ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Спалах газоповітряної суміші у м. Дрогобич

          Через самовільне втручання абонентом у газову мережу 8 березня близько пів на дванадцяту стався спалах газоповітряної суміші в м. Дрогобич на вул. Шкільній, 11а.              Не маючи відповідної кваліфікації, мешканець м. Дрогобич самовільно намагався відремонтувати газову колонку, що спричинило витік природного газу з подальшим хлопком газоповітряної суміші.

            Такими діями споживач порушив «Типову інструкцію з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункт 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку заміну і ремонт газового обладнання.
           Внаслідок такого самовільного втручання у газову мережу постраждав сам власник квартири, отримавши опіки тіла. Працівники аварійно-диспетчерської служби Дрогобицького управління з експлуатації газового господарства ВАТ «Львівгаз» ліквідували аварійну ситуацію.
             ВАТ «Львівгаз» в черговий раз звертається до мешканців Львівської області і наголошує, що САМОВІЛЬНЕ втручання в газову мережу та не нехтування правилами користування газовими приладам є небезпечним для життя людей. Оскільки природний газ це не лише благо, а й вибухова суміш, то своїми неправомірними діями Ви можете загрожувати не тільки своєму життю та здоров’ю, а й життю та здоров’ю оточуючих Вас людей.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100