ГОЛОВНА
ПРО ТОВАРИСТВОТАРИФИПОСЛУГИГАРЯЧА ЛІНІЯПОСИЛАННЯКОНТАКТИ
Новини

Що стало причиною вибуху у м. Сокаль?

      Незважаючи на численні застереження працівниками ВАТ «Львівгаз», маємо знову самовільне втручання в газову мережу і знову нещасний випадок на Львівщині, пов’язаний із використанням природного газу у побуті. У м. Сокаль, за адресою вул. Героїв УПА, 51, кв. 9 11 травня 2009 р. о 0325 стався вибух газоповітряної суміші.         Яким чином стався витік природного газу залишається не з’ясованим, оскільки після випробування внутрішньо будинкової газової мережі, жодних витоків природного газу не виявлено. Ще більшим питанням є те, чому епіцентром вибуху стала не кухня, де знаходилися всі газові прилади, а ванна кімната, в якій є лише електричний водонагрівач.

          У квартирі, де стався вибух, а саме у кухні були чотирикамфорна газова плита і котел парапетного типу, який містить герметичну камеру та здійснює викид продуктів згорання на вулицю, отож в даному випадку потрапляння природного газу в приміщення через котел практично не можливо.
          Після вибуху, коли працівники Сокальського УЕГГ ВАТ «Львівгаз» приїхали на місце нещасного випадку, то виявили, що гнучкий шланг, яким газову плиту під’єднують до мережі, був від’єднаний від газової труби, однак кран перебував у закритому положенні, а гнучкий шланг не пошкоджений. Таке самовільне від’єднання газової плити є порушенням «Типової інструкції з безпеки користування побутовими газовими приладами», а саме пункту 7.1, який забороняє проводити самочинну газифікацію будинку (квартири, садового будинку), перестановку, заміну і ремонт газового обладнання.
          На разі власника квартири, який на момент вибуху перебував у нетверезому стані, затримали правоохоронці, від нього і намагаються отримати відповіді на запитання чому він самовільно від’єднав газову плиту від мережі та з’ясувати що могло спричинити вибух.

 

Нема коментарів. Бажаєте залишити свій коментар? Заповніть форму.
Вы не можете відправити коментар анонімно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Rambler's Top100