ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Частині споживачів Пустомитівського району тимчасово призупинять газопостачання

Впродовж 20-21 серпня 2014 року ПАТ «Львівгаз» призупинить постачання блакитного палива деяким споживачам Пустомитівського району Львівської області. Такі дії з боку підприємства зумовлені плановими ремонтами, які будуть проведені на окремих ділянках газопроводів.

 Зокрема,  через профілактичний ремонт Бібрським УМГ «Львівтрансгаз» з 08.00 години 20 серпня впродовж доби газопостачання буде відсутнє в смт. Щирець, с. Гуменець, с. Лани, с. Милашовичі, с. Никонковичі, с. Семенівка, с. Сердиця, с. Соколівка та с. Яструбки.

Окрім того, у зв’язку з проведеням ремонтих робіт на газопроводі високого тиску в селі Сокільники, газопостачання буде відсутнє з 08.00 год. по 20.00 год. впродовж 21 серпня у с. Басівка, с. Годовиця, с. Дібрівки, с. Лісневичі, с. Малечкові, с. Малечковичі, с. Містки, с. Наварія, с. Нагоряни, с. Оброшино, с. Сокільники, с. Ставчани, с. Підгайці, с. Підсадки, с. Полянка та с. Поршна.

ПАТ «Львівгаз» сподівається на розуміння та просить вибачення за тимчасові незручності. А також, закликає споживачів бути особливо уважними в цей період – перевіряти роботу газових приладів та дотримуватися правил безпечного поводження з газом.

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100