ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Пошук
Пошук

    З 01.05.2013р. у ПАТ «Львівгаз» запрацювало «Єдине вікно», що обслуговує споживачів з питань газифікації  їхніх об’єктів.



   Відтепер, мешканці міста мають можливість в одному місці, за максимально короткий строк отримати послуги по приєднанню до газових мереж, а також оперативно проконсультуватись з питань щодо цієї послуги.
   Єдине вікно забезпечує технологічну послідовність взаємодії виробничих підрозділів ПАТ у процесі надання послуг замовнику зі стандартного та не стандартного приєднання до єдиної газотранспортної системи України (ЄГТСУ), заміну/додаткове встановлення газових приладів, реконструкцію внутрішньої системи газопостачання без збільшення потужності.
     Єдине вікно приймає замовлення споживачів на послуги:
  • Стандартного приєднання до ЄГТСУ;
  • Приєднання до ЄГТСУ що не є стандартним;
  • Реконструкцію внутрішнього газопостачання об’єкта замовника;
  • Додаткове встановлення, заміну газових приладів без збільшення/з збільшенням  потужності зовнішнього газопостачання;
                     Графік роботи Єдиного вікна:
   Понеділок-Четвер з 09.00-16.00
   Обідня перерва з 12.00-13.00
   Телефон: (032) 233-03-55.

         14 травня 2013 р. у м. Жовква відбулися фінальні змагання з міні-футболу на першість ПАТ «Львівгаз», перемогу у яких здобули працівники Жовківського УЕГГ.



           У квітні 2013 р. розпочався турнір з міні-футболу між працівниками філій ПАТ «Львівгаз». За підсумками відбіркових змагань, які проходили по чотирьох зонах, до чвертьфіналу вийшли команди Миколаївського УЕГГ, Бориславського УЕГГ, Бродівського УЕГГ, Городоцького УЕГГ, Жовківського УЕГГ, Перемишлянського УЕГГ, Мостиського УЕГГ та Яворівського УЕГГ.

    

        У результаті напруженої боротьби місця у півфіналі вибороли команди Бориславського УЕГГ, Бродівського УЕГГ, Жовківського УЕГГ та Яворівського УЕГГ.  Варто зауважити, що усі ігри у півфіналі були рівними і фіналісти визначилися лише за серією післяматчевих пенальті.

               Отож, бронзову нагороду вже другий рік поспіль здобула команда Бродівського УЕГГ, срібло завоювали газовики Яворівського УЕГГ, а переможцями змагань стали господарі футбольного поля Працівники Жовківського УЕГГ. Вітаємо усіх учасників та бажаємо подальших перемог. 

Нагородження призерів змагань

Бронзові призери – команда Бродівського УЕГГ

Срібні призери – команда Яворівського УЕГГ

Переможці змагань – команда Жовківського УЕГГ

           Сьогодні, 14 травня 2013 р., відбулася прес-конференція на тему «Нова схема приєднання до газових мереж», на якій представники ПАТ «Львівгаз» розповіли про зміни, що відбулися в питаннях приєднання до газових мереж.



              Зокрема, у червні минулого року Верховна Рада прийняла Закон № 5021-VI  «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій України».

       «Законотворці чітко визначили вартість, умови, строки та обов’язки надання газопостачальним підприємством послуги приєднання, «Львівгаз» у найкоротший термін підготувалося до її запровадження  і готовий виконувати замовлення споживачів відповідно до нормативних вимог», – зазначив Улан Станіслав Миколайович – заступник голови правління по іншій діяльності ПАТ «Львівгаз».

         Як розповів Павло Петрович Сербан – начальник управління з експлуатації газового господарства м. Львова: «З 1 січня 2013 року в Україні введена принципово нова модель взаємовідносин між газорозподільними підприємствами та замовниками при виконанні приєднання об’єктів замовників до газових мереж.

        Споживачі газу, які хочуть приєднатися до газових мереж, можуть скористатися послугою з приєднання по одній із двох моделей:
  • стандартне приєднання;
  • приєднання, що не є стандартним.

       Закон визначив порядок надання послуг «Стандартного» і «Нестандартного» приєднання  до газової мережі для всіх категорій споживачів. У березні–квітні цього року  Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла низку Постанов, які врегулювати  правовідносини газопостачальника зі споживачами в частині надання послуги.

       Зокрема, для усіх замовників «стандартного приєднання» НКРЕ встановила єдині ставки вартості робіт та короткі строки для видачі технічних умов на внутрішнє газопостачання, погодження робіт і підключення до газових мереж».

    «Такий підхід є зручнішим і легшим для наших споживачів, оскільки замовник із переліком усіх необхідних документів звертається в «Єдине вікно», що дозволить споживачу зекономити свій час та гроші», – відзначив начальник Рапавий  Петро Ярославович – начальник сектору «Єдине вікно»  ПАТ «Львівгаз».

      До переліку документів для замовлення приєднання входить заява і опитувальний лист, затверджений газорозподільним підприємством (видається по місту реєстрації замовлення), а також копії документів про визначення права власності/користування приміщенням або земельною ділянкою.

    Вартість послуг по стандартному приєднанню відповідатиме ставці  установленій НКРЕ, і залежить від типорозміру лічильника, типу місцевості і діючого газопроводу. При «нестандартному приєднанні» вартість плати буде розраховуватись на підставі проектно-кошторисної документації, з урахуванням вимог «Порядку розрахунку плати за приєднання об’єктів замовників до газових мереж» затвердженого НКРЕ.

      Нововведення не розповсюджуються на випадки, коли замовник отримав технічні умови на приєднання до газових мереж до 16 березня 2013 р., а саме будівництво  розпочато до 1 червня 2013 р..

     Детальну інформацію про надання послуги приєднання до газових мереж споживачі можуть отримати у районних службах ПАТ «Львівгаз». 

 На доповнення до ПОВІДОМЛЕННЯ  про проведення загальних зборів акціонерів ПАТ «Львівгаз» призначених на 22.05.2021 року, яке було опубліковане  09.04.2022 року у Бюлетні «Відомості Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» № 68 (1572),  ПАТ «Львівгаз» інформує  про основні показники фінансово-господарської діяльності  товариства  за 2011 - 2012 рр. (тис. грн.).

 
Найменування показника
період
2012р.*
2011р.
Усього активів
1369275
1533579
Основні засоби
920167
777583
Довгострокові фінансові інвестиції
0
0
Запаси
10997
85973
Сумарна дебіторська заборгованість
123616
393714
Грошові кошти та їх еквіваленти
193805
12407
Нерозподілений прибуток
569641
-248611
Власний капітал
796908
247319
Статутний капітал
170
170
Довгострокові зобов’язання
162242
340712
Поточні зобов’язання
396832
303198
Чистий прибуток (збиток)
12764
28380
Середньорічна кількість акцій (шт.)
3401400
3401400

Кількість власних акцій, викуплених протягом періоду (шт.)

-
-

Загальна сума коштів, витрачених на викуп власних акцій протягом періоду

-
-

Чисельність працівників на кінець періоду (осіб)

4836
4939
 

* Попередні дані. Остаточна  інформація, підтверджена аудиторським висновком,  буде надана на загальних зборах акціонерів.

  

ПАТ «Львівгаз»

            Працівники ПАТ «Львівгаз» проводять позачергові заняття по навчанню учнів загальноосвітніх шкіл правилам безпечного використання газу у побуті, у зв’язку із збільшенням кількості нещасних випадків в тому числі за участю дітей, пов’язаних із використанням газу у побуті. 



        Наближаються літні канікули, дуже часто діти будуть залишатися самі вдома, тому дуже важливо нагадати малюкам правила безпечного поводження з газом та розповісти як діяти у разі нещасного випадку.

        Газовики особливо наголошували на тому, що категорично заборонено:

·         користуватися газовими приладами дітям до 12 років;

·         залишати без нагляду працюючі газові прилади;

·         прив’язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;

·         сушити білизну над газовою плитою;

·         використовувати для сну приміщення, де встановлені газові прилади;

·         проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів.

        А також розповіли, якщо ви відчуваєте запах газу, то необхідно провітрити приміщення, відкривши вікна та двері, перекрити контрольний кран на газові прилади та викликати аварійну службу газового господарства за тел. «104»

 

 Шановний акціонере!

 

         Маємо нагоду ще раз звернути Вашу увагу, що згідно  Закону України «Про акціонерні товариства»  реалізація прав акціонерів на участь у загальних зборах та отримання дивідендів здійснюється на підставі переліку акціонерів, який складається в порядку, встановленому законодавством про депозитарну систему України.



Перелік акціонерів містить сукупність даних про кожного акціонера, в тому числі: прізвище, ім’я та по батькові, інформацію про ідентифікаційний номер платника податків, дані документа, що посвідчує особу, адресу місця реєстрації та поштову адресу, дані про кількість акцій, які належать акціонеру Товариства.

Ця інформація про акціонерів зберігається на рахунках у цінних паперах відкритих Товариством акціонерам у процесі  дематеріалізації випуску цінних паперів  у Зберігача або самостійно відкритих акціонерами.

З моменту формування реєстру акціонерів дані по кожному акціонеру  могли змінитись або доповнитись. Невідповідність фактичних даних акціонерів та даних, які  містяться на рахунках у цінних паперах, не дає змоги акціонерам безперешкодно та без затримок скористатись своїми правами.

Для того, щоб акціонери могли безперешкодно та без затримок користуватись своїми правами, необхідно звернутись до Зберігача, у якого відкрито рахунок у цінних паперах та внести відповідні зміни  до   анкети рахунку у цінних паперах.
Для чого пропонується оформити та надіслати  Зберігачу відповідну  ЗАЯВУ на зміну реквізитів та АНКЕТУ.
Спадкоємці  акціонерів також   мають переоформити  належним чином свої права власності.

Бланки ЗАЯВИ та АНКЕТИ, інструкція щодо їх оформлення та перелік  документів, що повинні надаватись  Ви зможете отримати одним із нижче зазначених способів:

  • в мережі Інтернет на сайті  Зберігача АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» за адресою  http://www.clhs.kiev.ua/3/ukr/newsfull/687/visibletype/1/index.html;
  • за окремим зверненням до Товариства, або Зберігача АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» ці бланки будуть надіслані на Вашу адресу листом;
Внесення змін до  анкети рахунку у цінних паперах для акціонера проводиться безкоштовно, якщо сумарна номінальна вартість акцій, які належать акціонеру,  не перевищує 850 гривень(п.5.5. рішення НКЦПФР №98 від 30.06.2021 р.).
 

Контакти за якими акціонер може звернутись для внесення змін до   анкети рахунку у цінних паперах

Зберігач:

АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»,

поштова адреса: вул. Борисоглібська, 5-А,                      м. Київ, 04070,

тел. (044) 593-10-36.

Товариство:

ПАТ «Львівгаз»

поштова адреса: вул. Золота, 42, м. Львів, 79039

тел.(032) 233-63-55

Контактна особа: Вук Уляна Іванівна

 
 
 
 
 
 
                                                                                                                              ПАТ «Львівгаз»
 
 

 ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення Загальних зборів акціонерів

 

     Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «ЛЬВІВГАЗ»  (надалі – «Товариство»), місцезнаходження якого: 79039, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Золота, буд. 42, повідомляє про проведення Загальних зборів акціонерів Товариства (надалі – «Загальні збори») 22 травня 2013 року о 10.00 годині за адресою: м. Львів, вул. Золота, буд. 42, (в актовому залі Товариства).

     Реєстрація акціонерів для участі у Загальних зборах буде здійснюватися в день проведення зборів за вищевказаною адресою, початок реєстрації - о 09.00, закінчення реєстрації - о 09.45.

     Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах -  16 травня 2013 р.



ПОРЯДОК  ДЕННИЙ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ:
 

1. Обрання Лічильної комісії Загальних зборів Товариства.

2. Обрання Голови та секретаря Загальних зборів Товариства.

3.  Затвердження порядку (регламенту) проведення Загальних зборів Товариства.

4. Звіт Правління Товариства за 2012 рік.

5.  Звіт Наглядової Ради Товариства за 2012 рік.

6.  Звіт та висновки Ревізійної комісії Товариства за 2012 рік.

7. Прийняття рішення за наслідками розгляду звіту Правління, звіту Наглядової ради та звіту Ревізійної комісії Товариства.

8.  Затвердження річного звіту та балансу Товариства за 2012 рік.

9.  Розподіл прибутку Товариства (порядок покриття збитків) за підсумками 2012 року.

10. Про затвердження основних напрямків діяльності Товариства на  2013 рік.

11. Про внесення змін та доповнень до Статуту Товариства шляхом затвердження його в новій редакції.

12. Про внесення змін та доповнень до Положення про Загальні збори, Наглядову раду, Правління та Ревізійну комісію Товариства шляхом затвердження їх у новій редакції.

13. Про припинення повноважень членів Наглядової ради Товариства.

14. Про обрання членів Наглядової ради Товариства.

15. Затвердження умов договору (контракту), що укладається  з членами Наглядової ради Товариства та визначення особи, яка уповноважується на підписання від імені Товариства договору (контракту) з членами Наглядової ради Товариства.

16. Про припинення повноважень членів Ревізійної комісії Товариства.

17. Про обрання членів Ревізійної комісії Товариства.

18. Затвердження умов договору (контракту), що укладається з членами Ревізійної комісії Товариства та визначення особи, яка уповноважується на підписання від імені Товариства договору (контракту) з членами Ревізійної комісії Товариства.

               Для  реєстрації на участь у Загальних зборах акціонер повинен мати при собі паспорт, а представник акціонера – паспорт та відповідну довіреність оформлену згідно з чинним законодавством України.

              Ознайомитись з матеріалами (документами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного Загальних зборів, акціонери можуть у приміщенні Товариства за адресою: м. Львів, вул. Золота, 42 (відділ правового та корпоративного забезпечення, корп. №1, кім. 49), щоденно (крім суботи та неділі) з 10:00 год. до 16:00 год. (обідня перерва з 12:00 год. до 13:00 год.), а в день проведення річних загальних зборів - також у місці їх проведення. Відповідальною особою за порядок ознайомлення акціонерів із зазначеними документами є юрист відділу правового та корпоративного забезпечення Вук Уляна Іванівна.

              Довідки за телефоном: (032)  233-63-55.
 
              

ПАТ «ЛЬВІВГАЗ» 

           Борг мешканців Львівщини за спожитий природній газ становить близько 13 мільйонів гривень, відповідно понад 12 тис. споживачам відіслано попередження про необхідність оплати заборгованість з газопостачання. У разі не здійснення проплати  ПАТ «Львівгаз» буде вдаватися до відключень боржників від газопостачання та передачі справ для стягнення через суд та виконавчі органи.



          Згідно із п. 6 Правил надання населенню послуг із газопостачання якщо споживач не платить за цю послугу, то він не може її отримувати. З цією метою у товаристві працює підрозділ по роботі з боржниками, працівники якого і будуть відключати боржників від газопостачання.  

           ПАТ «Львівгаз» просить мешканців терміново погасити заборгованість за спожитий газ, а також і надалі своєчасно розраховуватися за надані їм послуги з газопостачання. Невчасна оплата за спожите блакитне паливо призводить до відімкнення від газорозподільної мережі, а відповідно до додаткових витрат мешканців. Згідно з офіційним роз’ясненням НКРЕ, яке опубліковане в Інформаційному бюлетені НКРЕ №  4 – 2010 р. послуга з відновлення газопостачання споживачеві внаслідок порушення ним Правил, а також умов договору, укладеного між газопостачальним підприємством та споживачем, є додатковою послугою, за яку газорозподільне підприємство нараховує плату. Отож, за повторне підключення до газової мережі споживачеві-боржнику доведеться заплатити від 66 гривень (якщо відключення здійснено методом встановлення заглушки) та від 140 гривень (якщо від’єднання здійснено методом зварки).

      Крім того, у разі передання справи про стягнення заборгованості до суду, споживачу додатково доведеться сплатити судовий та виконавчий збір, зокрема судовий збір від 114,7 до 229,4 гривень, виконавчий – 10 % від суми заборгованості.

         Отож, ПАТ «Львівгаз» наголошує на необхідності терміново погасити заборгованість за послуги із газопостачання, адже не сплата боргів призведе до значних додаткових витрат споживачів.

       В період закінчення опалювального сезону, коли відбуваються значні перепади атмосферного тиску порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом. Зокрема з початку 2013 р. зафіксовано 2 випадки з летальним наслідком, загинуло троє осіб, у 2012 р. трапилось 8 випадків смертельних отруєнь чадним газом, загинуло 10 людей.



 

           ПАТ «Львівгаз» вкотре попереджає споживачів природного газу бути особливо обережним під час користування газовими приладами з відводом продуктів згорання в димохід, адже у більшості випадків отруєння стаються внаслідок порушення Правил використання газу в побуті споживачами газу, а саме:
  •  встановлення витяжної вентиляції зі штучним спонуканням (електровентилятори), що суперечить вимогам «Правил безпеки систем газопостачання України», які викликають зворотну тягу в димових каналах;
  •  не перевіряється наявність тяги перед розпалюванням і під час роботи газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід.
           Для того, щоб застерегти себе від нещасних випадків необхідно:
  • періодично перевіряти тягу в димоході перед вмиканням і під час роботи газового приладу та не користуватися ним у разі відсутності тяги;
  • не закривати решітки вентиляційних каналів;
  • відкривати кватирку (фрамугу) на час роботи газових приладів;
  •  у разі спрацювання автоматики безпеки – викликати працівників газової служби для з’ясування причин і в жодному разі самовільно не вмикати газовий прилад;
  •  не залишати працюючий газовий прилад без нагляду.
    Наголошуємо, що згідно з Правилами безпеки систем газопостачання України власники індивідуальних житлових будинків зобов’язані забезпечити своєчасну прочистку димових та вентиляційних каналів спеціалізованими організаціями з отриманням відповідного акта.
        Користуватися газовими приладами у разі відсутності тяги  КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО ! 

 

               У зв’язку із складними погодними умовами ПАТ «Львівгаз» наголошує споживачам природного газу про те, що потрібно бути особливо уважними та обережними під час використання газу у побуті, адже зі зміною погодних умов, а саме підвищенням вологості повітря, зниженням атмосферного тиску, сильними поривами вітру та значними опадами підвищилася небезпека отруєння чадним газом.



            Для того, щоб застерегти себе від нещасних випадків необхідно:

  • періодично перевіряти тягу в димоході перед вмиканням і під час роботи газового приладу та не користуватися ним у разі відсутності тяги;
  • не закривати решітки вентиляційних каналів;
  • відкривати кватирку (фрамугу) на час роботи газових приладів;
  • у разі спрацювання автоматики безпеки – викликати працівників газової служби для з’ясування причин і в жодному разі самовільно не вмикати газовий прилад;
  • не залишати працюючий газовий прилад без нагляду;
  • у разі несправності газового приладу або наявності запаху газу у квартирі чи під’їзді перекрити контрольний кран і викликати працівників аварійної служби ПАТ «Львівгаз» за тел. 104.
 

            Пам’ятайте дотримання цих простих правил вбереже Вас та Ваші родини від нещасних випадків.

           За січень 2013 року працівниками ПАТ «Львівгаз» виявлено та припинено подачу природного газу на 317 приладів, які були самовільно встановлені мешканцями, з них 103 – у Львові.



                    На жаль, єдиним дієвим способом змусити мешканців не втручатися в газову мережу, а для встановлення нових газових приладів звертатися до спеціалізованих організацій, є припинення подачі газу на ці прилади.

              САМОВІЛЬНЕ втручання в газову мережу та не нехтування правилами користування газовими приладам є небезпечним для життя людей. Оскільки природний газ є вибухонебезпечний, то своїми неправомірними діями споживачі можуть загрожувати не тільки своєму життю та здоров’ю, а й життю та здоров’ю оточуючих людей.

                 Варто зауважити, що втручання в газову мережу споживачами природного газу є грубим порушенням «Типової інструкції з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункт 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку, заміну і ремонт газового обладнання.

 
                  Довідкова інформація

         Щоб уникнути нещасних випадків, необхідно пам’ятати, що при появі запаху газу слід негайно перекрити усі  крани на газопроводах, відкрити кватирки. Не можна запалювати вогонь, вмикати і вимикати електроприлади. Не користуйтеся електродзвінками, викличте аварійну газову службу за телефоном 104. Перед користуванням газовими приладами неодмінно провітріть приміщення, перевірте наявність тяги в димових та вентиляційних каналах. У разі пошкодження газового обладнання дзвоніть в управління експлуатації газового господарства району чи міста.

 

 

            В межах Місячника безпечного використання газу, який триває на Львівщині з 28 січня 2013 р. працівники ПАТ «Львівгаз» спільно з Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Львівській області проводять лекції  в освітніх закладах області та нагадують правила користування газовими приладами у побуті.



            Так, 19 лютого така лекція відбулася у студмістечку Національного університету «Львівська політехніка», аби уникнути нещасних випадків, пов’язаних із використанням газу у побуті газовики нагадали студентам як правильно користуватися газовими приладами, щоб газ приносив лише тепло та добробут. Лише у 2012 р. на Львівщині вісім осіб загинуло внаслідок нещасних випадків, пов’язаних із використанням газу у побуті. За результатами проведених перевірок встановлено, що причинами нещасних випадків було порушення споживачами Правил безпеки систем газопостачання України, тому працівники газового господарства ще раз і ще раз нагадують про те, що при користуванні газом не можна легковажити вимогами правил.

            Газовики особливо наголошували на тому, що категорично заборонено:

  • користуватися несправними газовими приладами при наявності витоку газу;
  • залишати без нагляду працюючі газові прилади;
  • застосовувати вогонь для виявлення витоку газу. В приміщенні, де відчувається запах газу, не запалювати сірників, не вмикати/вимикати електричні прилади, не використовувати електродзвінки до ліквідації витоку газу;
  • прив’язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;
  • сушити білизну над газовою плитою;
  • експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;
  • використовувати для сну приміщення, де встановлені газові прилади;
  • проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів;
  • самостійно проводити ремонт по реконструкції димових та вентиляційних каналів. Дані роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.

            Важливо пам’ятати – у разі витоку газу необхідно негайно перекрити контрольний кран на газові прилади, провітрити приміщення і викликати аварійну службу газового господарства за тел. «104».

        В межах Місячника безпечного використання газу у побуті працівники ПАТ «Львівгаз» проводять лекції в освітніх закладах Львівщини, в яких нагадують школярам Правила поводження з газом.



          Так, 15 лютого незвичний для школярів урок пройшов у газовій школі-виставці, що знаходиться на території ПАТ «Львівгаз». Учні восьмого класу середньої школи № 44  прослухали лекцію та дізналися багато нової інформації про те що таке газ і як з ним поводитися, щоб він приносив лише тепло та добробут. Окрім того школярі мали змогу побачити наочно як правильно користуватися газовими приладами, перевіряти тягу. Співробітники ПАТ «Львівгаз» розповідали дітям до яких наслідків може призвести невміле чи неправильне користування газом та особливо наголошували на тому, як треба діяти у разі нещасного випадку чи коли відчувається запах газу.

            Наприкінці лекції провели перевірку як школярі засвоїли нові для них знання та дійшли висновку, що такі лекції дуже потрібні, адже вже з шкільного віку діти вчаться від спеціалістів правильному газокористуванню.

            Після тематичного заняття в газовій школі учням провели екскурсію у Музеї історії газифікації Львівщини та розповіли, що газове господарство нашого регіону є одним із найстаріших в Україні. Діти з захопленням слухали екскурсовода та розглядали експонати. Вже традиційно усім найбільше подобаються лічильник, що відпускав газ лише за передоплатою та холодильник, який працював на газі, адже таке обладнання більшість відвідувачів тут бачать уперше.

              Завтра 15 лютого 2013 р. о 14.15 у газовій школі ПАТ «Львівгаз» відбудеться навчання дітей шкільного віку безпечному користуванню газом у побуті. Після лекції відбудеться екскурсія у Музей історій газового господарства Львівщини, що знаходиться на території Товариства. Такий захід проводиться з метою запобігання нещасних випадків під час користування газовими приладами, а також підвищення рівня знань вимог правил безпечного користування газом у побуті серед дітей шкільного віку. Запрошуємо журналістів взяти участь у заході.

 

               Захід відбудеться 15 лютого 2013 року об 14.15 год. за адресою: м. Львів, вул. Золота, 42

 

     З 28 січня до 28 лютого 2013 р. триває «Місячник безпечного використання газу в побуті». 

 



          Львівською обласною адміністрацією розроблено комплекс заходів, спрямований на підвищення рівня безпеки під час використання газу в побуті. А саме проведення періодичної перевірки щодо дотримання суб’єктами у сфері житлово-комунального господарства законодавства стандартів, норм, порядку і правил стосовно утримання, обслуговування та експлуатації димових і вентиляційних каналів, газового обладнання в котельнях у житлових будинках усіх форм власності.

        Окрім цього головам районних адміністрацій, міським головам доручено: забезпечити належний технічний стан димо-вентиляційних каналів; провести перевірку приміщень загального користування у житлових будинках щодо недопущення зберігання балонів зрідженого газу та вжити заходів щодо виявлення і ліквідації індивідуальних газобалонних установок, які зберігаються у житлових будинках понад два поверхи.

      В межах Місячника працівниками ПАТ «Львівгаз» проводяться позапланові інструктажі для ознайомлення мешканців Львівщини із правилами  безпечного використання газу, організовуються лекції у навчальних закладах, розповсюджують серед споживачів газу листівки-пам’ятки безпечного користування газовими приладами. Усі заходи спрямовані на попередження та недопущення нещасних випадків, пов’язаних із використанням газу у побуті.

[ Назад | Початок | Вгору ]

Rambler's Top100