою роботу дитячий лікувальний пансіонат «Бадьорість», що є структурним підрозділом ВАТ «Львівгаз».



       Цьогоріч пансіонат «Бадьорість», що розташований неподалік від Львова у мальовничому куточку курортного селища Шкло, планує прийняти близько 700  дітей віком від 8 до 14 років. Лікувальний пансіонат «Бадьорість» відкритий не лише для дітей працівників ВАТ «Львівгаз», але і для всіх бажаючих малюків. Цього літа у «Бадьорісті» буде п’ять заїздів, а саме: із 8 та 24 червня, 9 та 25 липня, та з 11 серпня.

         Як і щороку «Бадьорість» планує оздоровити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської турботи. Окрім того у пансіонаті щорічно відпочивають обдаровані діти та відмінники навчання. Це і не дивно, адже «Бадьорість» щороку організовує незабутній та цікавий відпочинок. Окрім прогулянок хвойним лісом під наглядом досвідчених вихователів, ігор на спортивних майданчиках, екскурсій, дискотек, концертів та інших розважальних заходів, діти ще й мають можливість оздоровитися. Адже цілюще повітря хвойного лісу, мінеральна вода «Нафтуся-Шкло», п’ятиразове харчування, трав’яні чаї, приготовані за оригінальною рецептурою, курс лікувального масажу – неодмінно покращать їх здоров’я.

       Під час проведення планового технічного обслуговування працівниками ВАТ «Львівгаз» були виявлені грубі порушення Правил безпеки систем газопостачання України на вул. Луганській поблизу ТЕЦ-1 – безпосередньо на газовій споруді, а саме газовому колодязі, що належить ВАТ «Львівгаз», запаркована машина УАЗ ВС 3568 АК (аварійна чергова машина підпорядкована ЛМКП «Львівтеплоенерго»).



        Такими діями працівники МЛКП «Львівтеплоенерго» порушують норми охоронної зони газопроводу, оскільки перекрили доступ до газового колодязя, що унеможливлює періодичне планове технічне обслуговування газового обладнання.

       Окрім того, у 2008 р. було проведено капітальний ремонт вказаного газового колодязя, а на даний час кладка споруди зазнала руйнування, кришка колодязя пошкоджена. Така халатність з боку працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» може призвести до непередбачуваних наслідків.
      За фактом даного порушення ВАТ «Львівгаз» направило звернення в Прокуратуру м. Львова.
 
Газовий колодязь поблизу ТЕЦ-1

       Заборгованість суб’єктів господарювання м. Львова за спожитий природний газ і надалі залишається значною, на сьогодні борг становить понад 11 млн. гривень.



          Без газопостачання на даний час залишається 302 підприємства-боржники.

          Зважаючи на критичну ситуацію, ВАТ «Львівгаз» звертається до керівників підприємств та організацій із закликом не нарощувати заборгованість, а вчасно розраховуватися за спожитий ресурс, оскільки до найбільших боржників юридичний відділ ВАТ «Львівгаз» готує позовні заяви.
        Споживачі, які не мають можливості сплатити одразу всю суму боргу, можуть звертатися до ВАТ «Львівгаз» для реструктуризації заборгованості.
        Серед найбільших боржників такі: «Львівський бронетанковий ремонтний завод» – понад один мільйон гривень; «Управління по господарському обслуговування обласних профспілок Львівщини» – 95 тис. гривень; «Інститут соціальних технологій» – близько 89 тис. гривень; СП «Телсат» – близько 89 тис. гривень; ТзОВ «Золотий ліс» – близько 69 тис. гривень; ЛМКП «Львівводоканал» – близько 70 тис.
      ВАТ «Львівгаз» нагадує, що безоплатне споживання природного газу суперечить чинному законодавству!

          З 14 квітня 2009 р. закінчено опалювальний сезон 2008–2009 рр. згідно з розпорядженням львівського міського голови.



        На виконання цього розпорядження ВАТ «Львівгаз» проводить відключення опалювальних приладів у помешканням львів’ян, в яких відсутні газові лічильники, відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання України, Правил надання населенню послуг з газопостачання та укладених договорів на газопостачання.

         Якщо споживачі природного газу, як суб’єкти господарювання, так і фізичні особи, хочуть залишити опалювальні прилади включеними на літній період 2009 р., то їм необхідно звернутися з письмовою заявою в УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз»:
-         населення – у відповідні районні служби газопостачання;
-         суб’єкти господарювання та фізичні особи, що використовують газ для опалення нежитлових приміщень – в службу газопостачання установ і організацій м. Львова. При цьому до заяви додати: акт на прочистку димових та вентиляційних каналів, витяг з наказу про відповідального за газове господарство, копію посвідчення відповідального за газове господарство, підтвердження ліміту природного газу.
        Обов’язковою умовою для продовження користування опалювальними приладами у літній період є відсутність заборгованості споживача перед ВАТ «Львівгаз» і виконання умов укладених з ВАТ «Львівгаз» угод.

       ВАТ «Львівгаз» повідомляє, що над суб’єктами господарювання Львівщини нависла загроза відключення від газопостачання вже з 1 квітня 2008 року.



        Справа в тому, що впродовж січня та лютого 2009 р. ВАТ «Львівгаз» здійснило постачання та транспортування природного газу суб’єктам господарювання області з ресурсу ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» в обсягах 16 466,900 тис. м3 газу на суму 43 260 194,40 грн.

      Відповідно, до кінця березня підприємство з газопостачання повинно розрахуватися з НАК «Нафтогаз» за спожитий природний газ, однак з розрахунками виникає проблема, оскільки суб’єкти господарювання Львівщини заборгували перед ВАТ «Львівгаз» понад 14 млн. гривень. І це лише за січень та лютий 2009 року.
     Окрім того за оперативною інформацією заборгованість за березень становить понад 15 млн. гривень. Отож, за останні три місяці 2009 р. суб’єкти господарювання Львівщини заборгували перед ВАТ «Львівгаз» близько 30 млн. гривень, що ускладнює розрахунки з НАК «Нафтогаз».
     Лише у м. Львові 7 підприємств, які мають заборгованість понад 100 тис. гривень, 8 суб’єктів господарювання заборгували понад 50 тис. гривень і 120 – від 10 до 50 тис. гривень.
     Зважаючи на критичну ситуацію, яка склалася на Львівщині з розрахунками за газ суб’єктами господарювання, та задля уникнення соціальної напруги ВАТ «Львівгаз» звертається до керівників підприємств терміново оплати рахунки за спожитий природний газ, оскільки з 1 квітня ВАТ «Львівгаз» буде змушене вдатися до відключень.

 

         Останнім часом збільшилася кількість  звернень до ВАТ «Львівгаз» для погодження проекту забудови або розміщення малих архітектурних форм на лінії підземних газопроводів, що є грубим порушенням правил газової безпеки, окрім того це ускладнює доступ працівників ВАТ «Львівгаз» до підземних газових мереж для технічного обслуговування. 



             Товариство може погодити такі проекти лише за умови, що газопровід буде винесено за межі будівлі на вставлену відстань.          

              У Львові є близько сорока адрес, де є порушення Правил безпеки систем газопостачання України і потребують негайної ліквідації цих порушень.  Працівники товариства неодноразово зверталися до власників забудов, однак жодного результату це не дало. Прикладами грубих порушень Правил  газової безпеки є такі адреси:

          Франківський район м. Львова:
1. вул. Аркаса, 1. Гаражний кооператив «Південний»;
2. вул. Перфецького, 9. Гаражний кооператив №22.
          Залізничний район м. Львова:
1. вул. Кульпарківська, 226. Гаражний кооператив №12 (гаражі на газопроводі середнього тиску);
2. вул. Кульпарківська, 224. Гаражний кооператив «Автолюбитель» (гаражі на газопроводі середнього тиску).
           Шевченківський район м. Львова:
1. вул. Базарна, 11 ТзОВ «Краківський ринок» (встановлені торгові ятки на газопроводі середнього та низького тисків);
2.вул. Мазепи, 25 а ТзОВ «СВ» торгова компанія «Магнат» (не дотримана нормативна відстань до газопроводу середнього тиску);
3.вул. Шевченка, 297 в ТзОВ «Ліокс» (встановлені торгові кіоски на газопроводі середнього тиску).
           Сихівський район м. Львова:
1. вул. Майданна - Антонича, 20. Гаражний кооператив №20 (гаражі на газопроводі середнього тиску);
2. вул. Скорини. Гаражний кооператив ветеранів Великої Вітчизняної війни (гаражі на газопроводі середнього тиску).
           ВАТ «Львівгаз» звертає увагу на необхідність  дотримання вимог безпечного користування газом, безперешкодного допуску працівників газового господарства до місць обслуговування газових приладів, контрольних трубок, обладнання, які знаходяться на території та приміщеннях, які є у Вашій власності. Суворо забороняється будівництво будівель та споруд на газових мережах і в їх охоронній зоні, мінімальна відстань від газопроводу до споруд повинна бути  не менше:
-         двох метрів від газопроводів низького тиску;
-         чотирьох метрів від газопроводу середнього тиску;
-         семи метрів від газопроводу високого тиску другої категорії;
-         десяти метрів від газопроводів високого тиску першої категорії.
             Мінімальна відстань від фундаментів огорож  до газопроводу повинна бути не менше одного метра.

         Таки достукалися! Намагання ВАТ «Львівгаз» спонукати міську владу та керівників теплопостачальних організацій до  вирішення питання щодо забезпечення мешканців Львівщини теплом і гарячим водопостачанням дали результати. Тепловики все ж досягнули домовленостей з ДК«Газ України» про виділення лімітів природного газу на третю декаду лютого.



          Починаючи з 4 лютого, ВАТ «Львівгаз» постійно повідомляло про необхідність вирішення питання забезпечення Львівщини необхідними обсягами природного газу, оскільки підприємство буде змушене відключати котельні.

         23 лютого працівникам ВАТ «Львівгаз» не довелося вдаватися до крайнього методу впливу на ТКЕ Львівщини – відключення від газопостачання. На початку тижня теплопостачальні організації отримали  ліміти на третю декаду лютого 2009 р., теплопостачальні підприємства Львова отримали 13 млн. м3 природного газу.

        Сьогодні, 11 лютого 2009 р., з 10 години ранку ВАТ «Львівгаз» розпочинає відключення теплопостачальних підприємств Львівської області, які мають значну заборгованість за спожитий природний газ.

 



          Заборгованість тепловиків Львівщини перед ДК «Газ України» становить 95,3 млн. гривень. НАК «Нафтогаз» вимагає негайно відключити від газопостачання підприємства, які мають заборгованість і не мають підтверджених лімітів природного газу ДК «Газ України».

          У м. Львові не мають закуплених лімітів газу ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничтеплоенерго». До цих підприємств, а також до міської влади ВАТ «Львівгаз» вже двічі за цей місяць, 4 та 9 лютого, було надіслано повідомлення про припинення безлімітного споживання природного газу. Однак несанкціонований відбір ресурсу продовжується, а питання щодо забезпечення лімітами залишається невирішеним.

 

       Теплопостачальні підприємства Львівщини отримали ліміти природного газу на першу декаду лютого 2009 року, на всю Львівську область виділено 10 000 м3 на добу при реальному споживанні близько двох мільйонів.



          ДК «Газ України» виділяє необхідні обсяги газу лише у разі повних розрахунків за спожите паливо у січні цього року.

         У зв’язку з такою ситуацією, ВАТ «Львівгаз» отримало доручення привести споживання блакитного палива відповідно до виділених лімітів, а споживачам, які не закупили необхідних обсягів газу та не внесені до ресурсного балансу на лютий поточного року припинити газопостачання до 5 лютого 2009 р. У Львові до таких підприємств належать ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничтеплоенерго», оскільки, не маючи лімітів, щодобово використовують для свої потреб близько 1 млн. 200 тис. м3 та 200 тис. м3 природного газу відповідно.

          Такі дії здійснюються з метою недопущення безоплатного використання газу природного газу та приведення газоспоживання у відповідність до затвердженого балансу. У разі не виконання цього доручення з боку ВАТ «Львівгаз», НАК «Нафтогаз України» зобов’язала ДК «Укртрансгаз», починаючи з 09.02.09 р., привести поставки газу в регіони через газорозподільні станції відповідно до затверджених лімітів. 

        Однією з причин збільшення кількості витоків газу є те, що на сьогодні у м. Львові збільшується кількість мешканців, які використовують газові прилади із вичерпним амортизаційним терміном експлуатації. Більшість таких приладів знаходяться у помешканнях малозабезпечених львів’ян, а питання щодо заміни не вирішується. Так, на даний час у м. Львові налічується близько 213 тис. газових приладів, що мають вичерпний термін експлуатації.


         Газові мережі у м. Львові  є одними із найстарших в Україні, тому це теж проблемна ділянка, оскільки багато газопроводів мають вичерпний термін експлуатації і періодично можуть ставатися витоки природного газу, які працівники ВАТ «Львівгаз» одразу ж ліквідовують.
         Окрім того, мешканці Львова перестраховуються у зв’язку із численними нещасними випадками, які стаються в Україні та, відчувши запах природного газу, одразу ж телефонують в аварійну службу ВАТ «Львівгаз».
        Від початку року аварійна служба ВАТ «Львівгаз» зафіксувала дев’ять викликів, пов’язаних із отруєнням чадним газом. Причинами отруєння зазвичай є:
–  недотримання абонентами вимог правил безпечного користування газовими приладами та самовільне втручання у внутрібудинкові системи газопостачання;
–   відсутність тяги в димових вентиляційних каналах;
–  користування газовими приладами при зачинених вікнах і квартирках, заклеєних вентиляційних каналах;
–  несправність вентиляційних та димових каналів, в окремих випадках на місці вентиляційних решіток встановлені електровентилятори або ці решітки закриті, тощо.
      Для того щоб, зменшити кількість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом, комунальні служби повинні подавати до ВАТ «Львівгаз» акти перевірки димових та вентиляційних каналів, однак зазвичай отримати ці акти вкрай важко. Також житлово-комунальні господарства несуть відповідальність за внутрібудинкові газові мережі, оскільки вони знаходяться балансі та у власності ЖЕКів. Тому комунальні служби повинні бути зацікавлені у налагодженні співпраці із ВАТ «Львівгаз» щодо вчасного виявлення та ремонту внутрібудинкових газових мереж.
      У січні мешканці  Львова та області почали отримувати квитанції на сплату за природний газ із перерахунком за рік відповідно до обсягів споживання блакитного палива. Це спричинило масові звернення споживачів природного газу з претензіями щодо дорахувань за спожитий природний газ. 
      Такі перерахунки здійснюються відповідно до п.10 «Правил надання населенню послуг з газопостачання», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 2246 від 9 грудня 1999 року із змінами – розрахунок населення за надані послуги з газопостачання здійснюється починаючи з 1 січня 2007 року за роздрібними цінами, диференційованими залежно від обсягів споживання, що встановлені Національною комісією регулювання електроенергетики, за показами лічильника газу, а у разі відсутності – за нормами споживання природного газу.


     Відповідно щороку станом на 1 січня газопостачальні  підприємства проводять перерахунок оплати вартості використаного природного газу окремо по кожному споживачеві залежно від обсягу його фактичного використання у попередньому році та від роздрібних цін, що діяли в зазначеному році. Цього року ціна на газ змінювалася двічі, тому відповідно перерахунок здійснювався відповідно до цін, які діяли у відповідний період.
       А саме: з 01 січня 2008 р. до 01 вересня 2008 р. відповідно до Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України  «Про роздрібні ціни на газ природний, що використовується для потреб населення» від 19.12.2021 № 1672 ціни на природний були:

Диференціація цін Ціна за 1 м3 з ПДВ 
 1. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 31,5
 за відсутності газових лічильників 34,5
 2. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 47,8
 за відсутності газових лічильників 52,6
 3. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 98,0
 за відсутності газових лічильників 107,8
 4. за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 117,3
 за відсутності газових лічильників 129,0
  
       З 1 вересня до 1 грудня 2008 р. ВАТ “Львівгаз” здійснював нарахування за блакитне паливо відповідно до Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України  «Про роздрібні ціни на газ природний, що використовується для потреб населення» від 07.08.2008р. №934. Ця постанова встановлювала такі ціни:
Диференціація цін Ціна за 1 м3 з ПДВ 
 1. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 35,82
 за відсутності газових лічильників 39,36
 2. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 54,24
 за відсутності газових лічильників 59,64
 3. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 111,00
 за відсутності газових лічильників 122,10
 4. за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 132,60
 за відсутності газових лічильників 145,86
          З 01 грудня Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 25 жовтня 2008 року №1239 затверджено роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення з 1 грудня 2008 року. Відповідно до вищезгаданої постанови реалізація природного газу для населення здійснюється за умови:
Диференціація цін Ціна за 1 м3 з ПДВ 
 1. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 48,36
 за відсутності газових лічильників 53,16
 2. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 73,20
 за відсутності газових лічильників 80,52
 3. за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 149,88
 за відсутності газових лічильників 164,82
 4. за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік: 
 за наявності газових лічильників 179,04
 за відсутності газових лічильників 196,86
          На виконання вимог вищенаведених документів в грудні 2008 року  проведено перерахунки і нарахування з січня 2009 року  буде проводитися за ціною  відповідно до встановленої категорії.
        Для зменшення фінансового навантаження при сплаті за спожиті обсяги природного газу, споживачі можуть звернутися за оформленням субсидії в Управління соціального захисту населення.
      Питання щодо забезпечення теплопостачальних підприємств Львівщини природним газом і далі залишаються не вирішеними, а тепловики продовжують понадлімітне споживання блакитного палива і нарощення заборгованості. Так, у грудні  ЛМКП «Львівтеплоенерго», не маючи лімітів, спожило 17,5 млн. м3 природного газу, окрім Львова проблеми щодо повного забезпечення блакитним паливом теплопостачальних підприємств мають міста Дрогобич та Червоноград, які понадлімітно споживають 1,450 млн. м3 та 1,1 млн. м3 відповідно.


      НАК «Нафтогаз України» вимагає від керівників місцевих органів влади та підприємств ТКЕ терміново забезпечити розрахунки за газ, спожитий з початку опалювального сезону 2008-2009 рр. аби забезпечити мешканців населених пунктів теплом, оскільки безлімітне споживання природного газу буде припинено.
      
      Довідка. Відповідно до вимог Указу Президента України від 3.10.2021 р., рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26.09. 2008 р., постанов Кабінету Міністрів України від 27.12.2021 р. №1729 та від 12.03.2022 р. №163 імпортований природний газ реалізується в Україні НАК «Нафтогаз України» та ДК «Газ України» лише за умови проведення теплопостачальниками стовідсоткової оплати використаного природного газу та послуг з його транспортування та постачання протягом опалювального сезону 2008-2009 рр. Згідно з вимогами Закону України «Про теплопостачання» відповідальність за забезпечення теплом населених пунктів покладена на місцеві органи влади.
[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100