ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Самовільно встановлені газові прилади – загроза Вашому життю та здоров’ю

           За січень 2013 року працівниками ПАТ «Львівгаз» виявлено та припинено подачу природного газу на 317 приладів, які були самовільно встановлені мешканцями, з них 103 – у Львові.                    На жаль, єдиним дієвим способом змусити мешканців не втручатися в газову мережу, а для встановлення нових газових приладів звертатися до спеціалізованих організацій, є припинення подачі газу на ці прилади.

              САМОВІЛЬНЕ втручання в газову мережу та не нехтування правилами користування газовими приладам є небезпечним для життя людей. Оскільки природний газ є вибухонебезпечний, то своїми неправомірними діями споживачі можуть загрожувати не тільки своєму життю та здоров’ю, а й життю та здоров’ю оточуючих людей.

                 Варто зауважити, що втручання в газову мережу споживачами природного газу є грубим порушенням «Типової інструкції з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункт 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку, заміну і ремонт газового обладнання.

 
                  Довідкова інформація

         Щоб уникнути нещасних випадків, необхідно пам’ятати, що при появі запаху газу слід негайно перекрити усі  крани на газопроводах, відкрити кватирки. Не можна запалювати вогонь, вмикати і вимикати електроприлади. Не користуйтеся електродзвінками, викличте аварійну газову службу за телефоном 104. Перед користуванням газовими приладами неодмінно провітріть приміщення, перевірте наявність тяги в димових та вентиляційних каналах. У разі пошкодження газового обладнання дзвоніть в управління експлуатації газового господарства району чи міста.

 

 

timofey
Пункти: 10Дата: 27.02.2022 Коментар: 1
Це що за постанова така захермахельська.щоб поміняти шланг стільки головняку,Львівгаз напевно хоче заробити на дурнях,а де заміна старих газових приладів яким вже за 30років.Львівгаз до прокуратури на цюту.
0
Дата реєстрації: 27.02.2022
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100