ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Виділених лімітів природного газу для «Львівтеплоенерго» недостатньо

         Вчора, 15 серпня, ПАТ «Львівгаз» відновило газопостачання ЛМКП «Львівтеплоенерго», у зв’язку із виділенням лімітів природного газу для цього підприємства.



           Однак, варто зазначити, що виділені їм обсяги природного газу є недостатніми для забезпечення повноцінної роботи даного комунального підприємства. Споживання природного газу ЛМКП «Львівтеплоенерго» становить 180 тис. м3 на добу, а виділено ліміту лише 72 тис. м3 . Тому, питання щодо забезпечення достатньої кількості блакитного палива для «Львівтеплоенерго» надалі залишається відкритим, і, очевидно, подальших обмежень подачі природного газу не уникнути, якщо керівництвом міста та теплопостачального підприємства не буде вирішуватися проблема виділення необхідних ресурсів.

         Адже УМГ «Львівтрансгаз», у своєму листі зазначає, що  відпускатиме блакитне паливо згідно з виділеним НАК «Нафтогаз України» ресурсом, а у разі перевищення споживання понад ліміт буде обмежувати подачу природного газу через ГРС до підтверджених об’ємів, що ставить під загрозу газопостачання міста вцілому.  Таке обмеження призведе до зниження тиску у газорозподільній мережі Львова і припинення його подачі у крайніх точках, відповідно, споживачі, які вчасно і справно оплачують за послуги з газопостачання, можуть залишитися без блакитного палива.

        Тому вкотре наголошуємо на необхідності вчасно та в повному обсязі вирішувати питання виділення лімітів природного газу ЛМКП «Львівтеплоенерго» та не допущенні подальших відключень. Крайні заходи, до яких змушені вдаватися працівники газового господарства не приємні в першу чергу споживачам, а газовиків відволікають від основної роботи – забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання.

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100