ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

На капітальні ремонти газопроводів «Львівгаз» інвестував понад 26 млн. гривень

    У 2013 році ПАТ «Львівгаз» капітально відремонтувало понад 67 кілометрів газопроводів та споруд на них, на що було направлено понад 26 мільйонів гривень. Вперше за останні роки на капітальні ремонти газопроводів направлено такі інвестиції. До прикладу у 2010 р. на ремонти газопроводів виділяли близько 6 мільйонів гривень. Більшість газотранспортних мереж Львова та області  вимагають термінової модернізації, оскільки труби прокладалися 30-40 років тому і з того часу проводилися лише локальні ремонти, а заміна мереж не проводилася взагалі.

 «Реконструкція газотранспортної системи торкнулася різних районів Львівщини. Зокрема, для попередження пошкоджень та недопущення аварій на газових мережах реконструйовано 70 станцій катодного захисту та проведено роботи з ремонту та заміни 191 газорозподільного пункту (ГРП та ШРП)» – розповів головний інженер ПАТ «Львівгаз» Дмитро Сдобнов.

 Окрім того, Дмитро Сдобнов зауважує, що модернізація газотранспортної системи Львівщини потребує комплексного підходу, значних матеріальних ресурсів і не може бути здійснена миттєво. ПАТ «Львівгаз» провжуватиме модернізацію розподільних газових мереж і у поточному році, зокрема інвестиційною програмою на 2014 р. передбачено капіталовкладення у ремонт та реконструкцію газових мереж у такій же сумі як у 2013 р.

Інформаційна довідка

 ПАТ «Львівгаз» є не лише найстарішим вітчизняним підприємством у своїй галузі, а й одним з найбільших як за рівнем газифікації, так і за обсягами реалізації газу.

 Споживачами компанії є 772,6 тис. домогосподарств Львівщини, що становить 73,94 % від загальної кількості домогосподарств області.

 Щороку компанія «Львівгаз» транспортує близько двох мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Найбільшими клієнтами ПАТ «Львівгаз» є ПАТ «Іскра», ТзОВ «Львівська картонно-паперова фабрика», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський жиркомбінат», яким компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.

 

 ПАТ «Львівгаз» належить до одного із набільних платників податків у Львівській області, зокрема щороку у бюджет області сплачується понад 160 млн. гривень. 

Stakeholder
Пункти: 35Дата: 26.03.2022 Коментар: 1
А у зарплату Голови правління Володимира Зленко Львівгаз інвестує щомісячно 120 000 грн - це близько ПІВТОРА МІЛЬЙОНА гривень на рік...

А тепер уявімо собі обличчя тисяч дрібних акціонерів, які в житті не отримували прибутку від своїх акцій у ЛьвіГазі...

Уявили?
0
Дата реєстрації: 26.03.2022
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100