ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

ПАТ «ЛЬВІВГАЗ» НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

           З ініціативи ПАТ «Львівгаз» 28 травня 2013 р. відбувся круглий стіл, в якому прийняли участь представники будівельно-монтажних організацій та фахівці ПАТ «Львівгаз». Головне питання, що обговорювалось під час круглого столу – яким чином можуть співпрацювати будівельники з газовиками в умовах дії нового порядку приєднання споживачів до газових мереж.         Нагадаємо, що з 1 січня поточного року в Україні введено новий порядок приєднання споживачів до газових мереж. Прийняттям Закону України № 5021-VI  «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій України» держава поклала обов’язок та відповідальність на газорозподільні підприємства щодо підключення споживачів до газових мереж.

      «Прийнятий закон максимально спрощує процедуру газифікації, замовник має можливість в одному місці в максимально короткий термін отримати послугу із підключення до газових мереж, більше того для «стандартного приєднання» чітко визначена вартість та строки надання послуги, що у подальшому не дає можливості для зловживань. Наше основне завдання на даному етапі у максимально короткі терміни розробити механізми співпраці для надання якісних послуг замовникам», - відзначив під час свого виступу на круглому столі перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Король.

      Законодавством передбачено, що ліцензовані будівельні організації можуть бути залучені до будівництва в якості підрядних організацій. Для розроблення механізму співпраці на захід були запрошені представники підприємств, які мають ліцензії на здійснення газо-монтажних робіт.

       «Нова модель взаємовідносин при виконанні приєднання об’єктів замовників до газових мереж законодавчо врегульовує співпрацю між ПАТ «Львівгаз» та іншими ліцензованими газо-монтажними організаціями, дозволяє залучати дані підприємства для виконання певних робіт на вигідних умовах» – зазначив Станіслав Уланзаступник голови правління з іншої діяльності ПАТ «Львівгаз».

      Про те, як саме буде відбуватися ця співпраця, детальніше розповів начальник юридичного управління ПАТ «Львівгаз» Микола Шиян, зазначивши, що «при «стандартному приєднанні» держава поклала обов’язок на Львівгаз здійснювати весь комплекс робіт, пов’язаний із підключенням споживачів до газових мереж. Щодо «нестандартного приєднання», то тут газорозподільне підприємство може залучати сторонні організації для здійснення певного виду робіт.

       На закінчення круглого столу прозвучала заява першого заступника генерального директора  ПАТ «Галбуд» Михайла Старинського, яку підтримали усі присутні, що за будь-який обставин будівельно-монтажні фірми готові співпрацювати з ПАТ «Львівгаз»  в нових реаліях та надавати свою допомогу на взаємовигідних умовах.

       Довідкова інформація:

      В червні минулого року Верховна Рада прийняла Закон № 5021-VI  «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій України».

      Закон визначив порядок надання послуг «Стандартного» і «Нестандартного» приєднання  до газової мережі для всіх категорій споживачів.  Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) прийняла низку Постанов, які врегулювали правовідносини газопостачальника зі споживачами в частині надання послуги.

     Вартість послуг по «стандартному приєднанню» відповідатиме ставці установленій НКРЕ, і буде варіюватися в залежності від типорозміру лічильника, типу місцевості і діючого газопроводу. При «нестандартному приєднанні» вартість плати буде розраховуватись на підставі проектно-кошторисної документації, з урахуванням вимог «Порядку розрахунку плати за приєднання об’єктів замовників до газових мереж» затвердженого НКРЕ.

     До переліку документів для замовлення приєднання входить заява і опитувальний лист, затверджений газорозподільним підприємством (видається по місцю реєстрації замовлення), а також копії документів про визначення права власності/користування приміщенням або земельною ділянкою. 

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100