ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук

        З 01 жовтня 2011 року споживачі природного газу можуть оплатити за послуги з газопостачання у Львівському центральному регіональному відділенні ПАТ “Мегабанк” без додаткової комісії.



          Окрім того, платежі у всіх  відділеннях ПАТ “Мегабанк” можна здійснювати як за єдиною квитанцією, так і без застосування розрахункових документів, незалежно від місця проживання, за такими адресами:

 
 
 
пл. Міцкевича, 8 (основна філія) 
 
Cихівський район:
 
відділення Львівське-1 вул. проф. Буйка, 2 
вул. Дністерська, 16 (ЛКП “Дністер-109”) 
вул. Сихівська, 14 (ТзОВ “Стимул-Сихів”) 
вул. Хуторівка, 24 (ЛКП “Хуторівка – 111”) 
вул. Чукаріна, 9 (ЛКП “Житловик-С”) 
пр. Червоної Калини, 109 (ЛКП “Старий Сихів” 2-й поверх) 
пр. Червоної Калини, 109 (ЛКП “Під Зуброю” 3-й поверх) 
 
Шевченківський район:
 
відділення Львівське-17 вул. Замарстинівська 45 
вул. Турянського, 5 (ЛКП “Янів-405”) 
вул. Лінкольна, 57 (ЛКП “Тополя-406”) 
вул. Варшавська, 64 (ЛКП “Варшавське-407”) 
вул. Грінченка, 4 (ЛКП “Збоїща-408”) 
вул. Мазепи, 11 (ЛКП “Балатон-409”) 
пр. Чорновола, 99 (ЛКП “Під Голоском-410”) 
вул. Миколайчука, 22 (ЛКП “Північне-411”) 
 
Залізничний район:
 
відділення Львівське-2 вул. Виговського, 34 
вул. Бортнянського, 17 (ЛКП «Граніт») 
вул. Бр.Міхновських, 21(ЛКП “Привокзальне-301“) 
вул. Петлюри, 36 (ЛКП “Скнилівок - 304”) 
вул. Дозвільна,1 (ЛКП “Сигнівка - 305”) 
вул. Петлюри, 2А (ЛКП “Нове - 308”)  
вул. Кричевського, 61 (ЛКП «Сріблястий») 

          Творча команда ПАТ «Львівгаз» взяла участь у XIV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі самодіяльних художніх колективів газових господарств України «Блакитний вогник – 2011» та здобули чимало нагород, зокрема:

соло Орисі Мигаль здобуло першу нагороду конкурсу;

 

дует Ігор Нетлюх та Ольга Недбайло отримали другу премію фестивалю;

соло Зоряни Серпінської – друга премія «Блакитного вогника 2011»;

у розмовному жанрі Володимир Проховник здобув третю премію.


Вокально-інструментальний ансамбль у складі: Йосип Беднарчук, Микола Пігут,

Михайло Шубан, Андрій Сенюк, Микола Гнатків.

Інструментальний жанр був представлений Андрієм Колодою.

Гуморески у виконанні Володимира Проховника здобули третє місце фестивалю.

Друга премія Блакитного вогника – 2011 – дует Ігоря Нетлюха та Ольги Недбайло.

Соло у виконанні Зоряни Серпінської – друге місце серед учасників конкурсу.

Орися Мигаль зачарувала журі своїм співом та здобула перше місце фестивалю.

Найменші учасники фестивалю – Роксоланка Полянчич та Катруся Ших відповідно.

І звичайно група підтримки, які гарячими оплесками вітали виступи усіх чудових творчих колективів.

 

         В межах Комплексних заходів ПАТ «Львівгаз» з профілактики та зниження рівня травматизму під час використанні газу в побуті на 2011 р., з метою підвищення рівня технічної підготовки фахівців експлуатаційних служб товариства, своєчасного та якісного виконання робіт із технічного обслуговування газового обладнання у ПАТ «Львівгаз» пройшли семінари-навчання.



           У семінар-навчанні взяли участь головні інженери УЕГГ, начальники (інженери) виробничо-технічних відділів та слюсарі, що безпосередньо займаються технічним обслуговуванням газового обладнання ГРП (ШГРП).

     Програмою семінару було передбачено ознайомлення з будовою та принципом роботи регуляторів тиску газу, надано практичні рекомендації із їх підбору, встановлення, введення в дію та технічного обслуговування під час експлуатації.
         Також проведено ознайомлення з будовою та принципом роботи течешукачів-сигналізаторів «ВАРТА 5», надано рекомендації щодо їх експлуатації, проведено практичне застосування на газових мережах.
        Течешукачі-сигналізатори застосовуються для контролю загазованості у виробничих та інших приміщеннях, а також для знаходження місця витоку природного газу з підземних та наземних газопроводів та їх конструктивних елементів. У навчанні взяли участь інженерно-технічних працівників експлуатаційних служб та АДС УЕГГ м. Львова та головного підприємства.
           Навчання провели представники фірм-виробників газового обладнання ПАТ «ТЕМІО» (м. Київ) та ТОВ «ІТГАЗ-Україна» (м. Київ).

       У п’ятницю 28 жовтня 2011 р. в актовому залі ПАТ «Львівгаз» відбулася виробнича нарада за участі головних інженерів, начальників ВТВ та інженерів відділів охорони праці управлінь з експлуатації газового господарства головного підприємства ПАТ «Львівгаз» та представників Територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області.



       Головними питаннями порядку денного були підведення підсумків Місячника безпечного використання у побуті та проведення заходів щодо попередження нещасних випадків, пов’язаних із використанням природного та скрапленого газу у побуті в опалювальний період 2011–2012 рр.

        Розпочав нараду головний інженер ПАТ «Львівгаз» Роман Чайковський, який зазначив, що основною метою проведення цього заходу (Місячника) було створення належних умов для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні газу в побуті, забезпечення безперебійної і безаварійної експлуатації систем газопостачання Львівщини в осінньо-зимовий період, посилення відомчого контролю за якістю технічного обслуговування газових мереж і приладів, відключення від газопостачання газового обладнання, що знаходиться в аварійному стані, виявлення та усуненні порушень вимог Правил безпеки систем газопостачання України, несанкціонованих підключень до систем газопостачання та їх самовільних поновлень. При проведенні «Місячника пропаганди безпечного використання природного і скрапленого газу в побуті» також приділено належну увагу питанням діяльності аварійно-диспетчерських служб.
         Запрошений на нараду заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області Мирон Серант вказав на деякі недоліки у роботі товариства, проте позитивно охарактеризував роз’яснювальну роботу ПАТ «Львівгаз» серед населення щодо безпечного користування газом в побуті шляхом проведення «Місячника пропаганди безпечного використання природного і скрапленого газу в побуті». А також підкреслив, що діюче керівництво ПАТ «Львівгаз» приділяє більше уваги вивченню питань та вирішенню проблем, які виникають в процесі експлуатації газових мереж.
         До слова запросили начальника Управління по охороні праці, пожежній безпеці, безпеці дорожнього руху та підготовці кадрів Ольгу Кіт, яка проінформувала провисокийпоказник роботи управління  охорони праці на підприємстві, що характеризується відсутністю нещасних випадків на виробництві.   Нещасних випадків на виробництві за дев’ять місяців 2011 року у ПАТ «Львівгаз» період не було.
       Начальник навчально-курсового пункту Анеля Крилишина акцентувала увагу на тому, що  при проведенні теоретичної підготовки слюсарів в НКП Товариства особлива увага приділяється вивченню Інструкції по безпечному використанню природного і скрапленого газу в побуті, безпечній роботі побутових газових приладів
          Отож, у підсумку наради розробили план заходів спрямований на попередження нещасних випадків, пов’язаних із використанням природного газу у побуті. А саме: і надалі вживати заходів для підвищення рівня безпеки під час використання газу в побуті; вживати дієвих заходів по Товариству з метою поліпшення технічного обслуговування газового господарства; посилити відомчий контроль за якістю виконання робіт по технічному обслуговуванню систем газопостачання; проводити пропаганду правил безпечного користування газом в побуті через засоби масової інформації; організувати навчання слюсарів УЕГГ на здобуття навиків проведення сервісного обслуговування імпортного газового обладнання.



        Сьогодні,18 жовтня, у школі № 8 м. Львова відбувся відкритий урок, на якому працівники ПАТ «Львівгаз» розповіли учням п’ятого класу про те, як вберегтися від нещасних випадків під час користування газом у побуті.



         Із наближенням опалювального сезону працівники ПАТ «Львівгаз» розпочали навчання для дітей молодшого шкільного віку вимог правил безпечного користування газом у побуті. Газовики відвідують школи Львівщини та проводять відкриті уроки для учнів молодших класів. Такі заходи проходять в межах Місячника безпечного користування газом у побуті та відбуваються у школах всіх районів Львівщини.

           Для того, щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожен член сім’ї, починаючи із шкільного віку, мусить знати до яких наслідків призводить порушення правил безпечного користування газом.
         Анеля Крилишина, начальник навчально-курсового пункту ПАТ «Львівгаз» розповіла дітям про те, що природний газ окрім того що забезпечує тепло та затишок наших осель, приховує в собі значну небезпеку і може призвести до нещасних випадків у разі недотримання правил його використання. Окрім того працівники ПАТ «Львівгаз» розповідають школярам як треба діяти і куди звертатися у тих випадках, коли у помешканні відчувається запах природного газу.
           Школярі уважно слухали лекцію, про те найбільше увагу дітей привернула аварійна машина, яка стояла у подвір’ї школи і учні могли підійти і розглянути з якими інструментами працівники газової служби їздять на виклики. Інженер аварійної служби, Тарас Радчук, розповів школярам для чого призначений кожен пристрій аварійної машини.
             Газовики особливо наголошували на тому, що категорично ЗАБОРОНЕНО, а саме:
- користуватися газовими приладами дітям до 12 років;
- користуватися несправними газовими приладами при наявності витоку газу;
- залишати без нагляду працюючі газові прилади;
- застосовувати вогонь для виявлення витоку газу. В приміщенні, де відчувається запах газу, не запалювати сірників, не вмикати/вимикати електричні прилади, не використовувати електродзвінки;
- прив’язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;
- сушити білизну над газовою плитою;
- експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;
- використовувати для сну приміщення, де встановлені газові прилади;
- проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів;
- самостійно проводити ремонт по реконструкції димових та вентиляційних каналів. Дані роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.
         У разі витоку газу необхідно негайно перекрити контрольний кран на газові прилади, провітрити приміщення і викликати аварійну службу газового господарства за тел. «104».

         6 жовтня 2011 р. у м. Золочів відбулося перше змагання огляду-конкурсу колективів аварійно-диспетчерських служб (АДС) ПАТ «Львівгаз» на базі філії Золочівське управління експлуатації газового господарства.



         Крім господарів у змаганні взяли участь представники колективів аварійних служб Жидачівського, Миколаївського, Пустомитівського та Перемишлянського управлінь експлуатації газового господарства.

       Програмою проведення огляду-конкурсу колективів АДС передбачена перевірка технічного оснащення автомобілів та наявності документації; перевірка технічного стану автомобілів на естакаді; письмова перевірка знань працівників; змагання по одяганню засобів індивідуального захисту – протигазів та рятувальних засобів; практичні дії з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.
     Конкурсну комісію очолив головний інженер ПАТ «Львівгаз» Чайковський Р. Г. За результатами проведених змагань переможцями стали команди Перемишлянської, Золочівської та Жидачівської філій товариства, які посіли відповідно перше, друге та третє місця. 
      Змагання проводяться відповідно до Комплексних заходів ПАТ «Львівгаз» з профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті на 2011рік, з метою підвищення рівня технічної підготовки працівників аварійно-диспетчерських служб товариства, своєчасного та якісного виконання робіт з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.
      Проведення огляду-конкурсу передбачено здійснити в усіх регіонах Львівської області (Східний, Західний, Північний, Південний) на базі чотирьох визначених філій в період з 3 жовтня по 28 жовтня 2011 року. 

        Дотримання вимог правил користування газом у побуті – запорука безпечного опалювального сезону 2011–2012 рр.



        Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, основним завданням на даному етапі підготовки є співпраця із балансоутримувачами житлових будинків та громадських будівель, оскільки саме їм потрібно провести якісну перевірку, прочистку та у разі необхідності ремонт димових та вентиляційних каналів. Користування газовими приладами у разі несправності димо-вентиляційних каналів категорично заборонено, оскільки може призвести до отруєнь чадним газом.

        Димові канали для опалювальних печей, газових колонок та опалювальних котлів, які працюють сезонно підлягають прочистці не рідше одного разу на рік перед початком опалювального сезону, а ті, що працюють цілий рік – два рази – перед початком опалювального сезону та після його закінчення. Після проведення цих робіт виконавці складають акти відповідної форми та надають їх у ПАТ «Львівгаз».
        ПАТ «Львівгаз» звертає увагу споживачів природного газу, що у більшості випадків їх безпека залежить від них самих. Перш за все мешканці повинні вимагати від власників будинків та житлово-експлуатаційних підприємств акти, які підтверджують придатність димових та вентиляційних каналів до подальшої експлуатації.
       Окрім того, щоб уникнути нещасних випадків потрібно неухильно дотримуватися правил користування газом у побуті. А саме:
  • перед запалюванням газового приладу обов’язково відчинити квартирку;
  • перевірити наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах перед включенням газового приладу та під час його роботи;
  • не залишати без нагляду працюючі газові прилади;
  • не влаштовувати витяжні вентилятори в приміщеннях, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згорання в димохід;
  • не користуватися газовими приладами з несправною автоматикою безпеки.
        Категорично заборонено:
  • користуватися несправними газовими приладами;
  • залишати без нагляду працюючі газові прилади;
  • прив’язувати до газопроводу мотузку і навантажувати її;
  • сушити білизну над газовою плитою;
  • експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;
  • використовувати для сну приміщення, де встановлені газові прилади;
  • проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів;
  • проводити ремонт по реконструкції димових та вентиляційних каналів. Дані роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.
         Якщо ви відчули запах газу необхідно негайно вимкнути газові прилади, провітрити приміщення і викликати аварійну службу газового господарства за тел. «104».
Дотримання правил поводження з газовими приладами у побуті – запорука Вашої безпеки.

 

        З 15 вересня 2011 р., тобто за місяць до початку опалювального сезону. розпочинається «Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті».



          Це комплекс заходів, які ПАТ «Львівгаз» проводить щорічно перед опалювальним сезоном для того, щоб нагадати споживачам правила безпечного поводження з газом у побуті.  

         Метою Місячника є запобігання нещасних випадків під час користування газом в осінньо-зимовий період. Усі заходи, які проводять працівники газового господарства, спрямовані на ознайомлення мешканців Львівщини із вимогами правил безпечного користування побутовими газовими приладами.
         Під час проведення Місячника працівники товариства здійснюють посилений відомчий контроль за станом газових мереж і приладів, якістю їх технічного обслуговування.
           А також розповсюджують серед споживачів газу листівки-пам’ятки безпечного користування газовими приладами, публікуються статті і оголошення в пресі, проводять лекції у навчальних закладах, інструктажі населенню в технічних кабінетах і газових школах, проводять наради з власниками житлово-комунального фонду, тощо.
         Окрім того, за останні роки стало доброю традицією розказувати правила газової безпеки школярам у навчальних закладах Львова та області.
          Триватиме «Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті» до 15 жовтня 2011 р.

 

      9 вересня 2011 р. у ПАТ «Львівгаз» відсвяткували професійне свято – День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Урочистості з цієї нагоди відбули в актовому залі підприємства.  У святкуванні взяли участь голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк та перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.


        Кращим працівникам підприємства вручили грамоти і подяки від Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Ради профспілок.

          Після привітань від обласної та міської влади своїх працівників привітав голова правління ПАТ «Львівгаз» Валентин Вольський, і знову ж без нагород не обійшлося.
        Як зазначив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, колектив ПАТ «Львівгаз» має чим пишатися, адже вже понад 150 років працівники товариства забезпечують безперебійне газопостачання області, незважаючи на трудності, з якими доводиться стикатися під час роботи. Саме від злагодженої роботи колективу підприємства значною мірою залежить функціонування багатьох галузей промисловості області.
          Слова привітань виголосив і перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, який подякував за злагоджену співпрацю між міською радою та товариством «Львівгаз», а також вибачився перед працівникам за клопоти, пов’язані з пошкодженням газопроводів під час реконструкції доріг у м. Львові.
         Після всіх привітань та нагороджень кращих працівників відбувся святковий концерт, створений силами працівників товариства. Виступали як працівники головного підприємства, так гості з філій.











 

Фото Марчак Тетяни

         Дільницю по роботі з боржниками Управління експлуатації газового господарства м. Львова ПАТ «Львівгаз» обладнали касовими апаратами.



           У м. Львові працює п’ять бригад по відімкненню боржників від газопостачання, автомобілі яких обладнані касовими апаратами. Відтепер споживачі природного газу, які мають заборгованість можуть оплати її на місці та уникнути припинення подачі газу.

       Касові апарати встановлені в службових автомобілях ПАТ «Львівгаз» і мають реєстраційне посвідчення, видане Державною податковою інспекцією, в якому вказано номер автомобіля, а також на транспортному засобі міститься логотип ПАТ «Львівгаз». Після здійснення оплати споживачем йому обов’язково видається чек та квитанція. Таким чином, оплативши на місці заборгованість, споживач уникне додаткових витрат, пов’язаних із повторним під’єднанням до газової мережі, оскільки вона здійснюється за рахунок абонента-боржника.
          Окрім того, працівники дільниці по роботі з боржниками, приїхавши на відключення, повинні мати наряд-допуск на припинення газопостачання боржнику, а також представити посвідчення працівника ПАТ «Львівгаз». Посвідчені повинно містити таку інформацію: прізвище, ім’я та по батькові працівника, його посада, а також печатка ПАТ «Львівгаз» з лицьової та зворотної сторони.
         ПАТ «Львівгаз» наголошує, остерігайтеся шахраїв, що видають себе за працівників товариства. Не здійснюйте жодних оплат у разі відсутності касового апарату та будь-якого з вищевказаних документів.

         Під час капітального ремонту доріг у м. Львові не здійснюється заміна газових мереж, що перебувають в межах проведення робіт. Окрім того, по газопроводах їздить важка техніка та складають матеріали, що є грубим порушенням норм «Правил безпеки систем газопостачання» і несе загрозу безпечному газопостачанню м. Львова.



          Згідно із чинним законодавством, зокрема  «Правилами безпеки систем газопостачання України» (ПБСГУ), затверджених наказом Держнаглядохоронпраці №254 від 01.10.1997р., п.4.3.43. «При проведенні робіт з розширення і капітального ремонту основи автомобільних доріг у місцях її перетину газопроводами останні, незалежно від дати попередньої перевірки і ремонту, повинні за необхідності замінюватись».

         Замовником реконструкції доріг є Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор», а виконавцем робіт – ТОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».
         Виконавець робіт отримав у ПАТ «Львівгаз» технічні умови на проведення робіт, пов’язаних із реконструкцією доріг по вул. Городоцькій, вул. Личаківській, вул. Б.Хмельницького, просп. Чорновола, вул. Шевченка, вул. Сахарова, вул. Кн. Ольги, вул. Юнаківа, пл. Чернівецька, вул. Стрийській, вул. Кульпарківській, вул. А.Мельника, вул. Т. Чупринки, вул. Є. Коновальця, вул. Бортнянського, вул. В.Великого, вул. Садова, вул. Хвильового, вул. Господарська, вул. Зелена, в яких зазначено необхідність винесення або заміни газових мереж.
          Однак заміна та винос не проводиться, а всі роботи здійснюються без дотримання «Правилами безпеки систем газопостачання України». Відповідно до правил перед початком земляних робіт організація, яка їх виконує, зобов’язана виявити фактичне місцезнаходження газопроводу в присутності представника служби підземних газопроводів. п. 4.3.41. ПБСГУ та під час проведення реконструкції доріг  дотримуватись вимог. Зокрема, уздовж траси підземного газопроводу не допускається складання матеріалів і обладнання, стоянок автотранспорту, на відстані 2 м від осі газопроводу з обох боків, однак мають місце грубі порушення вищезазначених вимог, що призвело до пошкодження газопроводів та газопроводів-вводів.
             Так, 4 липня 2011 р. було пошкоджено газопровід на районі вул. Городоцькій ,132, 7 липня 2011 р. – на вул. Городоцькій, 34/144 , 28 липня 2011 р. – на вул. Городоцькій,102.
              Товариство «Львівгаз» неодноразово зверталося як до замовника, так і до виконавця робіт з вимогою дотримання чинних нормативних вимог, оскільки в разі їх недотримання в подальшому, ПАТ»Львівгаз» не може гарантувати безпечне та безперебійне газопостачання до усіх мешканців м. Львова.

            ПАТ «Львівгаз» нагадує правила безпечного поводження з газом у побуті.



          Потрібно пам’ятати, що природний та скраплений газ є вибухонебезпечним видом палива. А продукти його неповного згоряння є токсичними для людини. Тому під час користування газовими приладами потрібно бути особливо пильним та обережним, дотримуватися правил безпеки і не залишати без догляду поруч із ввімкненими газовими приладами маленьких дітей.

            При появі в приміщенні запаху одоранту – речовини, що спеціально додається до газу, щоб його можна було відчути (оскільки природний газ немає запаху), – необхідно:
-         перекрити контрольний кран на газопроводі та приладах;
-         провітрити приміщення;
-         не вмикати і не вимикати електроприлади, електроосвітлення, не користуватися електродзвониками;
-         не запалювати вогню, не курити;
-         викликати аварійну службу ВАТ «Львівгаз» за телефоном «104».
            Категорично забороняється застосовувати відкритий вогонь для виявлення витоків газу на приладах, оскільки за наявності в приміщенні 5-15% природного газу від його об’єму може статися вибух.
            Забороняється залишати увімкненими газові прилади, не обладнані спеціальною автоматикою безпеки, на ніч. Виходячи з помешкання, потрібно перекривати головний газовий кран.
             Необхідно пам’ятати, що приміщення, в якому працює газовий прилад, повинно мати вентиляцію, і таке приміщення потрібно періодично провітрювати. Не користуйтеся газовими приладами у разі несправності димоходів та вентиляційних каналів. 
            НЕПРАВИЛЬНЕ ПОВОДЖЕННЯ З ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ!
ПАТ «Львівгаз» повідомляє: встановлювати у приміщенні нове газове обладнання або проводити реконструкцію вже існуючого (замінювати пічне опалення на котел, встановлювати двофункційний котел тощо) повинні лише спеціалісти й організації, які мають на це ліцензії. Кожен газовий прилад повинен бути взятий на облік газопостачальною організацією.

          ПАТ «Львівгаз» застерігає мешканців Львівської області, що допускати працівників товариства до свого помешкання для обслуговування газового обладнання та здійснення контролю оплати за використане блакитне паливо лише за наявності посвідчення відповідного зразка.

 



               А саме документ повинен містити таку інформацію:

прізвище, ім’я по батькові працівника;
 посаду;
 фотокартку;
 печатку ПАТ «Львівгаз» з лицьової та зворотної сторони.
             Задля уникнення соціальної напруги ПАТ «Львівгаз» інформує, що працівники ПАТ «Львівгаз» не мають права отримувати гроші від споживачів, всі оплати за надані послуги потрібно здійснювати лише через касу підприємства.
              Оплата за спожитий природній газ повинна здійснюватися через касу товариства, ощадний банк або будь-який інший банк, відділення зв’язку.
             У разі виявлення фактів неправомірного вимагання коштів прохання негайно інформувати ПАТ «Львівгаз» на телефон довіри 233-02-72 або 104 та правоохоронні органи за телефоном 102.

           Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ігнорують свій обов’язок щодо необхідності прочистки димових та вентиляційних каналів. Із 479 ОСББ у м. Львові, які повинні були прочистити димові та вентиляційні канали та подати акти у районні служби ПАТ «Львівгаз» свою роботу виконали лише 207.Працівниками ПАТ «Львівгаз» надіслано повідомлення до керівників ОСББ про те, що будинки, де не будуть прочищені димо-вентиляційні канали від’єднають від газової мережі.



          Таке безвідповідальне ставлення власників будинків до своїх обов’язків становить загрозу для мешканців, оскільки може стати причиною отруєння чадним газом.

            Згідно з вимогами п. 1.4.3. «Правил безпеки систем газопостачання України» відповідальність за технічний стан і безпечну експлуатацію об’єктів, указаних у п. 1.1.2 цих Правил, а також побутових газових приладів і апаратів, димових і вентиляційних каналів, ущільнень вводів підземних інженерних комунікацій в будинки і будівлі покладається на їх власників.
              Якщо ЖЕКи та ЛКП більш відповідально підійшли до питання прочистки димоходів та вентиляційних каналів і 86 % подали акти про їх чистку у районні служби ПАТ «Львівгаз», то більшість ОСББ постійно ігнорують такий свій обов’язок чим наражають мешканців на небезпеку, роботи із прочистки димоходів виконали лише 43 %.
             «Правилами безпеки систем газопостачання України» п. 4.5.23. передбачено, що періодичній перевірці і прочищенню підлягають:
– димові канали опалювальних печей, ємнісних водонагрівачів для опалення і опалювальних котлів, які працюють сезонно, – не рідше 1 разу на рік перед початком опалювального сезону, які працюють цілий рік, – 2 рази на рік (навесні і восени);
– димові канали опалювально-варильних печей – не рідше 2 разів на рік: перед початком опалювального сезону і навесні при настанні відлиги;
– димові канали від газових проточних і ємнісних водонагрівачів для гарячого водопостачання, ресторанних плит – не рідше 1 разу на 6 місяців при цегляних і комбінованих (цегляні і азбестоцементні, цегляні і керамічні) димоходах і не рідше 1 разу на рік – при металевих (з товщиною стінки не менше 3 мм), азбестоцементних, гончарних, а також димоходів, виконаних із спеціальних блоків жаростійкого бетону. Періодичність перевірок існуючих димоходів з перетином, меншим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу, – не рідше 1 разу на 2 місяці.
            Вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими.
 
             Обов’язковою умовою безпечного користування газом у побуті є перевірка наявності тяги у димовому та вентиляційному каналах перед запалюванням та під час роботи газових приладів із відводом продуктів згоряння в димохід.
            ПАТ «Львівгаз» нагадує, що для забезпечення нормальної роботи газових приладів з відводом продуктів згоряння в димохід, приміщення в яких вони встановлені, обов’язково повинні бути забезпечені трьохкратним природним повітрообміном, тобто приточно-витяжною вентиляцією. Для цього передбачається наявність в приміщенні кухні вікна з квартиркою (фрамугою) у верхній частині або віконного провітрювача, витяжний вентиляційний канал та природне освітлення; також для припливу повітря у таке приміщення, влаштовується в нижній частині дверей решітка, отвори або підріз дверей.



               ПАТ «Львівгаз» інформує, що відповідно до Постанови НКРЕ України від 30.06.2011 року № 1137 «Про затвердження тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами для ПАТ «Львівгаз»   затверджено тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами у розмірі 264,40 грн. за 1000 м3 (без врахування ПДВ).

                Постанова чинна з 01.07.2011року.
 
               З 01.07.2021 р. набули чинності Постанови НКРЕ України від 30.06.2011 р. № 1111, 1112, 1113, які затвердили граничні рівні цін на природний газ для потреб установ і організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів, промислових споживачів і інших суб’єктів господарювання  та тарифи на транспортування природного газу.
               У зв’язку із цим ПАТ «Львівгаз» повідомляє про встановлення ціни природного газу з 01.07.2011 р. для споживачів, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання на рівні 4119,564 грн. (з ПДВ) за 1000 м3.
[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100