ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

У м. Львові близько 213 тис. газових приладів з вичерпним терміном експлуатації

        Однією з причин збільшення кількості витоків газу є те, що на сьогодні у м. Львові збільшується кількість мешканців, які використовують газові прилади із вичерпним амортизаційним терміном експлуатації. Більшість таких приладів знаходяться у помешканнях малозабезпечених львів’ян, а питання щодо заміни не вирішується. Так, на даний час у м. Львові налічується близько 213 тис. газових приладів, що мають вичерпний термін експлуатації.


         Газові мережі у м. Львові  є одними із найстарших в Україні, тому це теж проблемна ділянка, оскільки багато газопроводів мають вичерпний термін експлуатації і періодично можуть ставатися витоки природного газу, які працівники ВАТ «Львівгаз» одразу ж ліквідовують.
         Окрім того, мешканці Львова перестраховуються у зв’язку із численними нещасними випадками, які стаються в Україні та, відчувши запах природного газу, одразу ж телефонують в аварійну службу ВАТ «Львівгаз».
        Від початку року аварійна служба ВАТ «Львівгаз» зафіксувала дев’ять викликів, пов’язаних із отруєнням чадним газом. Причинами отруєння зазвичай є:
–  недотримання абонентами вимог правил безпечного користування газовими приладами та самовільне втручання у внутрібудинкові системи газопостачання;
–   відсутність тяги в димових вентиляційних каналах;
–  користування газовими приладами при зачинених вікнах і квартирках, заклеєних вентиляційних каналах;
–  несправність вентиляційних та димових каналів, в окремих випадках на місці вентиляційних решіток встановлені електровентилятори або ці решітки закриті, тощо.
      Для того щоб, зменшити кількість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом, комунальні служби повинні подавати до ВАТ «Львівгаз» акти перевірки димових та вентиляційних каналів, однак зазвичай отримати ці акти вкрай важко. Також житлово-комунальні господарства несуть відповідальність за внутрібудинкові газові мережі, оскільки вони знаходяться балансі та у власності ЖЕКів. Тому комунальні служби повинні бути зацікавлені у налагодженні співпраці із ВАТ «Львівгаз» щодо вчасного виявлення та ремонту внутрібудинкових газових мереж.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100