ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

ВАТ «Львівгаз» готується до опалювального сезону 2009–2010 рр.

        ВАТ «Львівгаз» проводить заходи з підготовки газового господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2009–2010 рр. Ці заходи спрямовані перш за все на забезпечення стабільної та безперебійної роботи всіх експлуатаційних служб товариства, а також на покращення технічного стану газорозподільних мереж і споруд на них, підвищення рівня їх безпечної експлуатації.           Зокрема станом на сьогодні працівниками ВАТ «Львівгаз» проведено:

  • перевірку внутрішньо-будинкових газопроводів і газового обладнання на щільність 397 289 житлових квартир (будинків), 1 129 963 приладів;
  • періодичний обхід трас підземних розподільних газопроводів: розподільних газопроводів – 14849,4 км., газопроводів-вводів – 7443,86 км.;
  • технічне обстеження – 3494,304 км. розподільних газопроводів з метою визначення їх герметичності, стану металу труби та ізоляції.
  • перевірено стан 902 газових колодязів і виконані роботи із їх очистки;
  • роботи технічного обслуговування 4510 шт. запірної арматури;
  • поточний ремонт обладнання 1373 газорозподільні пункти, 2099 шафових газорозподільних пункти. 
         Окрім того, замінено 3,628 км. аварійних та непридатних до подальшої експлуатації підземних газових мереж, встановлено 9825 приладів обліку та замінено – 2406 газових лічильників.
Роботи щодо підготовки газорозподільних мереж до опалювального сезону 2009–2010 рр. тривають, а працівники ВАТ «Львівгаз» працюють відповідно до затверджених графіків.
          Однак, ВАТ «Львівгаз» вкотре наголошує, що для того, щоб забезпечити комфорт та затишок у зимовий період потрібно дотримуватися правил безпечного користування природним газом у побуті. А саме: не залишати працюючі газові прилади без нагляду та утримувати їх в чистоті, перекривати контрольний кран при виході із дому, не допускати користування газовими приладами дітей дошкільного віку, вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів. У разі виявлення витоків природного газу не потрібно їх ліквідовувати самостійно, тим самим наражаючи себе на небезпеку – викликайте аварійну службу газу за телефоном 104.
Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100