ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Місцевий бюджет заборгував за газ 1 808 473 гривні

    Борги за спожитий газ, установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету, б’ють рекорди, так на сьогодні заборгованість бюджетних організацій становить 1 808 473 грн. Серед найбільших боржників заклади освіти та медицини.          Організації та установи, що фінансуються з бюджету м. Львова брали на себе зобов’язання погасити заборгованість за спожитий газ з 07.03 до 12.03 2012 р., однак сума заборгованості лише зростає, у зв’язку із чим товариство «Львівгаз» не має можливості закупити необхідні обсяги газу у НАК «Нафтобаз України».

       Як свідчить практика найбільш дієвим способом отримати кошти від боржників є припинення їм газопостачання, тому товариство змушене буде вдатися до такого непопулярного заходу, адже ситуація з боргами невтішна.

        ПАТ «Львівгаз» звертається до керівників підприємств та організацій, а також влади міста із закликом не нарощувати заборгованість та не допускати припинення газопостачання бюджетних організацій, оскільки згідно з чинним законодавством невчасна оплата за спожите блакитне паливо призводить до відімкнення від газорозподільної мережі, а відповідно до додаткових витрат, а саме роботи з повторного під’єднання до газової мережі проводяться за рахунок споживачів. 

         Додатково наголошуємо, що відновлення газопостачання відбудеться лише після повного погашення заборгованості, відшкодування затрат на відновлення подачі газу.

        Отож, боржники ще можуть запобігти відключенню, якщо терміново погасять заборгованість за спожите блакитне паливо.

      ПАТ «Львівгаз» вкотре направив листи до міського голови та депутатів Львівської міської ради із закликом терміново оплатити заборгованість за спожитий природний газ, в іншому випадку товариство буде змушене вдатися до крайнього методу, тобто відключення від газопостачання.

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100