ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук

            ПАТ «Львівгаз» нагадує, що відновлення газопостачання на опалювальний сезон 2012–2013 рр. для підприємств та організацій буде здійснюватися лише після 100% оплати всіх наданих послуг, отримання ліміту газу та надання в УЕГГ м. Львова ПАТ «Львівгаз» відповідних документів, а саме: 

 • витяг з наказу про призначення відповідальної особи за справний технічний стан і безпечну експлуатацію газового господарства;
 • копія посвідчення відповідального за газове господарство;
 • акт на прочистку димових та вентиляційних каналів;
 • договір на сервісне обслуговування газового обладнання (у разі експлуатації газового обладнання закордонного виробництва)
 • наявність дозволу місцевого органу Держгірпромнагляду на тимчасову експлуатацію газових приладів без автоматики безпеки.

         Якщо ж підприємство чи організація має власну котельню, яка знаходиться в окремому приміщенні, то до цього переліку ще додаються такі документи:

 • дозвіл місцевого органу Держпромгірнагляду на експлуатацію газового обладнання підвальної котельні;
 • акт наладки автоматики котлів спеціальною організацією;
 • акт готовності котельні до роботи в опалювальний період (про проведені ремонтні та підготовчі роботи, перевірку щільності стін та стелі, герметизацію вводів, укомплектованість обладнання та ін.);
 • акт про проведення поточного ремонту газового обладнання ГРП (ШРП);
 • копії посвідчень операторів.

        Такі заходи проводяться згідно із Правилами безпечного користування газовими приладами задля того, щоб забезпечити комфорт та затишок у помешкання та на робочих місцях львів’ян в опалювальний період та уникнути нещасних випадків.

        Окрім того, варто нагадати, що необхідно бути особливо обережними під час користування газовими приладами не залишати їх без нагляду, слідкувати за їх справністю, утримувати в чистоті. Дотримання Правил безпечного користування природним газом вбереже Вас від непередбачуваних наслідків.

 

 

          Футбольна команда ПАТ «Львівгаз» здобула перше місце у міні-футбольному турнірі присвяченому Дню працівників газової, нафтової та нафтопереробної промисловості.           Змагання відбувалися 21 вересня 2012 р. у смт. Комарно. Футзалісти «Львівгазу» зайняли лідерські позиції вже у першому матчі, здобувши впевнену перемогу з рахунком 9:1 над командою Стрийського управління «Укргазенергосервіс».

   

                Другий спаринг відбувся із командою Комарнівської виробничої служби УМГ «Львівтрансгаз», який також закінчився перемогою «Львівгазу» із результатом 5:1.

     

         Отож, турнір закінчився впевненою перемогою команди «Львівгаз» у всіх трьох матчах і відповідно наші футзалісти  здобули золоту нагороду змагань, на другому місці команда Комарнівської виробничої служби УМГ «Львівтрансгаз» і бронзову нагоду отримали футзальна команда Стрийського управління «Укргазенергосервіс».

     
                Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших спортивних здобутків!!!!

            З 15 вересня 2012 р. розпочався «Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті».           Це комплекс заходів, які ПАТ «Львівгаз» проводить щорічно перед опалювальним сезоном для того, щоб нагадати споживачам правила безпечного поводження з  газом у побуті.  

              Метою Місячника є запобігання нещасних випадків під час користування газом в осінньо-зимовий період. Усі заходи, які проводять працівники газового господарства, спрямовані на ознайомлення мешканців Львівщини із вимогами правил безпечного корист ування побутовими газовими приладами.

          Під час проведення Місячника працівники товариства здійснюють посилений відомчий контроль за станом газових мереж і приладів, якістю їх технічного обслуговування.

              А також розповсюджують серед споживачів газу листівки-пам’ятки безпечного користування газовими приладами, публікуються статті і оголошення в пресі, проводять лекції у навчальних закладах, інструктажі населенню в технічних кабінетах і газових школах, проводять наради з власниками житлово-комунального фонду, тощо.

      Окрім того, за останні роки стало доброю традицією розказувати правила газової безпеки школярам у навчальних закладах Львова та області.

           Триватиме «Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті» до 15 жовтня 2012 р.

             Тиждень тому очільник ЛМКП «Львівтеплоенерго» запевняв про те, що питання виділення лімітів природного газу для виробництва гарячої води мешканцям міста буде вирішено. Однак обіцянки так і залишилися обіцянками, а бездіяльність керівництва даного теплопостачального підприємства знову ставить під загрозу постачання гарячої води львів’янам.

         На сьогодні ПАТ «Львівгаз» під свою відповідальність постачає газ до котелень «Львівтеплоенерго», однак чи довго ще вдасться втримати ситуацію із стабільним газопостачанням жодних гарантій немає.

               Дотримання вимог правил користування газом у побуті – запорука безпечного опалювального сезону 2012–2013 рр.             Основним завданням на даному етапі підготовки є співпраця із балансоутримувачами житлових будинків та громадських будівель, оскільки саме їм потрібно провести якісну перевірку, прочистку та у разі необхідності ремонт димових та вентиляційних каналів. Користування газовими приладами у разі несправності димо-вентиляційних каналів категорично заборонено, оскільки може призвести до отруєнь чадним газом.

               ПАТ «Львівгаз» звертає увагу споживачів природного газу, що у більшості випадків їх безпека залежить від них самих. Перш за все, мешканці повинні вимагати від власників будинків та житлово-експлуатаційних підприємств приведення димових та вентиляційних каналів до належного технічного стану (періодичну їх перевірку та очищення від засмічень, ремонт оголовків, дотримання герметичності та відокремленість каналів).

         Окрім того, щоб уникнути нещасних випадків потрібно неухильно дотримуватися правил користування газом у побуті. А саме:

 • перед запалюванням газового приладу обов’язково відчинити квартирку;
 • перевірити наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах перед включенням газового приладу та під час його роботи;
 • не залишати без нагляду працюючі газові прилади;
 • не влаштовувати витяжні вентилятори в приміщеннях, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згорання в димохід;
 • не користуватися газовими приладами з несправною автоматикою безпеки.

             Дотримання правил поводження з газовими приладами у побуті – запорука Вашої безпеки.

        Обіцянки керівників ЛМКП «Львівтеплоенерго», що на другу декаду вересня вони вирішать проблему виділення лімітів залишаються не виконаними. Дане теплопостачальне підприємство і далі не забезпечене природним газом для виробництва гарячої води.        Незважаючи на те, що минулого тижня керівники «Львівтеплоенерго» запевняли, що проблема лімітів газу вирішена і на другу декаду вересня ресурс їм буде виділено, «блакитного палива» підприємство знову немає.

               На сьогодні у Львові є два теплопостачальних підприємства, які забезпечують мешканців міста гарячою водою, проте ЛКП «Залізничнетеплоенерго» частково закупило ресурс природного газу, а «Львівтеплоенерго», вже традиційно, має проблеми із «блакитним паливом».

          ПАТ «Львівгаз»від початку року безкоштовно встановило 3128 газових лічильників, реалізовуючи державну програму. Однак, на сьогодні, газовики стикнулися з проблемою доступу до квартир споживачів, деякі мешканці з тих чи інших причин відмовляються від приладів обліку.                Задля уникнення соціальної напруги інформуємо, що з 1 липня 2011 р. набув чинності Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який зобов’язує ПАТ «Львівгаз» встановити лічильники природного газу населенню, а споживачам забороняє споживання «блакитного палива» за відсутності приладу обліку.

                   З 1 січня 2012 р. працівники «Львівгазу» встановлюють лічильники в помешканнях, де використовуються газова плита та водонагрівач, тому просимо споживачів створювати доступ до квартир та максимально сприяти газовикам.

          Встановлення газових лічильників відбувається комплексно у всьому будинку, на період виконання монтажних робіт газопостачання на будинок припиняють, а відновлюють після встановлення приладів обліку в усіх квартирах. Про виконання робіт, відповідно і відключення газу мешканців попереджають напередодні, згідно з вимогами чинного законодавства.

                   Якщо споживачі відмовляються від приладів обліку, то це відповідним чином фіксується і у встановлений законом термін газопостачання їм припиняється. 

             Тому ПАТ «Львівгаз» звертається до мешканців та просить створювати газовикам доступ до своїх  осель для встановлення приладів обліку, адже ті помешкання, де не буде лічильників відключатимуть від газопостачання.

          І ще раз наголошуємо, що прилади обліку встановлюються БЕЗКОШТОВНО.

              ПАТ «Львівгаз» розпочинає відключення котелень ЛМКП «Львівтеплоенерго» через відсутність ліміту природного газу для виробництва теплової енергії для підігріву води.               Дане теплопостачальне підприємство неодноразово отримувало попередження про відсутність ресурсу природного газу вже з травня цього року, однак питання щодо забезпечення себе необхідними обсягами блакитного палила так і не вирішено. Зважаючи на ЄВРО 2012, День незалежності та перше вересня, ПАТ «Львівгаз» постачало природний газ до котелень під свою відповідальність, оскільки керівництво «Львівтеплоенерго» гарантувало, що з вересня ліміти будуть. Однак у вересні повторилася ситуація, що була у серпні – «Львівтеплоенерго» закупило газ у приватної компанії для власних потреб в обсязі 1 млн. 23 тис. м 3, тобто для виробництва електроенергії, а не для підігріву води населенню та бюджетним організаціям. Ліміту для підігріву гарячої води «Львівтеплоенерго» від НАН «Нафтогаз України» не отримало.

          «Проблема забезпечення ЛМКП «Львівтеплоенерго» лімітами природного газу надалі залишається невирішеною. На сьогодні ПАТ «Львівгаз» здійснює постачання природного газу під свою відповідальність, адже керівництво Львівтеплоенерго та міста запевняли, що вони врегулюють питання щодо забезпечення теплопостачального підприємства необхідним ресурсом, проте питання не зрушилося з мертвої точки» – заявив начальник УЕГГ м. Львова ПАТ «Львівгаз» Павло Сербан, на сьогоднішній прес-конференції, що проходила в конференц-залі ЗІКу.                ЛМКП «Львівтеплоенерго» продовжує несанкціонований відбір газу, немаючи на виділених НАК «Нафтогаз України» лімітів природного газу, а це загрожує зменшенням тиску газу у розподільній мережі Львова та зниженням якості подачі природного газу тим споживачам, які мають закуплені ліміти газу.

              Продовжуючи тему Павло Сербан розповів: «Починаючи із травня цього року і до сьогодні «Львівтеплоенерго» не мало виділеного ресурсу газу жодного дня. ПАТ «Львівгаз» максимально довго намагається забезпечити стабільну подачу газу до цього теплопостачального підприємства, використовуючи ліміти виділені для бюджетних організацій, промислових підприємств та населення. Однак, на сьогодні ситуація досягла критичної межі, оскільки знижується температура повітря відповідно зросте споживання природного газу, а тоді зменшення тиску у газорозподільній мережі м. Львова не уникнути.  Отож, «Львівгаз» буде змушений відключити безлімітних споживачів від газопостачання».

        Станом на сьогодні на Львів виділено 381 тис. м 3 природного газу на добу, а споживає місто – 648 тис. м3, тобто щодоби Львів понадлімітно споживає 267 тис. м3, з них 218 тисяч кубометрів припадає на теплопостачальні організації.

      Про припинення газопостачання для безлімітних підприємств та підприємств-боржників ПАТ «Львівгаз» повідомляло неодноразово і не лише через ЗМІ, а і надсилаючи офіційні повідомлення до підприємства, міського голови та начальника міського управління з  питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Однак жодних кроків для вирішення проблеми забезпечення себе природним газом зі сторони «Львівтеплоенерго» та міста не було здійснено, тому сьогодні ми офіційно через ЗМІ повідомляємо, що у разі подальшого не вирішення питання  з 3 вересня 2012 р. ПАТ «Львівгаз» розпочне відключення теплопостачальних підприємств. 

       Сьогодні, 22 серпня 2012 р. о 1056, ЛМКП «Львівтеплоенерго», а також міському голові та управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення надіслано повідомлення про відсутність                Від початку травня тепловики неодноразово отримували попередження від ПАТ «Львівгаз» про те, що вони здійснюють несанкціонований відбір природного газу, оскільки не мають виділених обсягів природного газу для потреб теплопостачання. Проте всі звернення ПАТ «Львівгаз» були проігноровані з боку керівництва «Львівтеплоенерго», тому 6 серпня 2012 р., на вимогу НАК «Нафтогаз України», працівникам газового господарства довелося вдатися до крайнього методу – відключення котелень та ТЕЦ-1 від газопостачання.

              Найближчим часом ситуація із припиненням постачання природного газу до «Львівтеплоенерго» може повторитися, оскільки питання забезпечення їх необхідним ресурсом блакитного палива, відповідно мешканців Львова гарячою водою, не вирішується ні міськими чиновниками, ні керівництвом даного теплопостачального підприємства.

              На сьогодні, зважаючи на те, що наближається свято Дня незалежності, товариство «Львівгаз» під свою відповідальність здійснює постачання блакитного палива до об’єктів  «Львівтеплоенерго», проте безлімітне споживання газу не може тривати безкінечно, тому вкотре наголошуємо на необхідності ТЕРМІНОВО вирішити проблему забезпечення тепловиків необхідним ресурсом.

         Вчора, 15 серпня, ПАТ «Львівгаз» відновило газопостачання ЛМКП «Львівтеплоенерго», у зв’язку із виділенням лімітів природного газу для цього підприємства.           Однак, варто зазначити, що виділені їм обсяги природного газу є недостатніми для забезпечення повноцінної роботи даного комунального підприємства. Споживання природного газу ЛМКП «Львівтеплоенерго» становить 180 тис. м3 на добу, а виділено ліміту лише 72 тис. м3 . Тому, питання щодо забезпечення достатньої кількості блакитного палива для «Львівтеплоенерго» надалі залишається відкритим, і, очевидно, подальших обмежень подачі природного газу не уникнути, якщо керівництвом міста та теплопостачального підприємства не буде вирішуватися проблема виділення необхідних ресурсів.

         Адже УМГ «Львівтрансгаз», у своєму листі зазначає, що  відпускатиме блакитне паливо згідно з виділеним НАК «Нафтогаз України» ресурсом, а у разі перевищення споживання понад ліміт буде обмежувати подачу природного газу через ГРС до підтверджених об’ємів, що ставить під загрозу газопостачання міста вцілому.  Таке обмеження призведе до зниження тиску у газорозподільній мережі Львова і припинення його подачі у крайніх точках, відповідно, споживачі, які вчасно і справно оплачують за послуги з газопостачання, можуть залишитися без блакитного палива.

        Тому вкотре наголошуємо на необхідності вчасно та в повному обсязі вирішувати питання виділення лімітів природного газу ЛМКП «Львівтеплоенерго» та не допущенні подальших відключень. Крайні заходи, до яких змушені вдаватися працівники газового господарства не приємні в першу чергу споживачам, а газовиків відволікають від основної роботи – забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання.

             ПАТ «Львівгаз» попереджає, що у зв’язку з виконанням   робіт по виносу газопроводу середнього тиску діаметром 300 мм, що знаходиться по вул. Перфецького, в   четвер    26 липня 2012 року    з 9 год. до 21 год. буде припинено газопостачання у Франківському районі м. Львова. Перелік об’єктів, які залишаться без газу подано у таблиці.

            Товариство просить вибачення за тимчасові незручності.п/п
Адреса
Назва об’єкту
 
1
вул. Кульпарківська ,117
« Касіопея»
 
2
вул. Наукова - Симоненка
ГРП – 83
 
3
вул. Наукова - Пулюя
ГРП -168
 
4
вул. Гвардійська , 32а
котельня   Львівської КЕЧ
 
5
вул. Сахарова
гурт. «Політехніка»
 
6
вул. Бойківська
ГРП – 265
 
7
вул. Бойківська
ГРП - 194
 
8
вул. Бойківська ж/б
№ 50а.50б.54.54а.56   РД
 
9
вул. Аркаса
ШРП 60
 
10
вул. Аркаса
всі ж/б, РД
 
11
вул. Наукова ,87 а
їдальня
 
12
вул. Кн. Ольги 5 в
КБП «Карпатбуд»
 
13
вул. в.Великого , 113
їдальня ( банк )
 
14
вул. Стрийська , 108
ж/б цегельного заводу,РД
 
15
вул. Пулюя
ПТУ - 27
 
16
вул. Боткіна , 38
кафе
 
17
вул. Кн. Ольги, 3
інтернат
 
18
вул. Кн. Ольги
Гараж.кооп. «Ластівка»
 
19
вул. Пулюя , 34 а
котельні ЛКП «Львівтеплокомуненерго»
 
20
вул. В.Великого/непарна сторона
№ 61 - 125
 
20а
вул. Кн.Ольги115
ТзОВ «Княгиня Ольга»,РД
 
21
вул. Наукова /парна сторона/
№ 44 - 116
 
22
вул. Наукова /непарна сторона/
№ 9 - 61
 
23
вул. Пулюя /непарна сторона/
№ 1 - 29
 
24
вул. Пулюя /парна сторона/
№    2 - 42
 
25
вул. Симоненка
№ 1 -    13
 
26
вул. Симоненка
№ 6 -   20
 
27
вул. Наукова
СШ № 45, 46 , 66
 
28
вул. Пулюя
СШ № 83
 
29
вул. Наукова д/с
№ 44, 137
 
30
вул. В.Великого д/с
№ 77,87
 
31
вул. Пулюя
№ 164
 
32
вул. Перфецького , 19
Управління ДАІ УМВСУ у
Львівській обл.
 
33
вул. Перфецького ,5, 3
ж/б (ШРП) 307
 
34
вул. Кульпарківська ,ж/б №117,119,121,123,125,127,129,131,
133,135,
137,141,143,145,147
ж/б
 
35
вул. вул. В. Великого ,24
« Макдональдс»
 
36
вул. Кн. Ольги 5е ,5к
ж/б       РД,ШРП 264
 
37
вул. Бойківська ,3
ж/б               РД
 
38
вул. В.Великого ,58
« Агромашпроект»
 
39
вул. Янева , 10
ФСТ «Динамо»
 
40
вул. Кульпарківська , 230
МПП ВКФ «Гелікон»
 
41
вул. Кульпарківська , 95
котельна ЛМКП « Залізничнетеплоенерго»
 
42
вул. Янева ,1
ж/б   РД
 
43
вул. В.Великого ,10
в/ч - 9507
 
44
вул. Сміливих , 5
ПП«Офіс-центр»(Польське консульство)
 
45
вул. Пулюя , 34
«ІСТ – Захід»
 
46
вул. Кн. Ольги , 100
СТО ПП «Ситар»
 
47
вул. В. Великого ,117
Медтехніка , та організації
 
48
вул. В.Великого , 121
Ельдорадо
 
49
вул. В.Великого ,22 а
ж/б    ШРП №428
 
50
вул. В.Великого ,16
ТзОВ «Азов-Тур»
 
 
 
 
 
 
 
 
 

          Впродовж першої декади липня працівниками УЕГГ м. Львова ПАТ «Львівгаз» відключено від газопостачання 150 абонентів-боржників із загальною сумою заборгованості  116 914,70 гривень.           Відключення боржників проводиться районними службами газопостачання, відділом по роботі з боржниками УЕГГ м. Львова, аварійно-диспетчерською службою УЕГГ м. Львова.

          Районними службами газопостачання УЕГГ м. Львова відключено:
 • Личаківська РСГ – 22 боржники на суму боргу – 23 837,20 грн.;
 • Залізнична РСГ – 20 боржників на суму боргу -  26 687,26 грн.;
 • Галицька РСГ – 24 боржники на суму боргу – 18 583,01 грн.;
 • Франківська РСГ – 32 боржники на суму боргу – 8 584,05грн.;
 • Шевченківська РСГ – 28 боржників на суму боргу – 21 114,98 грн.;
 • Сихівська РСГ – 24 боржники на суму боргу -   18 108,20 грн.      
       Варто зазначити, що із 150-ти абонентів, які від’єднані від газової мережі 123 абоненти здійснили оплату на загальну суму  – 77 257,91 грн., із них 27 споживачів частково розрахувалися за надані послуги із газопостачання, а з 13-ма укладено угоди на розтермінування заборгованості.

          Окрім того, юридичним відділом товариства підготовлені матеріали для передачі в суди по 128-ми споживачах, які мають заборгованість понад 500 грн. станом на 01 липня 2012 р., не проводять оплати за спожитий газ та не допускають до своїх помешкань працівників УЕГГ м. Львова для відключення газових приладів.

      ПАТ «Львівгаз» ще раз наголошує про необхідність вчасно оплачувати надані послуги із газопостачання, на сьогодні ще близько 1000 споживачів-боржників отримали  попередження про відключення від газопостачання.

            Все частіше працівники ПАТ «Львівгаз» виявляють крадіжки газу та несанкціоноване втручання в газову мережу.              Мешканці Львівщини бажаючи зекономити на оплаті за спожитий природний газ вдаються до злочинів. Так, від початку року працівниками газового господарства було виявлено сім фактів незаконного споживання природного газу.

             Намагання вкрасти газ в обхід лічильника або маніпуляції із приладом обліку газовики виявляють у кожному газифікованому районі. Як би крадій не намагався замаскувати сліди свого злочину, однак рано чи пізно його виявляють. А тоді покарання не уникнути, адже порушнику доведеться сплатити вартість спожитого газу за нормами та збитки газопостачального підприємства.

             Так, нещодавно були виявлені такі факти:

 • У споживача, що проживає у м. Дрогобич зафіксовано самовільну врізку в газопровід низького тиску в стіні, де мешканцем був встановлений газовий кран під виглядом розподільчої електрокоробки, через який газ поступав в обхід лічильника. Після виявлення незаконного споживання, працівниками газового господарства ліквідовано врізку і здійснено дорахунок на суму 28 878,71 грн.
 • У Самбірському районі виявлено обвідну лінію до опуску опалювальної печі. На сьогодні лінію ліквідовано та здійснено дорахунок 7 875,25 грн.
 • Під час огляду газової мережі у Яворівському районі виявлено незаконне споживання природного газу у літній кухні одного з споживачів, шляхом врізки у підземний газопровід, що давало можливість користуватися газом в обхід прилада обліку. Цьому абоненту донараховано 29 983,09 грн.

          Варто зазначити, що такі факти непоодинокі та окрім порушення закону, крадіжки газу, «горе споживачі» наражають на небезпеку себе і оточуючих людей, адже крадії усе роблять на свій страх і ризик, очевидно, не думаючи про безпеку. Усі виявлені самовільні втручання у газову мережу здійснені з грубим порушенням Правил безпеки систем газопостачання України. Дуже часто у місцях несанкціонованих врізок у газопроводи виявляються витоки природного газу, який може накопичитися і тоді вибуху не уникнути.

            ПАТ «Львівгаз» звертається до усіх небайдужих мешканців Львівщини, якщо комусь відомо про факти незаконного споживання природного газу повідомляти на гарячу лінію товариства за телефоном (032) 233-02-72, який працює у робочі дні з 8:00 до 17:15.

             Якщо факт крадіжки підтверджується, для людини, яка надала інформацію, передбачена винагорода.

      Борг мешканців м. Львова за спожитий природній газ становить 31 901 735 гривень. З початком липня ПАТ «Львівгаз» вдається до непопулярного, проте найбільш дієвого методу – відключення боржників від газопостачання.                 Адже згідно із Правилами надання населенню послуг із газопостачання якщо споживач не платить за цю послугу, то він не може її отримувати. З цією метою створено  бригади з працівників газового господарства, які будуть відключати боржників методом від’єднання від зовнішньої мережі та – від підземних газових мереж. Окрім того в кожному районі створено комісію з координації робіт по відключенню та мобільні групи, які будуть здійснювати відключення методом встановлення запірних пристроїв на кранах, газових приладах та методом встановлення заглушок на газопроводі.

                 ПАТ «Львівгаз» просить мешканців терміново погасити заборгованість за спожитий газ, а також і надалі своєчасно розраховуватися за надані їм послуги з газопостачання. Невчасна оплата за спожите блакитне паливо призводить до відімкнення від газорозподільної мережі, а відповідно до додаткових витрат мешканців, оскільки роботи з від’єднання та повторного під’єднання до газової мережі проводяться за рахунок споживачів.

              За повторне підключення до газової мережі споживачеві-боржнику доведеться заплатити від 66 гривень (якщо відключення здійснено методом встановлення заглушки) та від 140 гривень (якщо від’єднання здійснено методом зварки).

              Шановні абоненти ПАТ «Львівгаз» терміново заплатіть за спожитий газ, в іншому випадку постачання природного газу буде припинено!!!

[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100