ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Вітаємо переможців Всеукраїнської спартакіади газовиків!!! (ФОТО)

       Працівники ПАТ «Львівгаз» повернулися з XVIII Всеукраїнської спартакіади працівників газових господарств України, що відбувалася з 18 по 24 травня 2013 р. в м. Алушта. Вже третій рік поспіль львівські газовики займають призові місця у змаганнях із різних видів спорту.             Цьогоріч участь у спартакіаді взяло 11 команд газовиків у напруженій боротьбі довелося виборювати нагороди у змаганнях. І варто зауважити, спортсмени ПАТ «Львівгаз» повернулися із низкою нагород.

  

            Беззаперечно, найбільш видовищнішими та захоплюючими були змагання із футзалу, у якому дружня та злагодженна команда «Львівгаз» завоювала срібну нагороду, зазнавши лише однієї поразки із незначним відривом 2:1 від команди ПАТ «Луганськгаз». Футзалісти нашого товариства показували справді захоплюючі та цікаві ігри та збирали на своїх матчах усіх учасників спартакіади.

             Найвищу золоту нагороду здобув слюсар Перемишлянського УЕГГ ПАТ «Львівгаз» Ігор Слюбик, ставши беззаперечним лідером у бігу на 400 м серед чоловіків понад 30років.

            Срібні нагороди змагань львівські газовики вибороли у змаганнях із легкої атлетики – біг на 100 м та 400 м серед жінок віком до 30 років.

           Нерозчарував своїх уболівальників і Михайло Оприск слюсар Миколаївського УЕГГ, здобувши бронзову нагороду у змаганнях з настільного тенісу.

           І вже традиційно, команда ПАТ «Львівгаз» займає третє місце у перетягуванні канату.

          Тож вітаємо призерів та переможців XVIII Всеукраїнської спартакіади працівників газових господарств України та бажаємо їм подальших успіхів та здобутків.

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100