ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

20 вересня розпочався Місячник безпечного користування газом у побуті

         20 вересня 2010 р. розпочався «Місячник пропаганди безпечного і ощадливого використання природного та скрапленого газу в побуті», який ВАТ «Львівгаз» проводить щорічно.        Цей захід проводиться з метою забезпечення безперебійної та безаварійної експлуатації систем газопостачання, запобігання нещасних випадків під час користування газом у побуті, підготовки газових господарств області до безпечної і надійної роботи в осінньо-зимовий період. Усі заходи, які проводять працівники газового господарства, спрямовані на ознайомлення мешканців Львівщини із вимогами правил безпечного користування газом і побутовими газовими приладами.

      Під час проведення «Місячника...» працівники товариства здійснюють посилений відомчий контроль за станом газових мереж і приладів, якістю їх технічного обслуговування.
     У межах «Місячника…» працівники газових господарств ВАТ «Львівгаз» розповсюджують серед своїх абонентів листівки-пам’ятки безпечного користування газовими приладами, публікують статті і оголошення в пресі, проводять лекції у навчальних закладах, інструктажі населенню в технічних кабінетах і газових школах, проводять наради з власниками житлово-комунального фонду, тощо. Триватиме «Місячник…»  до 20 жовтня 2010 р.

 

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100