ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Кращі

          Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) видала ВАТ «Вінницягаз» ліцензію на постачання природного газу за нерегульованим тарифом в обсязі до 100 млн м3 в рік строком на п’ять років. До цього облгаз мав ліцензію на постачання газу за регульованим тарифом у Вінницькій області. Тепер він зможе поставляти газ споживачам інших областей у встановлених обсягах за нерегульованим тарифом.

        Минулого тижня НКРЕ видала такі ж ліцензії Відкритим акціонерним товариствам з газопостачання та газифікації «Чернівцігаз», «Чернігівгаз», «Івано-Франківськгаз», «Волиньгаз», «Закарпатгаз» і «Львівгаз».
За матеріалами http://www.rbc.ua/ukr/

       Сьогодні, 24 березня, мешканці Рясне та Брюхович вимушено залишилися без газопостачання.

        Невідомі перекрили засувку на газопроводі середнього тиску діаметром 300 мм. В результаті цього зловмисники залишили без газу близько п’яти тисяч споживачів.
         Працівники ВАТ «Львівгаз» виїхали на місце події і роблять все для того, щоб якнайшвидше відновити газопостачання.

           Сьогодні, 25 березня, до кінця дня буде відновлено газопостачання в Рясне та Брюховичах.

          Працівники ВАТ «Львівгаз» працюють у посиленому режимі, проте для відновлення газопостачання потрібно зайти в кожне помешкання і переконатися, що там вимкнені газові прилади, задля уникнення нещасних випадків.

           Нагадаємо, що напередодні невідомі перекрили засувку на газопроводі середнього тиску діаметром 300 мм. В результаті цього зловмисники залишили без газу близько п’яти тисяч споживачів.

         Сьогодні, 25 березня, о 16.00 працівниками ВАТ «Львівгаз» повністю відновлено газопостачання в Рясне, Брюховичах та селах Яворівського району.

        Напередодні 24 березня близько 14.00 невідомі особи  перекрили засувку на газопроводі середнього тиску, внаслідок чого близько п’яти тисяч абонентів залишилися без газопостачання. На сьогодні зловмисники не знайдені.

Rambler's Top100