ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Борги за газ треба платити

           Борг мешканців Львівщини за спожитий природній газ становить близько 13 мільйонів гривень, відповідно понад 12 тис. споживачам відіслано попередження про необхідність оплати заборгованість з газопостачання. У разі не здійснення проплати  ПАТ «Львівгаз» буде вдаватися до відключень боржників від газопостачання та передачі справ для стягнення через суд та виконавчі органи.          Згідно із п. 6 Правил надання населенню послуг із газопостачання якщо споживач не платить за цю послугу, то він не може її отримувати. З цією метою у товаристві працює підрозділ по роботі з боржниками, працівники якого і будуть відключати боржників від газопостачання.  

           ПАТ «Львівгаз» просить мешканців терміново погасити заборгованість за спожитий газ, а також і надалі своєчасно розраховуватися за надані їм послуги з газопостачання. Невчасна оплата за спожите блакитне паливо призводить до відімкнення від газорозподільної мережі, а відповідно до додаткових витрат мешканців. Згідно з офіційним роз’ясненням НКРЕ, яке опубліковане в Інформаційному бюлетені НКРЕ №  4 – 2010 р. послуга з відновлення газопостачання споживачеві внаслідок порушення ним Правил, а також умов договору, укладеного між газопостачальним підприємством та споживачем, є додатковою послугою, за яку газорозподільне підприємство нараховує плату. Отож, за повторне підключення до газової мережі споживачеві-боржнику доведеться заплатити від 66 гривень (якщо відключення здійснено методом встановлення заглушки) та від 140 гривень (якщо від’єднання здійснено методом зварки).

      Крім того, у разі передання справи про стягнення заборгованості до суду, споживачу додатково доведеться сплатити судовий та виконавчий збір, зокрема судовий збір від 114,7 до 229,4 гривень, виконавчий – 10 % від суми заборгованості.

         Отож, ПАТ «Львівгаз» наголошує на необхідності терміново погасити заборгованість за послуги із газопостачання, адже не сплата боргів призведе до значних додаткових витрат споживачів.

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100