ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Дотримання правил газової безпеки – запорука стабільного опалювального сезону

 Найбільш актуальним питанням, особливо напередодні опалювального сезону є безпека мешканців Львова та області під час користування газовими приладами. Саме це і стало темою прес-конференції, яка відбулася сьогодні у Львівській міській раді. Учасниками події були: начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький, начальник УЕГГ м. Львова ПАТ «Львівгаз»  Павло Сербан, начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.         Газовики наголосили на основних причинах, чому стаються нещасні випадки та як від них вберегтися. Зокрема, основними причинами отруєння стають герметичні вікна та двері, через які повітря, що потрібне для повного згорання газу,  не може попасти в приміщення де встановлені газові прилади, несправність або засміченість димових та вентиляційних каналів,  а також встановлення електровентиляторів у вентиляційні канали, які витягують чадний газ з димового каналу.

       Як наголосив Павло Сербан, начальник УЕГГ м. Львова, щоб не стати жертвою чадного газу необхідно чітко дотримуватися правил використання газу у побуті, а саме:
  •  перш за все  – забезпечити доступ повітря у приміщення, де встановлені газові прилади (відчинити вікно, встановити провітрювачі у металопластикові вікна, зробити отвір у дверях);
  •  по-друге – перевіряти наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах перед ввімкненням та під час роботи газових приладів, забезпечити своєчасну їх перевірку та ремонт.
     Особливо слід бути обережними мешканцям старих будинків, де встановлені газові колонки. Не варто приймати ванну або душ при ввімкненому газовому приладі, якщо він розміщений у ванній кімнаті. Тоді утворюється велика кількість пари, яка перешкоджає нормальній тязі як у вентиляційному, так і в димовому каналах, а це спричиняє попадання чадного газу у приміщення і людина не відчуває як отруюється.
       Найбільш дієвим способом вберегтися від нещасних випадків є встановлення сигналізатора загазованості приміщення, який попередить про витоки природного або наявність  чадного газу.
       Пам’ятайте дотримання цих простих правил вбереже Вас від біди.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100