Офіційний Cайт ВАТ «Львівгаз»

15.02.2022 - Планова повірка газових лічильників є безкоштовною для населення

         ПАТ «Львівгаз» інформує, що планова повірка побутових газових лічильників є, і завжди була, безкоштовною для населення.          Повірка газових лічильників здійснюється працівниками Сервісного центру ПАТ «Львівгаз», за присутності представника ДП «Львівстандартметрологія».

             Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» всі засоби вимірювальної техніки підлягають періодичній повірці через міжповірочні інтервали.
            На час повірки споживачу встановлюється підмінний лічильник відповідного типорозміру, відповідно нарахування за спожитий природний газ здійснюється на підставі показів підмінного лічильника.
Якщо замість тимчасово вилученого лічильника неможливо встановити інший, то згідно із «Правилами надання населенню послуг із газопостачання» газові прилади споживача тимчасово підключають до системи газопостачання без лічильника, про що працівниками ВАТ «Львівгаз» складається відповідний акт у двох примірниках, один з яких залишається у споживача. У період, коли лічильник перебуває на повірці і замість нього не встановлено підмінний, нарахування за спожитий газ здійснюється відповідно до норм споживання.
             ПАТ «Львівгаз» наголошує, що планова повірка, а також ремонт приладів обліку природного газу, якщо буде виявлено невідповідність метрологічних характеристик вимогам стандартів, є БЕЗКОШТОВНИМИ для населення. Лише у разі встановлення факту втручання у роботу лічильника, з метою зменшити його покази (що підтверджується відповідним заключенням ДП «Львівстандартметрологія»), абонент буде змушений оплатити вартість зняття-встановлення приладу обліку, а також ремонт та повірку.

Опубліковано на сайті: http://www.lvivgaz.lviv.ua
Пряме посилання: http://www.lvivgaz.lviv.ua/index.php?name=news&op;=view&id;=204