ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Мешканцям вул. Пекарська, 16 відновлено газопостачання

         Усім мешканцям будинку на вул. Пекарській, 16  відновлено газопостачання. Працівниками Львівгазу замінено частину стояка, на якому безпосередньо і виявлено пошкодження корозією газової труби.         Перед включенням газу, згідно з вимогами «Правил безпеки систем газопостачання України», працівниками ПАТ «Львівгаз»  було здійснено огляд усіх помешкань даного будинку. Під час обходу в одній із квартир газовики виявили самовільно встановлений двохфункційний котел у ванній кімнаті, що є грубим порушенням «Правил безпеки систем газопостачання України» та становить небезпеку не лише для мешканців цієї квартири, а й для всього будинку, оскільки може призвести до нещасних випадків. Небезпеку становило також кухонне вогнище однієї з квартир, в якому було виявлено зворотну тягу. На ці прилади газопостачання припинено до того часу, поки порушення не будуть усунені.

      Проте це ще не всі проблеми, що були виявлені у вищевказаному будинку, іншому мешканцю Пекарської, 16 буде встановлено безкоштовно газовий лічильник, від якого він вже довгий час відмовляється, не допускаючи працівників Львівгазу до своєї квартири.

          Варто зазначити, що з 1 липня 2011 р. набув чинності Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який передбачає обов’язкове встановлення лічильників природного газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках та використовує газ комплексно, у тому числі для опалення – до 1 січня 2012 року.

         На думку газовиків, саме ці факти, самовільне встановлення газового приладу  та небажання мешканця однієї з квартир встановити газовий лічильник, спричинили невдоволення окремих жителів будинку на вул. Пекарській, 16 появою працівників Львівгазу та посилений ажіотаж до даного питання.

               Нагадаємо, що вчора, 20 грудня 2011 року, правниками ПАТ «Львівгаз» під час проведення перевірки газової мережі на щільність у будинку на вул. Пекарській, 16 було виявлено її негерметичність. Тому працівникам Львівгазу довелося у терміновому режимі припинити подачу газу на будинок, виявити місця пошкоджень газопроводу та ліквідувати їх, щоб не допустити аварійної ситуації. Крім того повідомляємо,що будь-які газомонтажні роботи у вечірній та нічний час категорично заборонено Правилами безпеки систем

           Адміністрація товариства просить вибачення за доставлені незручності, проте мешканці повинні поставитися із розумінням до ситуації, адже у даному випадку йшлося про їхню безпеку.

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100