ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук
Правовідносини між ВАТ “Львівгаз” та споживачами регулюються спеціальною нормою права - „Правилами надання населенню послуг з газопостачання”, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України №2246 від 09.12.99р. із змінами (надалі Правила...).Відповідно до п.17 Правил…- зняття показань лічильників проводиться споживачем щомісяця. Газопостачальне підприємство має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів.
Нарахування за газ проводиться згідно показів газового лічильника та відповідно до «Методики розрахунків обсягів прогнозованого споживання природного газу населенням за наявності лічильника розрахунковим методом»,затвердженої наказом НАК «Нафтогаз Украни» від 04.10.2005р. №560 (надалі Методика).Оскільки показники газового лічильника знімаються в 20-тих числах місяця, тому розрахунок спожитого природного газу проводиться відповідно до Методики, тобто до спожитої кількості газу станом на число, коли були зняті показники газового лічильника, додається прогнозоване споживання газу до кінця місяця.
Також відповідно до п.13 Правил… – розрахунки за надані послуги з газопостачання можуть провадитися на підставі планових платежів з підсумковим розрахунком за період не більше одного року. У разі застосування планових платежів або безготівкової форми оплати газопостачальна організація періодично провадить перерахунок за фактично надані послуги з газопостачання та видає споживачеві рахунок.
Тому у випадку не повідомлення споживачем фактичного показника, нарахування за газ проводиться згідно авансових платежів. Проведення корекції можливе після створення доступу до помешкання для зняття фактичних показників лічильника.Контактний телефон вказано в рахунку-квитанції за газ.
Бизнес Автопродажа Киев, почта, горящие путевки и туры, погода, онлайн переводчик, прогноз погоды, открытки, новости, автобазар, гороскоп, новостная лента, поиск в Украине, бизнес портал, видео ролики, знакомства, работа

      Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» перерахувала ВАТ «Газпром» кошти за поставлений російською компанією у квітні природний газ.         Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело у «Нафтогазі».

       За інформацією співрозмовника агентства, «Нафтогаз» перевів необхідну суму коштів на рахунки «Газпрому» і тим самим розрахувався за газ, поставлений у квітні.
        Компанія отримала підтвердження про те, що гроші переведені на рахунки «Газпрому».
        Як повідомлялося, за станом на ранок 6 травня, «Нафтогаз України» перерахував «Газпрому» близько 545 млн. доларів з необхідних 625 млн. доларів за поставлений у квітні природний газ.
         В кінці квітня в. о. голови правління «Нафтогазу» Ігор Діденко спрогнозував, що у квітні обсяг імпортованого в Україну газу складе 2,3 млрд. кубометрів.
         Ціна імпортного газу для України на другий квартал 2009 року становить 270,95 доларів за 1 тис. кубометрів. У першому кварталі російський газ поставлявся в Україну за максимальною ціною 360 доларів за 1 тис. кубометрів.

 За матеріалами http://www.epravda.com.ua/news

 

      Ціна на газ, який НАК «Нафтогаз України» закуповує у «Газпрому», в другому кварталі 2009 року становитиме 270,95 доларів за 1 тис. кубометрів.           Про це заявив в. о. голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко, повідомляє агентство «УНІАН».

           Діденко також спрогнозував, що у квітні обсяг імпортованого до України газу складе 2,3 млрд. кубометрів.
          Як повідомлялося, у першому кварталі російський газ поставлявся в Україну за максимальною ціною 360 доларів за 1 тис. кубометрів.
           У наступні періоди ціна повинна знижуватися, слідуючи за динамікою цін на нафтопродукти.
          На початку квітня заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко прогнозував ціну за імпортований з Росії газ у другому кварталі 2009 року на рівні 270-271 доларів за тисячу кубометрів.

За матеріалами www.epravda.com.ua/news

Кабінет Міністрів поставив завдання НАК «Нафтогаз України» укласти з ВАТ «Газпром» довгостроковий контракт на постачання природного газу до України та його транзиту до Європи терміном на 15 років.


   Про це на прес-конференції в середу повідомив голова правління НАК Олег Дубина, передає кореспондент «proUA».
«Уряд хоче на 15 років (контракт – proUA)» - сказав Дубина.
Він уточнив, що під час переговорів з «Газпромом» «Нафтогаз» має намір укласти два контракти: на постачання газу до України і транзиту російського палива до Європи.
   «Ми вже опрацювали контракт і відправили його на узгодження до уряду» - повідомив голова правління НАК.
   Дубина додав, що «Нафтогаз» розраховує перейти на закупівлі імпортного газу у «Газпрому» за європейськими цінами через 5 років. У контрактах на «перехідній період» НАК хотів би закріпити фіксовану індексацію ціни що нині існує – 179,5 дол. за тис. куб м.
   «Це могло бути зростання 10%, 20% або 25% на рік. Сьогодні це точно сказати не можливо. Тільки після переговорів» - сказав Дубина.
   Він уточнив, що до закінчення переговорів з «Газпромом» сьогодні передчасно говорити про схему постачання газу або про підвищення транзитної ставки.
   При цьому Дубина відзначив, що вважає найбільш оптимальним варіантом постачання імпортного газу до України, закупівлю його «Нафтогазом» безпосередньо у «Газпрому» без посередників.
Глава НАК спрогнозував, що підписання довгострокових контрактів з російською монополією може відбутися до осені.

Rambler's Top100