ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Порядок влаштування індивідуального опалення

      Чимало львів’ян звертаються до ВАТ «Львівгаз» із заявами щодо отримання дозволу на відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання і встановлення у своїй квартирі автономного опалення. Оскільки питання надання дозволів не у компетенції ВАТ «Львівгаз», то, задля уникнення непорозумінь із мешканцями, підприємство інформує про порядок влаштування індивідуального теплопостачання.


        Першим кроком є подання заяви до постійнодіючих міжвідомчих комісій з розгляду питань пов’язаних з відключенням від центрального опалення та гарячого водопостачання при виконкомі міської ради та районних адміністраціях, які утворені згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради за № 297 від 10.03.2022 р.
        Ця комісія розглядає заяви мешканців щодо відімкнення житлового будинку, секції, під’їзду чи окремих приміщень від центрального опалення та гарячого водопостачання і  у місячний термін приймає рішення, що повинне враховувати затверджений план перспективного розвитку систем централізованого теплопостачання, існуючий стан мереж енергозабезпечення даного будинку або окремого мікрорайону. Рішення Комісії оформляється протоколом, витяг з якого впродовж десяти днів надається заявнику.
        Якщо рішення комісії буде позитивним, то заявник отримує перелік організацій, до яких слід звернутися, щоб одержати технічні умови для розробки проекту індивідуального теплопостачання. 
         У разі отримання позитивних висновків та технічних умов рішення комісії щодо надання дозволу на влаштування системи автономного опалення затверджується виконавчим комітетом або розпорядженням голови районної адміністрації.
        Лише після отримання всіх дозволів і їх затвердження працівники ВАТ «Львівгаз» можуть виготовити технічну документацію та виконати роботи із підключення газових приладів. Після чого складається акт про відімкнення від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання та скеровується балансоутримувачу, теплопостачальному підприємству і міжвідомчій комісії.
        Акт про здачу в експлуатацію влаштованої системи автономного опалення в десятиденний термін надається заявником до міжвідомчої комісії на затвердження.
           Самовільне відключення заборонено. Тому щоб уникнути проблем, до монтажних робіт краще приступати тільки після одержання затвердженого проекту.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100