ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Перелік документів, необхідних для продовження газопостачання на літній період

              Працівники ПАТ «Львівгаз» розпочали припинення подачі газу на об’єкти систем газопостачання усіх категорій споживачів, окрім населення, у зв’язку з завершенням опалювального сезону 2011–2012 рр. Згідно із п. 4.5.13 «Правил безпеки систем газопостачання України» (ПБСГУ).



Для того, щоб залишити газопостачання для виробничих потреб на літній період керівнику або відповідальному за газове господарство підприємства потрібно звернутися у товариство із заявою та надати відповідні документи, а саме:

– письмове звернення керівника (власника) об’єкта;

– наказ (або витяг з наказу) про призначення особи відповідальної за безпечну експлуатацію газового господарства, а для котелень додатково – наказ та посвідчення для операторів;

– копія посвідчення особи відповідальної за безпечну експлуатацію газового господарства;

– акт про періодичну перевірку і прочистку димових та вентиляційних каналів (для приладів з відводом продуктів згорання в димохід);

– договір на сервісне обслуговування газового обладнання (при наявності в експлуатації газового обладнання закордонного виробництва);

У разі наявності відхилень від вимог ПБСГУ потрібно надати дозвіл місцевого органу Держгірпромнагляду на тимчасову експлуатацію (для газових приладів, що експлуатуються без автоматики безпеки).

Окрім цього, обов’язково перевіряється відсутність заборгованості за надання послуг із постачання і транспортування природного газу, наявність ліміту на газ, відсутність заборгованості за надання послуг технічного обслуговування.

Наголошуємо, що без надання усіх відповідних документів у найкоротші терміни, газопостачання для установ та організацій на літній період буде припинено, шляхом встановлення заглушки. 

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100