ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Борги за газ б’ють рекорди

      Борг мешканців м. Львова за спожитий природній газ становить 31 901 735 гривень. З початком липня ПАТ «Львівгаз» вдається до непопулярного, проте найбільш дієвого методу – відключення боржників від газопостачання.                 Адже згідно із Правилами надання населенню послуг із газопостачання якщо споживач не платить за цю послугу, то він не може її отримувати. З цією метою створено  бригади з працівників газового господарства, які будуть відключати боржників методом від’єднання від зовнішньої мережі та – від підземних газових мереж. Окрім того в кожному районі створено комісію з координації робіт по відключенню та мобільні групи, які будуть здійснювати відключення методом встановлення запірних пристроїв на кранах, газових приладах та методом встановлення заглушок на газопроводі.

                 ПАТ «Львівгаз» просить мешканців терміново погасити заборгованість за спожитий газ, а також і надалі своєчасно розраховуватися за надані їм послуги з газопостачання. Невчасна оплата за спожите блакитне паливо призводить до відімкнення від газорозподільної мережі, а відповідно до додаткових витрат мешканців, оскільки роботи з від’єднання та повторного під’єднання до газової мережі проводяться за рахунок споживачів.

              За повторне підключення до газової мережі споживачеві-боржнику доведеться заплатити від 66 гривень (якщо відключення здійснено методом встановлення заглушки) та від 140 гривень (якщо від’єднання здійснено методом зварки).

              Шановні абоненти ПАТ «Львівгаз» терміново заплатіть за спожитий газ, в іншому випадку постачання природного газу буде припинено!!!

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Ви не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100