ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Отруєнню чадним газом можна запобігти!!!

      ВАТ «Львівгаз» вкотре попереджає бути особливо обережними під час користування газовими приладами, оскільки саме на початку опалювального сезону зазвичай спостерігається найбільша кількість отруєнь чадним газом. У більшості випадків отруєння стаються внаслідок порушення Правил користування газовими приладами.          Особливо слід бути обережними мешканцям старих будинків, де встановлені газові колонки. Не варто приймати ванну або душ при ввімкненому газовому приладі – особливо, якщо він розміщений у ванній кімнаті. Часто після ремонту господарі встановлюють двері, які закриваються герметично, забуваючи при цьому про необхідність припливу свіжого повітря ззовні. Відстань між дверима та підлогою приміщення кухні має бути не меншою 2 см. Якщо в помешканні є газові прилади з відводом продуктів згорання в димові канали необхідно встановити сигналізатор загазованості комбінований, який сповіщає про наявність в приміщенні чадного газу та метану.

         Небезпеку становлять пластикові вікна, які перешкоджають нормальному надходженню повітря до приміщень, де розміщено колонки, котли, газові плити.
Важливою умовою безпеки при користуванні газовими приладами є контроль за тим, чи повністю згоряє газ. При повному згорянні полум’я має голубувато-фіолетовий колір, при неповному – жовтувато-солом’яний. Неповне згоряння газу призводить до інтенсивного виділення в приміщення чадного газу, який отруйно діє на організм людини.
       Користуючись газовими приладами мешканці повинні:
-   забезпечувати збереження та утримання в чистоті газового обладнання;
-   перевірити наявність тяги в димарях та вентиляційних каналах;
-   слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;
-    після закінчення користування газовими приладами перекрити крани на газових приладах і перед ними;
-    у разі несправності газового обладнання викликати працівників підприємства газового господарства;
-   негайно перекрити контрольні крани на газових приладах при раптовому припиненні подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном 104.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100