ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук

          Працівники аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Львівгаз» вкотре підтвердили свою професійність, ліквідувавши аварійну ситуацію, що могла призвести до вибуху будинку.



           До АДС зателефонувала мешканка будинку по вул. Авіаційній в м. Городку і повідомила про запах газу у під’їзді. Працівники аварійної служби Городоцького УЕГГ зреагували миттєво, приїхавши на місце події відразу перекрили подачу газу на стояк, однак не змогли потрапити до квартири, з якої надходив запах газу.

Як виявилося, мешканка однієї із квартир вирішила обігріти приміщення ввімкнувши для цього газову духовку, сама ж покинула помешкання. У час її відсутності полум’я загасло, відповідно газ почав надходити у приміщення та поширюватися на весь будинок. Сусіди відчувши запах газу повідомили аварійну службу.

Прибувши на місце події працівники газової служби ліквідували аварійну ситуацію, що могла призвести до трагедії. У даному випадку споживач грубо порушила Правила безпеки систем газопостачання України, перш за все вона використовувала газові прилади не за призначення, а саме газовою духовкою обігрівала приміщення, по-друге залишила працюючий газовий прилад без нагляду, що могло призвести до трагічних наслідків.

Отож, газовики вкотре наголошують на тому, що потрібно дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих і дотримуватися правил поводження з газом у побуті.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

  • користуватися несправними газовими приладами;
  • залишати без нагляду працюючі газові прилади;
  • використовувати газові прилади не за призначенням;
  • застосовувати вогонь для виявлення витоку газу. В приміщенні, де відчувається запах газу, не запалювати сірників, не вмикати/вимикати електричні прилади до ліквідації витоку газу;
  • прив’язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;
  • сушити білизну над газовою плитою;
  • експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;
  • використовувати для сну приміщення, де встановлені газові плити;
  • проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів;
  • самостійно проводити ремонт або реконструкцію димових та вентиляційних каналів. Такі роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.

Працівники ПАТ «Львівгаз» наголошують, що при виявленні запаху газу у помешканні потрібно перекрити контрольний кран, провітрити приміщення, в жодному разі не намагатися самостійно ліквідовувати витік, а викликати фахівців за тел. «104». 

            ПАТ «Львівгаз» нагадує своїм споживачам, що потрібно бути особливо обережним під час користування газовими приладами, оскільки наближаються новорічно-різдв’яні свята, а саме в цей час зазвичай збільшується кількість викликів аварійної служби ПАТ «Львівгаз». У багатьох випадках причинами є порушення Правил користування газовими приладами.



           Перед запалюванням газових приладів мешканці повинні:
  • перевірити наявність тяги в димових та вентиляційних каналах;
  • відкрити квартирку або фрамугу, щоб забезпечити притік повітря для нормального згоряння газу;
  • забезпечити підріз дверей або встановити решітки у нижній частині дверей в приміщеннях, де встановлені газові прилади.

            Користуючись газовими приладами, потрібно слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні та періодично перевіряти наявність тяги. Важливою умовою безпеки при користуванні газовими приладами є контроль за тим, чи повністю згоряє газ. При повному згорянні полум’я має блакитно-фіолетовий колір, при неповному – жовтувато-солом’яний. Неповне згоряння газу призводить до інтенсивного виділення в приміщення чадного газу, який призводить до отруєння людини.

           Після закінчення роботи газових приладів необхідно перекрити крани на газових приладах і перед ними.

Невиконання вищевказаних правил безпеки може призвести до трагічних наслідків.

 Забороняється:
  • користуватися несправними газовими приладами;
  • залишати без нагляду працюючі газові прилади;
  • використовувати газові прилади не за призначенням;
  • застосовувати вогонь для виявлення витоку газу. В приміщенні, де відчувається запах газу, не запалювати сірників, не вмикати/вимикати електричні прилади до ліквідації витоку газу;
  • прив’язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;
  • сушити білизну над газовою плитою;
  • експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;
  • використовувати для сну приміщення, де встановлені газові плити;
  • проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів;
  • самостійно проводити ремонт або реконструкцію димових та вентиляційних каналів. Такі роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.

      Якщо ви відчули запах газу або у разі несправності газового обладнання необхідно негайно вимкнути газові прилади, провітрити приміщення і викликати аварійну службу газового господарства за тел. «104».

  

                                             Шановні партнери!

 

    Публічне акціонерне товариство «Львівгаз» (код ЄДРПОУ 03349039) є:

-  платником податку на прибуток на загальних умовах відповідно до пп.133.1.1 статті 133 розділу 111 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010р. №2755-У;

-  платником ПДВ на загальних умовах (ІПН 033490313025 свідоцтво платника ПДВ №100312590).

  На виконання вимог Інструкції користувача по роботі в системі 1-С 8.2 «Договори», просимо повідомити про Ваш податковий статус та надіслати будь-яким зручним для Вас способом у строк до 15 січня 2013р.:

1. На електронну пошту__sekretar@lvivgaz.lviv.ua
2. Факсом (032) 233-20-94,(032)233-00-46
 

 Прокуратура м. Львова визнала незаконним безлімітне споживання природного газу ЛМКП «Львівтеплоенерго» та зобов’язала дане підприємство усунути порушення законодавства у сфері паливно-енергетичного комплексу.



   Розглянувши численні звернення ПАТ «Львівгаз» щодо безлімітного споживання природного газу «Львівтеплоенерго», Прокуратура м. Львова встановила, що дане теплопостачальне підприємство дійсно порушує вимоги Законів України, використовуючи природний газ без виділених НАК «Нафтогаз України» лімітів. На ці дії «Львівтеплоенерго» винесено подання з вимогою усунути усі порушення законодавства у сфері паливно-енергетичного комплексу.

   Окрім того, варто наголосити на тому, що на даний час «Львівтеплоенерго» єдине теплопостачальне підприємство, що немає виділених необхідних обсягів природного газу.

       ПАТ «Львівгаз» попереджає, що у зв’язку зі зміною погодних умов, а саме підвищенням вологості повітря, зниженням атмосферного тиску, підвищилася небезпека отруєння чадним газом. Звертаємо увагу споживачів природного газу, що вони повинні бути особливо обережними та пильними під час користування газовими приладами з відводом продуктів згоряння в димохід, в жодному разі не нехтувати вимогами правил безпечного користування газом у побуті.



 Для того, щоб застерегти себе від нещасних випадків необхідно:

– періодично перевіряти тягу в димоході перед вмиканням і під час роботи газового приладу та не користуватися ним у разі відсутності тяги;

 не закривати решітки вентиляційних каналів та не встановлювати в них електричні вентилятори;

– відкривати кватирку (фрамугу) на час роботи газових приладів;

–  у разі спрацювання автоматики безпеки – викликати працівників газової служби для з’ясування причин і ні в якому випадку самовільно не вмикати газовий прилад;

– у разі несправності газового приладу або наявності запаху газу перекрити контрольний кран і викликати працівників аварійної служби ПАТ «Львівгаз» за тел. 104.

             ПАТ «Львівгаз» наголошує, що для забезпечення нормальної роботи газових приладів приміщення, де вони встановлені, повинні ОБОВ’ЯЗКОВО бути забезпечені природним трьохкратним повітрообміном. Для цього передбачається наявність в приміщенні, де знаходяться газові прилади, вікна з квартиркою у верхній частині, витяжний вентиляційний канал. Також для припливу повітря у нижній частині дверей обов’язково влаштовується решітка, отвори або щілина між дверима та підлогою, площею 0,02 м2. Окрім того приміщення повинно мати природне освітлення.

              ПАТ «Львівгаз» рекомендує, встановлюючи металопластикові вікна без традиційних квартирок, облаштовувати їх так званими віконними провітрювачами для забезпечення притоку свіжого повітря. Запорукою Вашої безпеки є проведення своєчасної періодичної перевірки і прочищення димоходів та вентиляційних каналів у будинку.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

–користуватися газовими приладами при щільно закритих вікнах, дверях та несправному вентиляційному каналі;

– залишати працюючі газові прилади без нагляду;

–залишати без нагляду малолітніх дітей та осіб літнього віку при працюючих газових приладах;

– тривалий час знаходитися в приміщенні ванної кімнати, де працює газова колонка;

– самовільно встановлювати й переносити газові прилади, втручатися у газову мережу;

 підключати газові прилади за допомогою несертифікованих гнучких шлангів;

– користуватися несправними газовими приладами або самостійно їх ремонтувати;

– користуватися газовими приладами дітям, а також особам, що не пройшли спеціального інструктажу;

– встановлювати на камфорки газової плити посуд з широким дном без спеціальної підставки.

                  Пам’ятайте дотримання цих простих правил вбереже Вас та Ваші родини від біди.

У разі наявності в приміщенні запаху газу негайно телефонуйте за номером 104

 

    Керівництво ЛМКП «Львівтеплоенерго» черговий раз запевнило, що питання забезпечення даного підприємства необхідними обсягами природного газу буде вирішено. Однак, варто зауважити, що жодна із попередніх обіцянок виконана не була.



     На сьогодні, ЛМКП «Львівтеплоенерго» єдине в області теплопостачальне підприємство, що немає виділених лімітів природного газу. Усі інші організації із виробництва тепла вирішили питання забезпечення газу до своїх теплопостачальних об’єктів із постачальником – НАК «Нафтогаз України». Звичайно, виділених лімітів є не достатньо для їх роботи на повну потужність.

Товариство «Львівгаз» вкотре нагадує та наголошує керівнику «Львівтеплоенерго», що з настанням холодів ми знову будемо змушені вдаватися до примусового обмеження газопостачання.

          Вокальний дует ПАТ «Львівгаз» у складі Зоряни Серпінської та Орисі Мигаль завоювали Гран-прі XV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу художньої самодіяльної творчості працівників газових господарств України «Блакитний вогник – 2012».



 З 6 по 9 листопада на базі відпочинку «Кар­пати» у м. Яремче Івано-Франківської області пройшов XV Всеукраїнський фестиваль-конкурс художньої самодіяльної творчості працівників газових господарств України «Блакитний вогник – 2012», присвячений 20-річчю створення Профспілки працівників газових господарств України. Традиційно організатора­ми заходу є Укргазпрофспілка, НАК «Нафтогаз Украї­ни» та профспілкові організації підприємств з газопостачання та газифікації.

Відкриваючи фестиваль, голова Укргазпрофспілки Олег Агрба у своєму вітальному слові побажав учасникам творчої наснаги й успіхів, а заступник голови оргкомітету Василь Капанистий зачитав привітання від го­лови правління НАК «Нафтогаз України» Євге­на Бакуліна. Прослуховування цьогоріч були дуже напруженими як для журі конкурсу, так і для тих, хто демонстрував свою майстерність, адже «Блакитний вогник – 2012» зібрав рекордну кількість газовиків аж 370 талантів з 14 газових господарств України.

Підводити підсумки було нелегко, однак професійне журі конкурсу під головуванням заслуженого артиста України Ярослава Крайника чудово справилося із цим завданням та визначило переможців. 

Найвищої нагороди конкурсу – гран-прі фестивалю – були удостоєні вокальний дует ПАТ «Львівгаз» у складі Зоряна Серпінська та Орися Мигаль, а також чоловічий колектив ПАТ «Луганськгаз».

Варто також зазначити, що вперше за час існування конкурсу всі учасники від нашого товариства отримали нагороди. Зокрема:

ІІІ місце посіли – Ольга Недбайло у номінації солісти-вокалісти, Володимир Проховник у номінації розмовний жанр;

ІІ місце – Ігор Нетлюх у номінації солісти-вокалісти, Зоряна Серпінська у номінації солісти-вокалісти, вокальний дует Ольга Недбайло та Ігор Нетлюх;

І місце – вокально-інструментальний ансамбль «Мрія» у складі працівників Бродівське УЕГГ, ансамбль «Мрія» у номінації інструментальний жанр та Орися Мигаль у номінації солісти-вокалісти.

Окрім того, працівники нашого товариства були нагороджені почесними грамотами та подяками, зокрема: Кіт Ольга Богданівна отримала Почесну грамоту Укргазпрофспілки , Нетлюх Ігор – Подяку Профспілки працівників газових господарств України  та Копанічук Сергій Іванович – Подяку Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо удосконалювати свою майстерність та успіхів у наступних конкурсах. Так тримати!!!

      У зв’язку із незадовільними розрахунками за спожитий природний газ НАК «Нафтогаз України» вимагає  терміново привести споживання природного газу теплопостачальними організаціями до рівня підтверджених лімітів.



            Про це йдеться у факсограмі, що була отримана ПАТ «Львівгаз» 30 жовтня 2012 р., окрім газопостачального підприємства дана факсограма була направлена і УМГ «Львівтрансгаз» та зобов’язує їх здійснювати відпуск газу до газорозподільних мереж в обсягах, передбачених у плановому розподілі газу.

                ПАТ «Львівгаз» наголошує, якщо найближчим часом питання лімітів газу для ТПО не буде врегульовано з боку міської влади, то будемо змушені вдатися до відключення окремих котелень, щоб уникнути припинення газопостачання до тих споживачів, які справно платять за надані послуги. Про це були попереджені усі керівники теплопостачальних організацій та влада міста.

              Газопостачання не може бути відновлено до всіх котелень теплопостачальних підприємств Львова та області, оскільки керівники міст і надалі не вирішили питання виділення необхідних обсягів природного газу для повноцінної роботи усіх котелень.



                 На сьогодні, можна говорити лише про відновлення подачі газу до тих, теплопостачальних об’єктів, що забезпечують теплом та гарячою водою лікувальні установи, дитячі садочки та школи. Повне відновлення газопостачання можливе лише за умови вирішення проблеми виділення лімітів природного газу із постачальником ресурсу НАК «Нафтогаз України», про що повідомлений і міський голова, і керівники теплопостачальних організацій.

                   Нагадаємо, як повідомлялося раніше, відповідальність за не вчасний початок опалювального сезону НАК «Нафтогаз України» покладає на міських голів та керівників ТПО, адже саме вони не змогли належно підготуватися до зими та не вирішили питання забезпечення підприємств природним газом.

              З метою уникнення соціальної напруги повідомляємо, що відповідальність за вчасний початок опалювального сезону, а також стабільне газопостачання в осінньо-зимовий період НАК «Нафтогаз України» покладає на мерів міст, керівників ЖКГ та теплопостачальних підприємств.



          Варто зазначити, що саме ці керівники не змогли належним чином підготуватися до опалювального сезону та подачі тепла до житлових будинків, комунально-побутових об’єктів, бюджетних організацій та соціально значимих установ, а саме не забезпечили теплопостачальні підприємства необхідними обсягами природного газу. Більше того, на даних час не роблять жодних кроків для того, щоб врегулювати ситуацію щодо виділення лімітів «блакитного палива» НАК «Нафтогаз України», отож і відповідальність за те, що львів’яни можуть залишитися без тепла покладається саме на міського голову та керівників теплопостачальних організацій.

         Вкотре наголошуємо на тому, що міським чиновниками потрібно терміново вирішити з НАК «Нафтогаз України» (постачальником газу) питання забезпечення Львова необхідним ресурсом природного газу, щоб з настанням холодів усі мешканці були з теплом.

Більшість мерів міст Львівщини, в тому числі і м. Львів, підписують розпорядження про початок опалювального сезону, немаючи виділених обсягів природного газу від НАК «Нафтогаз України», що в свою чергу свідчить про неналежну підготовку міст до опалювального сезону.
 



Станом на сьогодні, 15 жовтня 2012 р., ліміти природного газу виділено лише ЛКП «Залізничнетеплоенерго» в обсязі 17 тис. м3 на декаду, однак добове споживання підприємства становить близько 130 тис. м3 газу. Отож, жодна теплопостачальна організація області не може забезпечити повноцінну роботу своїх котелень.

ПАТ «Львівгаз» наголошує керівникам міст та теплопостачальних підприємств про те, що газопостачання до котелень буде подаватися лише за наявності ліміту природного газу. Окрім того, варто зазначити, що вся відповідальність за відсутність тепла в помешканнях жителів Львова та області лежить на міських головах, оскільки вони не зуміли підготуватися до опалювального сезону належним чином, а саме забезпечити місто необхідними обсягами природного газу.

Розуміючи складну ситуацію, «Львівгаз» під свою відповідальність відновлює подачу газу тим, котельням, що забезпечують теплопостачання лікувальних установ, дитячих садочків та шкіл. Однак усі інші котельні розпочнуть опалювальний сезон лише після того, як керівники теплопостачальних підприємств та очільники міст вирішать питання забезпечення природним газом із НАК «Нафтогаз України».

Найбільш критична ситуація склалася у Львові, оскільки ЛМКП «Львівтеплоенерго» є найбільшим споживачем газу, а немаючи ліміту природного газу використовує природний газ інших споживачів, чим спричиняють пониження тиску газу у всій мережі та припинення його подачі у крайніх точках. На сьогодні УМГ «Львівтрансгаз» надіслав лист міському голові, директору «Львівтеплоенерго» та начальнику газового управління м. Львова, у якому зазначає, що через бездіяльність міської влади Львів на сьогодні не готовий до опалювального сезону, тому вся відповідальність за стабільне газопостачання та за наслідки, пов’язані з обмеженням газопостачання у м. Львові, покладається на міського голову.
 

 

У зв’язку з початком опалювального сезону, ПАТ «Львівгаз» звертається до керівників теплопостачальних підприємств, з метою вирішення ними питання щодо негайного забезпечення котелень необхідними обсягами газу.  



 

 

Постачальником газу для тепловиків з 1 вересня 2012 року є НАК «Нафтогаз України». Станом на 12 вересня 2012 року теплопостачальним підприємствам м. Львова та області постачальник не виділив жодного кубометра газу.

До вирішення питання забезпечення котелень необхідними обсягами газу, опалення буде подаватися виключно для лікарень, шкіл та дошкільних установ. У випадку вирішення питання лімітів газу для котелень, ПАТ «Львівгаз» гарантує надійне транспортування газу до всіх об’єктів теплопостачання.

 

Прес-служба ПАТ «Львівгаз»


 

               Різке зниження температури та атмосферного тиску снігопади, пориви сильного вітру, дощі і відлиги можуть порушувати тягу та спричиняти задування в димоходи, що призводить до ускладнення експлуатації газових приладів і може бути причиною отруєнь чадним газом. 



          ПАТ «Львівгаз» звертає увагу мешканців на те, що користуватися газовими приладами у разі несправності димових та вентиляційних каналів категорично заборонено. Крім того герметично закриті вікна і двері в приміщеннях, де встановлені газові прилади перешкоджають їх нормальній роботі, що призводить до утворення зворотної тяги та попадання чадного газу в помешкання, а це може призвести до нещасних випадків. Тому перед запалюванням будь-якого газового приладу обов’язково потрібно перевірити наявність тяги у вентиляційному, а для опалювальних приладів та газових колонок у димовому каналах, забезпечити приток повітря з вікна та дверей.

             Димові канали для опалювальних печей, газових колонок та опалювальних котлів, які працюють сезонно підлягають прочистці не рідше одного разу на рік перед початком опалювального сезону, а ті, що працюють цілий рік – два рази – перед початком опалювального сезону та після його закінчення.

             Категорично заборонено залишати без нагляду працюючі газові прилади, особливо ті, що не обладнанні автоматикою безпеки. Не допускайте до газових приладів дітей та осіб, які не мають навиків роботи з ними та не пройшли навчання газовій школі у ПАТ «Львівгаз». 

     Особливо наголошуємо балансоутримувачам будинків, громадських будівель та всім без винятку споживачам природного газу: «Відновлення подачі газу на опалювальний період 2012–2013 рр. буде здійснюватися лише після надання в УЕГГ м. Львова ПАТ «Львівгаз» акту прочистки димових та вентиляційних каналів».

           Дотримання правил поводження з газовими приладами у побуті – запорука Вашої безпеки.

              ПАТ «Львівгаз» попереджає, що у зв’язку з виконанням   робіт по виносу газопроводу середнього тиску діаметром  400 мм, що знаходиться по вул. Янева, в   четвер    4 жовтня 2012 року    з 9 год. до 19 год. буде припинено газопостачання у Франківському районі та частині Залізничного району м. Львова. Перелік об’єктів, які залишаться без газу подано у таблиці.

            Товариство просить вибачення за тимчасові незручності та звертається до мешканців з проханням не вмикати у цей період газових приладів.



 

Адреса
Назва об’єкту

вул. Кульпарківська ,117

« Касіопея»

вул. Наукова - Симоненка

ГРП – 83

вул. Наукова - Пулюя

ГРП  -168

вул. Гвардійська , 32а

котельня   Львівської КЕЧ

вул. Сахарова

гурт. «Політехніка»

вул. Бойківська

ГРП – 265

вул. Бойківська

ГРП  - 194

вул. Бойківська ж/б

№ 50а.50б.54.54а.56   РД

вул. Аркаса

ШРП 60

вул. Аркаса

всі ж/б, РД

вул. Наукова ,87 а

їдальня

вул. Кн. Ольги 5 в

КБП  «Карпатбуд»

вул. в.Великого , 113

їдальня ( банк )

вул. Стрийська , 108

ж/б цегельного заводу,РД

вул. Пулюя

ПТУ - 27

вул. Боткіна , 38

кафе

вул. Кн. Ольги, 3

інтернат

вул. Кн. Ольги

Гараж.кооп. «Ластівка»

вул. Пулюя , 34 а

котельні ЛКП «Львівтеплокомуненерго»

вул. В.Великого/непарна сторона

№ 61 - 125

вул. Кн.Ольги115

ТзОВ «Княгиня Ольга»,РД

вул. Наукова /парна сторона/

№ 44 - 116

вул. Наукова /непарна сторона/

№ 9 - 61

вул. Пулюя /непарна сторона/

№ 1 - 29

вул. Пулюя /парна сторона/

№    2  -  42

вул. Симоненка 

№  1  -    13

вул. Симоненка 

№  6  -   20

вул. Наукова

СШ  №  45, 46 , 66

вул. Пулюя

СШ  № 83

вул. Наукова  д/с

№ 44,  137

вул. В.Великого д/с

№ 77,87

вул. Пулюя

№  164

вул. Перфецького , 19

Управління ДАІ УМВСУ у

Львівській обл.

вул. Перфецького ,5, 3

ж/б  (ШРП) 307

вул. Кульпарківська ,ж/б №117,119,121,123,125,127,129,131,

133,135,
137,141,143,145,147
ж/б

вул. вул. В. Великого ,24

« Макдональдс»

вул. Кн. Ольги  5е ,5к

ж/б       РД,ШРП 264

вул. Бойківська ,3

ж/б               РД

вул. В.Великого ,58

« Агромашпроект»

вул. Янева , 10

ФСТ  «Динамо»

вул. Кульпарківська , 230

МПП ВКФ  «Гелікон»

вул. Кульпарківська , 95

котельна ЛМКП  « Залізничнетеплоенерго»

вул. Янева ,1

ж/б   РД

вул. В.Великого ,10

в/ч  - 9507

вул. Сміливих , 5

ПП»Офіс-центр»(Польське консульство)

вул. Пулюя , 34

«ІСТ – Захід»

вул. Кн. Ольги , 100

СТО ПП «Ситар»

вул. В. Великого ,117

Медтехніка , та організації

вул. В.Великого , 121

Ельдорадо

вул. В.Великого ,22 а

ж/б    ШРП №428
вул. В.Великого ,16
ТзОВ «Азов-Тур»

вул. Бойківська , 5

ж/б    Ш Р П

вул. Перфецького , 2 а

ж/б    Ш Р П

вул. Кульпарківська, 226
Сервісний центр ТзОВ «Діамант»
с. Скнилів, вул. Івасюка
ШРП
с. Скнилів, вул. Шевченка
ШРП
с. Скнилів
комунально-побутові об’єкти
с. Скнилів
житлові будинки
с. Скнилів,  вул.
Кооп. «Весна»
с. Сокільники, вул. Скнилівська
житлові будинки

           ПАТ «Львівгаз» нагадує своїм споживачам правила користування газовими приладами у побуті, неухильне дотримання яких вбереже Вас від нещасних випадків.



           Для того, щоб застерегти себе від нещасних випадків необхідно:

– періодично перевіряти тягу в димоході перед вмиканням і під час роботи газового приладу та не користуватися ним у разі відсутності тяги;

не закривати решітки вентиляційних каналів та не встановлювати в них електричні вентилятори;

– відкривати кватирку (фрамугу) на час роботи газових приладів;

–  у разі спрацювання автоматики безпеки – викликати працівників газової служби для з’ясування причин і ні в якому випадку самовільно не вмикати газовий прилад;

– у раз     і несправності газового приладу або наявності запаху газу перекрити контрольний кран і викликати працівників аварійної служби ПАТ «Львівгаз» за тел. 104.

          ПАТ «Львівгаз» наголошує, що для забезпечення нормальної роботи газових приладів приміщення, де вони встановлені, повинні ОБОВ’ЯЗКОВО бути забезпечені природним повітрообміном. Для цього передбачається наявність в приміщенні, де знаходяться газові прилади, вікна з квартиркою у верхній частині, витяжний вентиляційний канал. Також для припливу повітря у нижній частині дверей обов’язково влаштовується решітка, отвори або щілина між дверима та підлогою, площею 0,02 м2. Окрім того приміщення повинно мати природне освітлення.

ПАТ «Львівгаз» рекомендує, встановлюючи металопластикові вікна без традиційних квартирок, облаштовувати їх так званими віконними провітрювачами для забезпечення притоку свіжого повітря. Запорукою Вашої безпеки є проведення своєчасної періодичної перевірки і прочищення димоходів та вентиляційних каналів у будинку.

              КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

користуватися газовими приладами при щільно закритих вікнах, дверях та несправному вентиляційному каналі;

– залишати працюючі газові прилади без нагляду;

–залишати без нагляду малолітніх дітей та осіб літнього віку при працюючих газових приладах;

– тривалий час знаходитися в приміщенні ванної кімнати, де працює газова колонка;

– самовільно встановлювати й переносити газові прилади, втручатися у газову мережу;

підключати газові прилади за допомогою несертифікованих гнучких шлангів;

– користуватися несправними газовими приладами або самостійно їх ремонтувати;

– користуватися газовими приладами дітям, а також особам, що не пройшли спеціального інструктажу;

– встановлювати на камфорки газової плити посуд з широким дном без спеціальної підставки.

             Ще одним дієвим способом вберегтися від нещасних випадків є встановлення сигналізатора загазованості приміщення, який попередить про наявність витоків природного або чадного газу.

 

             Пам’ятайте дотримання цих простих правил вбереже Вас та Ваші родини від біди.

 

У разі наявності в приміщенні запаху газу негайно телефонуйте за номером 104

[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100