ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Львівгаз відкриває доступ до вільних потужностей для приєднання до газових мереж

   Відтепер кожен забудовник має відкритий доступ до інформації про потужність точок підключення до газових мереж. Така інформація розміщена на офіційному сайті ПАТ «Львівгаз» та оновлюється щомісячно. Станом на 1 лютого 2014 р. резервна потужність Львівщини становить понад два мільйони м3/год.    Інформація щодо вільних потужностей буде корисна як для великих забудовників під час планування масштабних проектів забудови, так і для тих, хто будує невеликі об’єкти, житлові будинки. Усі хто планує зводити будь-які об’єкти мають можливість від початку робіт над будівництвом спланувати можливі точки підключення до газових мереж.  Таким чином вільний доступ до інформації про наявність вільних потужностей газових мереж допоможе забудовникам правильно та достовірно вирішити ключові питання щодо можливості підключення до інженерних комунікацій.

  Я роз’яснює головний інженер ПАТ «Львівгаз» Дмитро Сдобнов: «Розмістивши на нашому офіційному сайті інформацію про вільні потужності, ми робимо крок на зустріч нашим замовникам, адже відкритий доступ до такої інформації унеможливить будь-які корупційні дії у цьому напрямі. Окрім того потенційні інвестори, приймаючи рішення про будівництво, мають можливість реально оцінити усі ризики та можуть наперед переконатися чи є можливість підключення до газових мереж, що спрощує вибір місця забудови та полегшує бізнес».

  У відкритому доступі тепер дані про технічну, резервну та вільну пропускну потужність з адресами усіх газорегуляторних пунктів (понижують тиск газу до побутового рівня), що є у Львівській області. Водночас, зазначена інформація не є вихідними даними для проектування об’єктів газопостачання. Замовнику потрібно звернутися у ПАТ «Львівгаз» для роз’яснення і уточнення даних з веб-сайту, адже потужність постійно змінюється.

  Таким чином ПАТ «Львівгаз» впроваджує стандарти об’єктивного, прозорого і недискримінаційного приєднання до Єдиної газотранспортної системи України. 

  Переглянути інформацію про наявність вільних потужностей можна за посиланням http://www.lvivgaz.lviv.ua/pages-cat-9.html.

 
  Інформаційна довідка

  ПАТ «Львівгаз» є не лише найстарішим вітчизняним підприємством у своїй галузі, а й одним з найбільших як за рівнем газифікації, так і за обсягами реалізації газу.

  Споживачами компанії є 772,6 тис. домогосподарств Львівщини, що становить 73,94 % від загальної кількості домогосподарств області.

  Щороку компанія «Львівгаз» транспортує близько двох мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Найбільшими клієнтами ПАТ «Львівгаз» є ПАТ «Іскра», ТзОВ «Львівська картонно-паперова фабрика», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський жиркомбінат», яким компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.

  ПАТ «Львівгаз» належить до одного із набільних платників податків у Львівській області, зокрема щороку підприємство сплачується понад 160 млн. гривень.

 

 
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100