ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Газовики навчали школярів безпечного поводження з газом у побуті

      Сьогодні, 6 жовтня, представники ВАТ «Львівгаз» спільно з міськими та районними відділами освіти розпочали проведення навчань дітей молодшого шкільного віку вимог правил безпечного користування газом у побуті. У середній школі № 37 м. Львова проведено перше заняття за участі головного інженера УЕГГ м. Львова ВАТ «Львівгаз» Ігоря Павліва та інженерно-технічних правників товариства Ярослава Кузя та Андрія Тимчія. Такі навчання будуть проходити впродовж усього опалювального сезону у всіх школах Львівщини.



           У наш час як паливо широко використовується природний та зріджений газ. Майже у кожній оселі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Газом користується понад 80 % населення, в тому числі й діти шкільного віку.

          Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожен член сім’ї, починаючи із шкільного віку, мусить знати до яких наслідків призводить порушення правил безпечного користування газом.
          Учасники навчань розповіли дітям про те, що природний газ окрім того що забезпечує тепло та затишок наших осель, приховує в собі значну небезпеку і може призвести до нещасних випадків у разі недотримання правил його використання. Окрім того працівники ВАТ «Львівгаз» розповіли школярам як треба діяти і куди звертатися у тих випадках, коли у помешканні відчувається запах природного газу.
          Газовики особливо наголошували на тому, що категорично ЗАБОРОНЕНО, а саме:
- користуватися газовими приладами дітям до 12 років;
- користуватися несправними газовими приладами при наявності витоку газу;
- залишати без нагляду працюючі газові прилади;
- застосовувати вогонь для виявлення витоку газу. В приміщенні, де відчувається запах газу, не запалювати сірників, не вмикати/вимикати електричні прилади, не використовувати електродзвінки до ліквідації витоку газу;
- прив’язувати до газопроводу мотузок і навантажувати його;
- сушити білизну над газовою плитою;
- експлуатувати газові прилади при закритій квартирці та відсутності тяги у димовому і вентиляційному каналах;
- використовувати для сну приміщення, де встановлені газові прилади;
- проводити самостійний ремонт, перенесення або установку газових приладів;
- самостійно проводити ремонт по реконструкції димових та вентиляційних каналів. Дані роботи виконуються тільки спеціалізованими підприємствами.
           У разі витоку газу необхідно негайно перекрити контрольний кран на газові прилади, провітрити приміщення і викликати аварійну службу газового господарства за тел. «104».
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100