ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Підготовка до опалювального сезону 2010–2011 рр.

           «Незабаром розпочнеться опалювальний період і як ми до нього підготуємося, так і будемо зимувати» – каже начальник УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» Павло Сербан.          Основним завданням на даному етапі підготовки є співпраця із балансоутримувачами житлових будинків та громадських будівель, а саме їм потрібно провести якісну перевірку, прочистку та у разі необхідності ремонт димових та вентиляційних каналів. Після проведення цих робіт скласти акти відповідної форми та надати їх у ВАТ «Львівгаз».

       «Різке зниження температури та атмосферного тиску снігопади, пориви сильного вітру, дощі і відлиги можуть порушувати тягу та спричиняти задування в димоходи, що призводить до ускладнення експлуатації газових приладів і може бути причиною отруєнь чадним газом» – зазначає Павло Сербан.
        ВАТ «Львівгаз» звертає увагу мешканців на те, що користуватися газовими приладами у разі несправності димових та вентиляційних каналів категорично заборонено. Тому мешканці повинні вимагати від власників будинків та житлово-експлуатаційних підприємств акти, які підтверджують придатність димових та вентиляційних каналів до подальшої експлуатації. Крім того герметично закриті вікна і двері в приміщеннях, де встановлені газові прилади перешкоджають їх нормальній роботі, що призводить до утворення зворотної тяги та попадання чадного газу в помешкання, а це може призвести до нещасних випадків. Тому перед запалюванням будь-якого газового приладу обов’язково потрібно перевірити наявність тяги у вентиляційному, а для опалювальних приладів та газових колонок у димовому каналах, забезпечити приток повітря з вікна та дверей.
       Димові канали для опалювальних печей, газових колонок та опалювальних котлів, які працюють сезонно підлягають прочистці не рідше одного разу на рік перед початком опалювального сезону, а ті, що працюють цілий рік – два рази – перед початком опалювального сезону та після його закінчення.
       Категорично заборонено залишати без нагляду працюючі газові прилади, особливо ті, що не обладнанні автоматикою безпеки. Не допускайте до газових приладів дітей та осіб, які не мають навиків роботи з ними та не пройшли навчання газовій школі у ВАТ «Львівгаз».  
       Павло Сербан наголошує балансоутримувачам будинків, громадських будівель та всім без винятку споживачам природного газу: «Відновлення подачі газу на опалювальний період 20010–2011 рр. буде здійснюватися лише після надання в УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» акту прочистки димових та вентиляційних каналів».
       Дотримання правил поводження з газовими приладами у побуті – запорука Вашої безпеки.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100