ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

У Львівгазі відбулася нарада щодо надання субсидій за участі Віталія Муніщина

          Сьогодні, 26 серпня 2010 р., із робочою поїздкою ВАТ «Львівгаз» відвідав заступник міністра праці та соціальної політики Мущинін Віталій Вадимович. За його участі, а також за участі представників обласного управління праці та соціального захисту, представників ВАТ «Львівгаз» та інших облгазів, було проведено регіональну нараду з питань здійснення заходів щодо призначення населенню субсидій за спрощеним порядком.            На сьогодні ВАТ «Львівгаз» приділяє особливу увагу організації роботи з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком. Впродовж багатьох років товариством налагоджена співпраця з Управлінням праці та соціального захисту населення Львівської ОДА та відпрацьований механізм обміну інформацією щодо надання пільг та субсидій населенню області.

           Однак існують і проблемні аспекти, з якими стикаються надавачі послуг із газопостачання, а також абоненти ВАТ «Львівгаз», під час оформлення субсидій. Зокрема, окремим споживачам Львівської області необхідно звертатися до ВАТ «Львівгаз» із підтверджуючими документами щодо зміни кількості проживаючих осіб або розмірів опалювальної площі, що в свою чергу створює певні незручності. Дану проблему можна вирішити шляхом налагодження співпраці, а саме надання такої інформації, житлово-комунальними підприємствами, ОСББ та ЖБК в електронному форматі на адресу ВАТ «Львівгаз» та його структурних підрозділів.
             В свою чергу заступник міністра праці та соціальної політики Віталій Мущинін пообіцяв у максимально короткі терміни розглянути проблемні питання на нараді та прийняти рішення щодо оптимальних шляхів їх вирішення.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100