ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

З січня 2012 р. запроваджується плановий платіж

 ПАТ «Львівгаз» інформує:

               Відповідно до Правил надання послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 року №2246 (із внесеними змінами)  розрахунки за послуги з газопостачання можуть провадитися на підставі планових платежів з підсумковим розрахунком за період не більше одного року.

              З метою надання можливості  споживачам здійснювати оплату планового обсягу споживання природного газу поточного місяця, з січня 2012 року у рахунках, що будуть вручатись абонентам ПАТ «Львівгаз», запроваджується  плановий платіж. Плановий платіж не є обов’язковим до сплати, тому в останньому  рядку рахунку, який називається «Фактично сплачено абонентом» є можливість  внести оплату за фактично спожитий газ. У картку обліку особового рахунку споживача не вносяться  нарахування по плановому платежу, отже заборгованість на суму планового платежу не збільшується, облікується лише сума оплати. Основна вимога полягає в тому, щоб споживачі розраховувались за фактично спожитий природний газ.

Zinivij
Пункти: 13Дата: 11.04.2022 Коментар: 2
В квитанції так запутано: для чого плановий платіж, рекомендовано дл сплати. Невже не можна встановити форму, яка була раніше: по різниці показників оплата за газ, Я оплачую регуляроно, а в квитанції кожний місяць звідкись вказано борг?
0
Дата реєстрації: 11.04.2022 1
dolkob
Пункти: 18Дата: 25.01.2022 Коментар: 1
https://easypay.ua/communal чому по цьому лінку немає "Львівгаз" ?
1
Дата реєстрації: 25.01.2022
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100