ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Триває планова повірка газових лічильників

           ВАТ «Львівгаз» нагадує, що триває планова повірка газових лічильників і просить мешканців Львівщини забезпечувати вільний доступ до приладів обліку представників газового господарства та не створювати перешкод у разі зняття лічильника газу.



           Планова повірка, а також ремонт приладів обліку природного газу, якщо буде виявлено невідповідність метрологічних характеристик вимогам стандартів, є безкоштовними для населення. Лише у разі встановлення факту втручання у роботу лічильника, з метою зменшити його покази (що підтверджується відповідним заключенням Львівського регіонального центру стандартизації метрології та сертифікації Держспоживстандарту України), абонент буде змушений оплатити вартість зняття-встановлення приладу обліку.  Від початку цього року представниками ВАТ «Львівгаз» було виявлено 405 втручань в роботу лічильника газу, за аналогічний період минулого року таких фактів було 545.

           На час повірки споживачу встановлюється підмінний лічильник відповідного типорозміру, відповідно нарахування за спожитий природний газ здійснюється на підставі показів підмінного лічильника.
            Якщо замість тимчасово вилученого лічильника неможливо встановити інший, то згідно із «Правилами надання населенню послуг із газопостачання» газові прилади споживача тимчасово підключають до системи газопостачання без лічильника, про що працівниками ВАТ «Львівгаз» складається відповідний акт у двох примірниках, один з яких залишається у споживача. У період, коли лічильник перебуває на повірці і замість нього не встановлено підмінний, нарахування за спожитий газ здійснюється відповідно до норм споживання.
         Важливо
         У разі протермінування планової повірки лічильників газу з вини споживача (якщо споживач відмовив представникам газопостачальної організації у доступі до приміщення, де розташований лічильник) нарахування плати за спожитий природний газ буде здійснюватися згідно з нормами споживання природного газу населенням з дня відмови до дня, коли буде забезпечення вільний доступ представникам газопостачальної організації до лічильників та проведено їх планову повірку.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100