ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Споживачам природного газу!

            ПАТ «Львівгаз» нагадує правила безпечного поводження з газом у побуті.          Потрібно пам’ятати, що природний та скраплений газ є вибухонебезпечним видом палива. А продукти його неповного згоряння є токсичними для людини. Тому під час користування газовими приладами потрібно бути особливо пильним та обережним, дотримуватися правил безпеки і не залишати без догляду поруч із ввімкненими газовими приладами маленьких дітей.

            При появі в приміщенні запаху одоранту – речовини, що спеціально додається до газу, щоб його можна було відчути (оскільки природний газ немає запаху), – необхідно:
-         перекрити контрольний кран на газопроводі та приладах;
-         провітрити приміщення;
-         не вмикати і не вимикати електроприлади, електроосвітлення, не користуватися електродзвониками;
-         не запалювати вогню, не курити;
-         викликати аварійну службу ВАТ «Львівгаз» за телефоном «104».
            Категорично забороняється застосовувати відкритий вогонь для виявлення витоків газу на приладах, оскільки за наявності в приміщенні 5-15% природного газу від його об’єму може статися вибух.
            Забороняється залишати увімкненими газові прилади, не обладнані спеціальною автоматикою безпеки, на ніч. Виходячи з помешкання, потрібно перекривати головний газовий кран.
             Необхідно пам’ятати, що приміщення, в якому працює газовий прилад, повинно мати вентиляцію, і таке приміщення потрібно періодично провітрювати. Не користуйтеся газовими приладами у разі несправності димоходів та вентиляційних каналів. 
            НЕПРАВИЛЬНЕ ПОВОДЖЕННЯ З ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ!
ПАТ «Львівгаз» повідомляє: встановлювати у приміщенні нове газове обладнання або проводити реконструкцію вже існуючого (замінювати пічне опалення на котел, встановлювати двофункційний котел тощо) повинні лише спеціалісти й організації, які мають на це ліцензії. Кожен газовий прилад повинен бути взятий на облік газопостачальною організацією.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100